Šta je novo?

Mintpal

pa i neznam precizno, isto je drugar koji nezna tačno koliko je imao poslao mail da mu fale oko 60 i toliko mu poslali... ispada da šalju kako ko kaže...
 
Zanimljivo. Dali se iko seca tacne cifre?
Ja nisam mogao tacno da se setim, rekao sam mu da sam imO izmedju 40 i 60. Tip mi je poslao 50.3xx. Moguce je da sam bas toliko i imao, stvarno nisam siguran. Ali citajuci vas ispada da lik stvarno salje tako mada iskreno sumnjam u to. Ja verujem da nebi tek tako krenuo s isplatom a da ne zna koliko ko ima.
 
Pa možda ga i mrzi da proverava u bazi za sve, ionako je u trenutku pucanja mintpal-a cena monera bila bar 5-10X veća nego pre recimo mesec dana... obrnuli su novce, vratiće nam kolko tražimo i njima lepo....
 
Poslednja izmena:
Ja sam samo poslao id i adresu. Stiglo mi je tacno koliko sam imao.
 
Gde ste poslali, meni fali oko 25k maxa i oko 30 drka. Ostalo je jos kojekakvih shitcoina KDC, HVC i sl, ali to nisam ni zahtevao da vrate.
Pisao sam Ahmedu na [email protected] ali mi je rekao da je wallet za max i drk prazan i da pisem na: http://www.actionfraud.police.uk/

Poslao sam i tamo email pa cemo videti...
 
Sta znam, vecina nas je jos onda izvukla drk. Meni su makar uredno sve vratili. Doduse samo sam drk i monero i imao. Tada sam menjao monero po 1:1 s drk-om, zadnju turu po 2:1 pre nego sto je puklo tako da sam odlicno prosao. Ovo malo nisu ni morali da mi vracaju. Toliko sam puta pukao do sada da mi je ovo smesno :D
 
Nazad
Vrh Dno