Šta je novo?

COOLPAD F1

čuli ljudi da na carini menjaju delove u telefonima :) ovde ljudi carinu doživljavaju kao odlazak u sibir...
 
Ne bih želeo da čekam 20-30 dana na telefon, a oko cene može biti dogovora. Pa rekoh da proverim da li ovde neko prodaje pošto na domaćim oglasima nema ponuda.
 
Bio si brzi 37 minuta :)


Ja sam br 2
Ja sam broj 3 ;) izgleda da je najvise prodato srbiji...

Jel vam se promenio status od: 2014-08-22 03:13, Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)
 
Nije još, prošlog puta preko te pošte sam čekao 45 dana(sat je bio u pitanju ) daleko bilo da se ponovi.
 
Neki hrvat se
hvali da mu stiglo za 10 dana, prodavnica coolicool.
 
Preko singapurske poste meni u proseku dodje sa 2 nedelje od slanja.
Ako vam se status nije promenio znaci da ce nam svima doci u isto vreme.
 
coolpad video domaci na 4 :35 pocinje da vuce prst po displeju i kao da se mulja malo slika , jel to normalno tako ili nesto tripujem ?
 
Poslednja izmena:
Vani je drugo izdanje 4.4 roma za coolpad f1
 
Zvanično ide samo preko žice a rom je u cpb formatu.
Onda se nađe netko dobar i preuredi ga u standardni format za flesanje...
 
Da li ima neki 4.4 sa srpskim ili hrvatskim jezikom,google aplikacijama i bez gomile kineskih aplikacija pošto na modacu ima gomila njih i ko će se snaći a Dakok bi do tada mogao da postavi neki link proverenog 4.4 jer je on dosta zaslužan za odluku o kupovini f1 .Nadam se da će biti dok nam ne stigne ljuta zverka.
Za one koji ga već poseduju interesuje me da li se mnogo greje prilikom upotrebe pozzz
 
Poslednja izmena:
Idem sutra da uplatim novce na karticu i da porucim negde Coolpad F1 ima li gde kakva akcija ili slicno . U crnoj breskvi je ja mislim najniza cena ,a pouzdan je koliko toliko prodavac ! A vi sto ga ocekujete od koga ste porucili pa nikako da posalju ili su poslali ili ... :)

edit : ako do odlaska u banku ne nadjem neki note 2 ekstra ,polovan
 
Poslednja izmena:
Izgleda sam samo ja kupio kod Fantacy-ja...
Poslao danas Singapurcanskom postom ,)
 
a koliko si cekao da ga posalju ? mislim danas su poslali , a kada si platio ?
 
Evo ako neko hoce da kupi ovaj fon(ili bilo sta drugo) na coolicool-u evo mu coupon code -3$ ili u EUR 2.24
Nije nesto veliki ali eto bar malo nece da skodi :)

COUPON CODE: likeus
 
Nadam se da će nam Dakok postaviti linkove za dl najbitnijih stvari (driver, romovi koji su se najbolje pokazali, eventualni fixevi...) i objasniti na srpsko-hrvatskom, a ne da se mlatimo po modaco i ostalim španskim i ruskim forumima sa sve google translaterom.
 
moze li neko da mi kaze sta je alibaba,nesto kao aliexpress ali nije nema feedback nema ocjena,al kad vidim nesto da porucim sve stize u roku od 2-5 dana smije li im se vjerovat il su ovo neki prevaranti?
 
Ne postavljaj dupla pitanja. Da koje prodavnice poruciti najpovoljnije f1? Blackpeach ili fantasy?
 
Nazad
Vrh Dno