Šta je novo?

Tesla tablet 7.85

Cosmic dawn, da li znate da Tesla ima bug da se bluetooth uredjaj cesto diskonektuje sa tableta dok je ukljucen wifi? Npr kada se igraju igre koje zahtevaju wifi, bluetooth dzojped gubi vezu sa tabletom veoma cesto da je praktično neigrivo. Dzojped sasvim normalno radi kada je wifi isključen. Pretpostavljam da je problem softverske prirode. Da li bi mogao i on biti rešen sledećim updateom?

Proverite private messages :)
 
Ja mislim da od kineza nema nikakve vajde i da su oni zavrsili sa podrskom za ovaj model zakljucno sa ovim zadnjim firmwareom. Jos da ovi nasi skontaju tu aplikaciju da moze da se flesuje, makar da ne kuburimo sa ghost touch.
Iskreno sumnjam da cemo dobiti Android 4.3 za Teslu.

Da li i Vi imate problem sa ghost touch-em?
 
Dobro vece,
Takodje koristim priliku da najavim novi model pod nazivom H785 koji ce imati 2k ekran, a uskoro cu vas obavestiti vise o tehnickim specifikacijama novog modela.

Jel to taj novi android tablet, naslednik sadašnje tesle ?

Mislim , da li će samo on izlaziti u toj veličini, obzirom na razoluciju i"jaču" cenu zbog takvog displeja
 
Poslednja izmena:
Dobro vece,

Da, H785 ce biti unapredjena verzija prvobitnog 785, a mogu da dodam da ce pored novog 2k ekrana imati i bolju bateriju - 4300mAh. Javljacu se dalje sa vise detalja, uskoro.
 
Pa dobro, kad će više ti detalji, makar moguća cena, procesor u tabletu, itd .... :) :bottle:
 
Poslednja izmena:
2К екран а батерија 4300 mAh. [emoji53]
Батерија не делује превише обећавајуће али видећемо, надам се да је добро оптимизована.
 
Zamerka , ekran ne moze biti 2k, vec 1.5 k tjs 50 posto bolja rezolucija od FHD zbog odnosa stranica 4:3 !
 
rezolucija se zove 2k po duzini a ne po visini

za razliku od 1080p koji se zove po visini,za 2k rezolucije se smatraju one cija je duzina izmadju 2 i 3
 
jes, u pravu si.
1536 x 2048
 
Све у свему чини ми се слабашна батерија за ту резолуцију екрана али треба сачекати са критикама свакако. :)
 
krastavac, da ima sve kao i premium tableti, bio bi 50.000, a ne verujem da bilo ko od nas to zeli.:)
 
Слажем се, да буде савршен сигурно не може, али рецимо боље да се уштеди на неким другим компонентама а не на батерији, рецимо могли су да ставе батерију већег капацитета а екран ФХД резолуције. Али наравно не може се свакоме угодити. Само да буде нека пристојна цена и биће ово пун погодак. :)
 
Samo da se ne uštedi kao na prošlom Tesli - svaki peti-šesti Tesla ima problem sa miniUSB konektorom i odvaljivanjem istog sa ploče tableta.
 
Kakva je situacija sa updateom? Ako kupim polovan da li postoji mogućnost da ga updateujem ako ne radi GPS?
 
Dobro vece,

Kao sto sam obecao pre par dana vracam se sa novim informacijama u vezi sa novim Tesla H785.

Ovaj sjajni tablet u sebi sadrzi:
- Intel Z3735F 1.8 Quad procesor ;
- 2GB RAM memorije ;
- Rezoluciju ekrana 2048x1536.

Ranije sam vec objavio da poseduje bateriju od 4300mAh.
 
Bas lepo sto ima dobar hardware! A sta je sa software-om?! Ja sam 785 uzeo pocetkom oktobra (full zapakovan sa sve kesama i stikerima) sa novom verzijom software-a. Nema ghoust toucha, punjenje ukljucuje i iskljucuje cerka od 9 godina (sav je izgreban oko konektora ali nije se odvalio!) i gps bez problema ukljucuje i iz menija i iz widgeta. Sta je tu kod ostalih onda problem? hardware, software ili oba ?!!!! Ako ljudi budu imali slicne probleme i sa novim 785 dzaba cpu, rezolucija, baterija a o software podrsci i da ne govorimo
 
Poslednja izmena:
Ghost touch i gps problem se javlja kod verzija od pre avgusta-septembra, koliko sam skapirao.
Sto se ostalog tice, nema nekih vecih problema, sve funkcionise.

Pa eno dzaba i novom lg flex-u i htc-u m9 i najnoviji qualcomm i napucani hardver, opet problemi, iako su pet puta skuplji.[emoji2]

ako novi bude imao opet neopterecen sistem, verujem da ce opet manje vise, sve biti ok.Samo da ne preteraju sa cenom
 
Poslednja izmena:
Evo i jedne reklame za novi model tableta:

H785
Screen Shot 2015-04-02 at 22.33.22.png
 
Poslednja izmena:
malo je bezveze sto nema 5.0?
CosmicDawn, hoce li tablet dobiti update na 5.0?
 
a dobro sad, nemaju ga ni mnogo skuplji telefoni i tableti jos, nemojmo preterivati.


deluje lepo na slici...podseca malo na jolla tablet.
 
Poslednja izmena:
Izgleda meni, da te prijatne stvari za 7.85, nećemo nikad videti! Dok neka dobra duša na XDA ne okači novi rom za njega,možemo samo da se ložimo.
 
Nazad
Vrh Dno