Šta je novo?

Mintpal

Mislio sam na one valute koje su isplatili. XMR nisu, BTC nisu...
Meni su bar drk vratili i bilo bi glupo da ocekujem da mi isplate jos toliko ;)
 
Meni nema jos BTCa i XMR..samo to sam i imao a stoji tamo jos uvek

Isto!
Nesto sitno btc i fino XMR sam imao.
Ja nisam hteo da rizikujem sa menjacnicom niti razumem zasto bi bilo ko
ako imate wallet.Bolje stavis svoj wallet pa nek stigne sigurica ako stize uopste
 
Meni još XMR nije vraćen, a drugaru 0,3btc isto nestiže, uneo sam adresu za withdraw još pre 4-5 dana...
 
Samo ne znam zasto su orobili XMR, kada su mogli recimo DRK, koga na mintpalu ima ko salate. Good for me u svakom slucaju :D.
 
Samo ne znam zasto su orobili XMR, kada su mogli recimo DRK, koga na mintpalu ima ko salate. Good for me u svakom slucaju :D.

NIsu orobili.
Ovde ipak mislim da jeste deamon problem.
XMR wallet je vrlo specifican i cak samom sebi nisi siguran da vodis wallet
a kamo li za recimo 10k korisnika.Mislim da je ipak bio to problem.
Isto tako mislim da su i XMR-ovi "tu negde".
AKo bi s necim pobego,sigurno ne bi bezo sa XMR-ovima:)
 
Klasični majmuni, nemogu da naprave xmr demona a pre mesec dana je moglo sve da radi ? wallet za monero je isti nije se ništa menjalo.... Negreje me sunce da će da nam vrate btc i xmr....
 
Klasični majmuni, nemogu da naprave xmr demona a pre mesec dana je moglo sve da radi ? wallet za monero je isti nije se ništa menjalo.... Negreje me sunce da će da nam vrate btc i xmr....

Hmmm,jbli mu m....
Jeste radio ali u DRK je imalo recimo mnogo vise i u drugim coinima
pa su vraceni.Malo je ovde imalo XMR,uglavno su ljudi XMR trgovali na poloniex-u
 
Jer uspeo neko da povuce BC?
LTC sam uspeo da povucem.
DRK, kad upisem adresu u "Withdrawal Address" i kliknem "save changes" stranica se rifresuje ali nestane adresa a u statusu stoji "Requested". Za LTC i BC mi je zapamtio adresu, ali za dark nece.
 
Zapamtice za DRK adresu, budi uporan, ja sam par puta dnevno isao na save changes dok nije zapamtio.
 
valjda smo sad mi na redu


We have managed to recover wallets from the old server that failed to migrate to "V2": FLT, KARMA, MIN, XCR, XMR, FAIR, SUPER, TES
 
Pa vise bi volio da mi vrate btc jer sam malo imao xmr, mada kad je ovakva situacija onda daj sta das. Ja sam i onako prezalio gubitak.
 
valjda smo sad mi na redu


We have managed to recover wallets from the old server that failed to migrate to "V2": FLT, KARMA, MIN, XCR, XMR, FAIR, SUPER, TES

Mislim da je to to.
Moje sumnje da ipak ovaj konj nije uspeo da preveze deamone problematicnih koina su verovatno tacne.
Mislim da cemo xmr i drugge valute videti,a BTC cisto sumnjam
 
BTC je verovatno ukraden ali za ovo ostalo vidim da se ljudi stvarno trude. Drago mi je da ima makar nekog postenog u ovoj prici.
 
Jel dobio neko coine koje je iskopao i sa poola ih slao na Mintpal za vreme upgrejda na V2? Da li uopste ima takvih :).
 
Niko njih nije pokrao nego ostavili sebi BTC sad ce ove shitcoine ko fol da vrate da ispadnu posteni, al u qrcu... i cudimo se sto BTC pada isto kao sa Mtgox-om samo sto je tamo vjerovatno oteto vise BTC-a nego ovde.
 
XMR nisu jos uvek. Polako, vratice. Da nisu hteli da vrate nebi vracali nista. Ovog puta smo imali srece, na ostalim berzama i pool-ovima nismo dobili ni satoshi nazad ;)
 
XMR nisu jos uvek. Polako, vratice. Da nisu hteli da vrate nebi vracali nista. Ovog puta smo imali srece, na ostalim berzama i pool-ovima nismo dobili ni satoshi nazad ;)

Dobro Jutro.
Ima li neko da prijavi da su mu vratili neke coin-e sa minta ili samo kupuju vreme i slobodu?
Pratim tweetove ali me interesuje prakticna strana svega toga...
Kao krecu migraciju XMR/XCN/KARM i slicno.
Jesu li nekom stigli ti novcici za koje je deamon bio problem?
 
XMR nisu jos uvek. Polako, vratice. Da nisu hteli da vrate nebi vracali nista. Ovog puta smo imali srece, na ostalim berzama i pool-ovima nismo dobili ni satoshi nazad ;)

Ja jos nisam dobio ni satoshi nazad..imao sam BTC i XMR i koliko proslo jos stoji tamo..crypto svet se pretvorio u najobicniju otimacinu i kradju ..i ako mi vrate taj XMR sad vredi duplo manje nego da sam odmah mogao da povucem..
 
Poslednja izmena:
Dobro Jutro.
Ima li neko da prijavi da su mu vratili neke coin-e sa minta ili samo kupuju vreme i slobodu?
Pratim tweetove ali me interesuje prakticna strana svega toga...
Kao krecu migraciju XMR/XCN/KARM i slicno.
Jesu li nekom stigli ti novcici za koje je deamon bio problem?
Ne verujem da su i mogli ikome da vrate ako su imali problem. Moj post se odnosio na vracanje drugih novcica. Zato sam i rekao da ako vracaju ostalo vracace i ovo najverovatnije. Ja imam tako jos 40xmr-a i nije mi nikakva frka da cekam, neka rese oni probleme. Opet kazem, da nemaju nameru da vrate to nebi ni ostale novcice vracali ;)
DRK market je bas bas bio jak na Mintu i eno vratili nam.
 
Nazad
Vrh Dno