Šta je novo?

COOLPAD F1

Za da uzmu bar nesto :D kum je zadovoljan posto je za njega fon, mene su na v967s klepili 4000. Odlepio sam.
 
Ako uzmeš nillkin case onda nemaš tu silikonsku futrolu a dobijaš sve ostalo
 
dajte taj link od crne breskve i koja je fora za popust ?
 
Ako nemaš kupone, uzmi ovaj njihov od 5$.
 
Na GizChina piše da ipak idu Sim kartice regularne veličine, obe.
 
U F1 microsim. Inace fon je bombona. Bolji displej nego na mom v967s, sve je glatko fluidno cak i kad se nakrcaju facebook, messenger, viber, skype.. Nema cekanja. I to sve na cool ui romu fabrickom. Za vikend cu da flesujem kitkat. Da je moj telefon odradio bih to odma :D
 
Ja ne bi zurio s kitkatom. Tek je pet dana vani
( i toliko otprilike verzija je u igri) I još nije popeglan.
Koja verzija coollife Ui ti je sad na telefonu?
Imaš custom verziju 039 ATX Team koja daje preko 30000
u antutu.
 
Nemam pojma, kod kuma je telefon. Videcu za vikend. Ajd postavi ovde link za taj da ne jurim ako ti nije tesko. 27700 je skor na antutu sa ovim.
 
Ja sam tražio da rootuju fon i da instaliraju google play, to možda malo uspori slanje.
 
Svaki stize rutovan i sa play store.
 
Dobio sam već TN.
 
i ja sam dobio TN poslali su preko Singapore Post.Bas su brzi sada ostaje samo da čekamo i posle podelimo utiske ,)
 
U F1 microsim. Inace fon je bombona. Bolji displej nego na mom v967s, sve je glatko fluidno cak i kad se nakrcaju facebook, messenger, viber, skype.. Nema cekanja. I to sve na cool ui romu fabrickom. Za vikend cu da flesujem kitkat. Da je moj telefon odradio bih to odma :D

Nemam pojma, kod kuma je telefon. Videcu za vikend. Ajd postavi ovde link za taj da ne jurim ako ti nije tesko. 27700 je skor na antutu sa ovim.

Ne znam da li bi stavio link jer vidim da imaš neke dileme :laugh:

Mala šala, evo ga :D

Par ljudi je prijavilo preko 30000 antutua
 
JA u 9:02 ,)
 
Onda je ovo verovatno po njihovom vremenu:
2014-08-19 01:44
Znaci negde oko 17h po nasem.
Kupili ste pre mene.
 
Poslednja izmena:
Dakok jel bi mogli nekako wallpaperi da se ekstraktuju iz coolpada? Bas su dobri.
 
Nedavno sam poslao poruku na PCE forum s linkovima na par dobrih kolekcija s coolpad foruma pa probaj to iskopat, a ove iz telefona skini kroz temu pa ih potrazi u galeriji telefona.

P.S. pojavio se na Efox-u za 154$.
Ima li netko iskustva s njima?
 
Poslednja izmena:
Probacu, koliko sam mislio da je gay ovaj coolui toliko mi se sad svidja.
 
Jesi vidio gore za efox?
Meni je coollife UI super osim aplikacije za telefoniranje.
Treba klikat tri puta za poziv :(
 
Nemam pojma sta je efox.
Ne njakam puno samo kad se vidim sa kumom. Tacno cu da prodam moj v967s i uzmem coolpad.
Edit: skontao sam za rom, nista od flesovanja jos :D
 
Možda na pogrešnom mestu postavljam pitanje alinema veze.
Ima li neko zainteresovan da proda ovaj fon?
 
Pa kupi brate iz Kine, ne verujem da ce sad neko da ti prda za neke pare da se tebi isplati, verovatno bi te jeftinije ispao NOV iz Kine da narucis.
 
Nazad
Vrh Dno