Šta je novo?

COOLPAD F1

Sto ne pogledas ove ponude i sam zakljucis?
 
Ima dosta ljudi sa licnim iskustvom pa pitam. Uslovno najpovoljni je ovaj za 114e sa fantacy
 
Poručio sam po par, što telefona, što maski, slušalica i drugih sitnica, i kod jednih, i kod drugih. Black peach uvek šalje brže, praktično već dan posle porudžbine. Kod Fantacy se malo duže čeka na slanje. Pouzdane su inače obe prodavnice, sve što sam poručivao je bilo novo i originalno, i stiglo u ispravnom stanju.
 
jel se uz f1 dobija neka zaštita i koja? da li uz telefon šalju neki case, flip cover i slično, ili to mora posebno da se kupuje?
 
Ovisi kod kojeg trgovca kupuješ.
Ako kupuješ posebno, imaš ogroman izbor raznih dzindzi mindzi za njega
 
Uz standardno pakovanje ne idu čak ni slušalice.
 
Standardno pakovanje je bas skromno...narocito onaj punjac sto ide uz njega (ljuti kinez)
 
Ja imam zopo c2 i punjač kao punjač je ok, ali onaj 'evropski nastavak' je baš bedan. Imam utisak da se on proizvodi samo na jednom mestu na svetu jer gde god sam ga video isto izgelda.
 
Ja imam zopo c2 i punjač kao punjač je ok, ali onaj 'evropski nastavak' je baš bedan. Imam utisak da se on proizvodi samo na jednom mestu na svetu jer gde god sam ga video isto izgelda.

Da, onako iskrivljen .
 
Pa najbolje je uzet novi EU punjač, adapteri su ionako krševiti :D
 
Pa kad već imam punjač šteta da se ne iskoristi. U svakom slučaju će stajati kao rezerva u dnevnoj sobi, kad ima potrebe malo da se dopuni telefon, kao i za goste ako treba :).

edit:
A stvarno, mogao sam i za 2 USD da naručim novi EU punjač. :)
 
Poslednja izmena:
Jel vam se promenio status od: 2014-08-22 03:13, Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)

Kod mene i dalje bez promene.
 
Još nisu poslali!!!!
 
Ajd jeste tema f1 ali nije bas neophodno da kačite baš svaku promenu statusa... Zatrpacete temu sa treking informacijama...
 
Jedno pitanje. Cale je uzeo F1, pa pokusavam preko skajpa i team viewer da namestim po nesto na telefonu i pokusavam nekako da instaliram drajvere za windows 7 ali mi ne polazi za rukom. Verovatno bi bilo mnogo lakse da je telefon kod mene, ali tako je kako je. Jel moze preporuka za neke drajvere koji rade provereno?

I jel nema nekih problema sa rutovanjem? Jel moze preporuka za neki rom koji radi stabilno?
 
2014-08-26 16:12, Despatched to overseas (Country code: RS)

po ovome bi trebalo za jedno 7 radnih dana da dodje do carine a posle kako kome.

izvinjavam se ako nekome smeta ovaj post ,sledeći kada stigne mobilni pozzzz:)
U istom danu poslali i futrolu ca banggoda, sve isti avion.
 
Koju si uzeo futrolu?

Ja se jos uvek dvoumim koju od ove dve:

HT1Fan5FPJcXXagOFbXg.jpg
HTB1bBxyFVXXXXc.XXXXq6xXFXXXu.jpg

Docice nam svima u isti dan, valjda ce carina biti milostiva :)
 
i kolko moze da izgura baterija sa maksimalnim maltletiranjem zna li se?
 
Zavisi od roma, kolicine aplikacija koje rade u pozadini, igras li igre ili ne.. Kod kuma 2 dana drzi laganini, al on ne igra igre. Jedan dan ceo ako bas ne stedis mora da izgura.
 
IMG_0167.jpgIMG_0168.jpg
IMG_0169.jpgIMG_0170.jpg

3 dana uz 6 sati ekrana :)


A maksimalno maltretiranje je da upališ sve živo i mrtvo i buljiš u ekran.
Kad te nakon 5 sati zaboli glava - staviš mobitel da se napuni :D
 
Poslednja izmena:
Uuuu, kakve su specifikacije? :D. Koliko ce kostati?
 
Meni nije zanimljiv zbog veceg ekrana tako da ga ne bih ni kupio.
 
^super, to je bas pomoglo raspravi o telefonu.
 
Pa ono, dolazi sa Kit katom, i to je nešto.
Da li će isti moći da se instalira na F1?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno