Šta je novo?

Novi ASUS Memo Pad 7 (ME176), 64-bitni Android tablet

Zna li se kada izlazi Lolipop za ovaj tablet?
 
Ne zna se.
 
Komšija se iznervirao... Da li će neki update za me173 doneti podršku za OTG?
Btw, planiram me 181c za decu, pa me zanima da li radi OTG i da li ce biti Lollipop?
 
Hvala na brzom odgovoru.
 
@Asus Srbija,
Lepo je što će biti nadogradnje za 181c, a da li će biti lollipop i za ovaj model, tj. 176cx? Mislim, ova dva modela se razlikuju samo po veličini ekrana...
Na netu nalazim različite informacije po pitanju lollipop-a za me176, pa bih voleo odgovor iz prve ruke.
 
Ako ne dodje onda su kupci ovog tableta namagarceni kao sto se to inace desava sa androidom i apdejtom.
Sta da rade sa 64bita bez lollipop-a ?
 
Isto što i do sada. Tablet i bez lollipopa radi odlično.
 
Hvala na odgovoru, a i na lepim vestima.
 
Kad ce da stigne Lizalica ?
 
Ajde i to da vidimo :)
 
Svi koje znam da su kupili ove ASUS-e, kupili su ih za decu da se igraju. Tableti dolaze sa mnogo bloata doduse manje nego ostali, ali i dalje ima. Bilo bi super da to malo pocistite pri updateu, deca to uopste ne koriste. :)
 
Заиста не знам што сте оптерећени са преинсталираним апликацијама у таблету? Нажалост овај zenui има доста апликација које се не користе често, али овај уређај је заиста брз и нема никаквих проблема у раду.

Све апликације које не користите, можете замрзнути у подменију апликације, у подешавањима. Не морате их одмрзавати због освежавања система. Оне се једноставно неће регистровати приликом подизања система и тако ће уређај за 2,5 стотинке [emoji6] брже радити.

Када буде дошло освежење са андроид верзијом "лизалица", будите спремни на то да неће све радити савршено и да ће после доћи много освежења система.

Хвала Асусу на овако добром уређају, нећу вас мењати. Само би узео нови са windows системом. [emoji3]
 
Poslednja izmena:
Kupio sam ovaj tablet i izuzetno sam zadovoljan kako radi i izgleda,hteo bih samo da zamolim nekoga ako može da mi pomogne treba mi uputstvo korak po korak kako da odradim root,tražio sam ali nisam našao za ovaj model pa reko bolje da pitam jer nemam puno iskustva u tome.Hvala unapred.
 
Kupio sam ovaj tablet i izuzetno sam zadovoljan kako radi i izgleda,hteo bih samo da zamolim nekoga ako može da mi pomogne treba mi uputstvo korak po korak kako da odradim root,tražio sam ali nisam našao za ovaj model pa reko bolje da pitam jer nemam puno iskustva u tome.Hvala unapred.


Da citiram sam sebe :) Nasao sam sve,nikad prostiji root preko apk...samo treba naci poslednju verziju i to je to,radi... (1.4.6.4r)
 
@asus srbija
Da li se zna kada će u prodaju doći ME581CL verzija? Bila je na benčmarkovim testovima, kontam da je dobra kupovina?
 
Kupio sam danas me176c 8gb za 15k. Da li ima gorila glass i treba li mi zastita?
 
Обавезно заштита! Ја имам већ две линије дужине 3см, које ме ужасно нервирају! Клинац их је направио, једна је од лошег стилоса, а друга не знам са чиме.
Ту иде други проблем. Нема да се купи заштита за екран!
 
Stavio sam ga na prozor i vec 5 minuta nikako da uhvati gps? btw odradio sam update nekih 130 mb cim sam ukljucio tablet.
takodje sam primetio da mi ekran nekad blinka, kao da se iskljuci na pola sekunde
 
Poslednja izmena:
Обавезно заштита! Ја имам већ две линије дужине 3см, које ме ужасно нервирају! Клинац их је направио, једна је од лошег стилоса, а друга не знам са чиме.
Ту иде други проблем. Нема да се купи заштита за екран!

Ima na Aliju. Ja sam danas narucio za me173. Genijalci u Uscu nemaju Asusove futrole jer "taj je model vec godinu dana na trzistu". Ovaj me176 je verovatno nov, pa nemaju :D
 
Da li neko koristi HboGo aplikaciju,imam problem sa njom puca posle učitavanja filma u roku od 2sec.
 
Nazad
Vrh Dno