Šta je novo?

COOLPAD F1

imam problem pao mi tel i staklo je napuklo sve radi normalno, i bih da zamijenim,da li treba da porucim glass kosta 1,5 e ili lcd kosta 20 e?<br />

Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
 
Pogledaj na youtube imaš uputstvo kako i šta.

Sent from my x600 using Tapatalk
 
evo gledao sam i cini mi se da bih umio to da zamijenim samo mi je nejasno treba li da narucin tempere glass ili lcd?meni touch radi bez problema

Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
 
https://www.youtube.com/watch?v=1zZ3hD51NF0 evo pa gledaj i tu menja ceo lcd sto ces i ti morati da narucis plus ove obostrano lepljive trakice a ako ne znas plati nekome u servis da ti zameni ko ima vec trakice. tempere glass je zastitno staklo za ekran i to nema veze sa tim vec se ekran sastoji od digitizera koji je tebi i pukao i lcd screen.Kod tableta ili starijih telefona menja se samo digitizer ali kod novijih je to tesko razdvojiti a ne polomiti i zato se sve menja.pogledaj ovde:
https://www.aliexpress.com/af/coolp...7091137&SearchText=coolpad+f1+lcd&blanktest=0
 
hvala risto.jel znas mozda kako se flesuje cpb rom,radio sam to dosta puta ali odavno nisam i sad ne umijem,imam i download asisten i sve sto trwba i zakacim mu rom i ugasim tel povezem na usb ali ne mrda,ne znam kako to da odradim

Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
 
Ovo je twrp a sa njime flešuješ miui.

Sent from my x600 using Tapatalk
 
Po meni najbolji MIUI 7 od kouskusa tu ima i kako se ubacuje tj prvo onaj prvi pa onda dobar je jedan samo moram da pogledam kod klinca koja beše verzija jer zadnja zeza sa SMS,
Stavi se prvi i taj na sd i patch za zvuk i prvo se flešuje taj prvi pa kada se pokrene ide se na update sa sd ima one tri tačke i izabereš taj drugi i sam se nadogradi i onda posle ideš u twrp i flešuješ taj patch i pa wipe cache i devilk pa restart i to je to.t twrp obavezan

Sent from my Le X820
 
Poslednja izmena:
Znači prvo ona osnovna od kouskusa a onda 5.12.17 jer ta je proverena.Ne flešuješ već je updejtuješ

Sent from my Le X820
 
Nazad
Vrh Dno