Šta je novo?

Tesla tablet 7.85

Nista se u radnjama vise ne isplati, i to ne samo tesla.Dok je bio 12.000-13.000 bilo je vredno.Pogledaj u oglasima na k/p, imaju i dalje da se uzmu za te normalne cene novi a ima i polovnih za manje.
A za rezoluciju, pogledaj ako ima gde izlozeno, cisto da utvrdis da li ti odgovara.
 
pogledaj kod mene na kanalu sve sta mogu tesla tableti,probao sam sve zivo
 
Mogu dosta, činjenica ali kao nekadašnji vlasnik ovog tableta iz ove perspektive mislim da je pametnije uzeti galaxy tab 3 za dve hiljade više
 
Mogu dosta, činjenica ali kao nekadašnji vlasnik ovog tableta iz ove perspektive mislim da je pametnije uzeti galaxy tab 3 za dve hiljade više
Po meni, za tu cenu je već bolje uzeti tablet sa Windows 8.1. Onaj iPro W810 sa 3G je super kupovina.
 
mogu da potvrdim da je windows na tabletu od 8 inca odlican,imam acer w1-810

ali opet,nije toliko lak za koriscenje i user friendly kao android
 
Po meni je Asus me176x ili cx vrlo dobra kupovina, Intel quad core. Može i me181, ali je dosta skuplji. Inače od mađara može da se uzme za oko 165-170e me572c, pogledajte specifikaciju, pašćete na du.e.
 
Спецификације су стварно одличне. Можда боље да овакав хардвер иде са Виндовс 8.1 рецимо, због оптимизације чисто, али и овако са Кит Кетом је одличан сигурно. Када је изашао овај модел (ME572C) и да ли се можда зна да ли ће добити апдејт на Лолипоп? Делује јако занимљиво. И велиш има га код Мађара за 170€? :D
 
Mislim, ovi što donose za pola/pola afe. Meni su nudili pre nedelju dve za 185, vidim da je cena pala za 5000ft od onda, kod nas brale u gigatronu traže 31 i 32k. Lopovluk.
 
Poslednja izmena:
Auu dobra je ova iPro W810 tableta sto ima windows 8.1.

Ali rodjendanac vise voli Android tako da steta. Ja imam Asus MemoPad HD 7 odlican ali ga ne koristim.
Mozda se zamenimo, pa ja uzmem iPro W810.


Kakve su mu porfomanse sta mislite da li je dobar ovaj iPro W810?



Pozdrav
 
Pojavila se nova verzija D3GO koja verovatno radi na tesli,ali zahteva da udedjaj ne bude rutovan. Privremeni unroot sa nekim program ne uspeva kod ove aplikacije ,kao ni metoda sa full unroot kod SuperSu . Da li postoji nacin da vratim prvobitnu verziju softvera kod tableta ,da ne bude vise rutovan ili moram da ga nosim u servis?
Da li je neko kontaktirao skorije podrsku u vezi update-a Tesle ? Izgleda da su definitivno odustali od toga ,samo nas zamlacivali.
 
Ti bi nosio na servis da ti unroot-uju uredjaj?! :d
Ti si root-om narusio garanciju, a onda bi odneo u servis i pozivao se na istu tu garanciju koju vise nemas i trazio da ti "skinu" root koji si ti sam napravio?!
 
Ne bih se pozvao na garanciju, platio bih.
Ne znam gde da nabavim stock rom (ako se to tako zove).
 
Poslednja izmena:
Је ли та нова верзија Д3ГО апликације она са ГП-а или нека народна?
 
nzm ono sto sam okacio je samo nacin za unroot

to sto d3go kaze je neka greska,jer i pre ruta kaze da je rutovan

ima ona opcija za root,pa hidemyroot,ali vidim kazete da moze da se gleda samo kratko na taj nacin


ja sam isto primetio kada gledam iptv (preko .m3u lista nekih) da posle minut isto neki kanali zabodu,a neki ne
ali to ocigledno nije do tableta,jer drugi kanali rade,vec je verovatno u pitanju izvor sa koga idu kanali
 
^ Od kako je izašla nova verzija aplikacije, Hide My Root više ne pomaže kod D3Go.
 
Hoce li izaci taj update ili ne ?
Jel ima neko neki info????
 
Zar je neko stvarno poverovao da se u zemlju dumbiji ista menja :)

Mozda a mislim i verovatno su racunali da ce kinezi da se promene (sto je isto toliko nemoguce) pa ce krenuti da updatuju djubre koje prodaju, sto se naravno ne desava :)
 
zeljko molim te nemoj da pises gluposti

znaci niti si video gde se pravi tablet,ni kako ni koja je sema....
nasi ljudi prave update,a ne kinezi,mozda zato i ide kako ide....sta znam,mozda imamo manjak android programera,nije nam zemlja bas najsrecnija po tom pitanju,jer uglavnom svi odu odavde

probao sam update,jednostavno nije jos gotov i nema smisla da se izbaci
 
Poslednja izmena:
Neznam pojedinosti ali znam da je novija verzija OS trivijalna stvar (pogotovo za baytrail platformu koja je "vise nego popularna")... sad da li tu ima nekih pravnih pitanja sa "kineskim sklapacem" ili sta ja vec znam, sto nije za javnost to je druga stvar... cpu i plocu im je dostavio intel po nekoj smesnoj ceni reda velicini 1$ zbog dumpinga i zauzimanja trzista, da li tu ima i odredjenih zabrana updejta to vec neznam jer se ti dilovi javno ne izvode...

Comtrade je tu vec 3ca ruka koja je obican preprodavac, koji se inace nista ni ne pita

Pa sad ako je CT zamislio da moze od kineza da kupi nesto intelovo sto je dato "zabadava" pa sa time da radi sta mu je volja, hahahahahah
 
Poslednja izmena:
Grešiš. Kinezi tablet isporuče sa sw, a update naknadno ne isporučuju obzirom da im se ne isplati. Naši naravno nisu sposobni za tako nešto, pošto to em košta, em nije isplativo. Ista kombinacija je I sa telefonima.
 
Grešiš. Kinezi tablet isporuče sa sw, a update naknadno ne isporučuju obzirom da im se ne isplati. Naši naravno nisu sposobni za tako nešto, pošto to em košta, em nije isplativo. Ista kombinacija je I sa telefonima.

Ta platforma kinezima je data, prakticno na poklon da bi se unistio ARM, zato sad na svakom koraku vidimo bay trail tablete po smesnim cenama, kad nesto tako dobijes od intela ide i interni ugovor kako za koga i sigurno da ni cak kinez isti ne moze prekrsiti...
Intel sigurno nema interesa da neko bay trail gure 2 godine... pa sad zamisli sta je kinez potpisao sa istim kako bi bay trail dobio za 1$
Asus zasigurno ce dobiti bolji dil posto od intel-a kupuju jos brdo toga dok ovi noname pilicari kinezi sigurno ako do sada nisu suradjivali sa istim ima da budu "ograniceni"
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno