Šta je novo?

Tesla tablet 7.85

Pa odneli su, naravno, neupotrebljiv je ako ne moze da se puni.
 
Ovako kupljen Tesla Tablet 785 pre 6 meseci za 12,999 RSD u Kragujevcu.Bilo koji drugi telefon na androidu da ste uzeli za te pare ne bi vam pruzio ono sto ovaj tablet pruza: FURIOZAN,BRZ SVE igrice rade bez i jednog problema,aplikacije poput faceboka youtubea internet pretrazivaca sve radi toliko brzo da sam ja bio fasciniran i nisam mogao da se raspametim 3 dana.Odlican ekran Hd rezolucije nije FHD ali i ne moze se ocekivati sve u fulu za te pare realno :D. Mane tableta: los zvucnik,gps pa skoro i da ne radi bez interneta.Pre par meseci u januaru dok sam skidao usb konektor za punjenje sa tableta previse sam ga iskrivio i od siline sam polomio unutra nesto tako da kada ubacim usb conector on je previse labav i gotovo je nemoguce raditi nesto na tabletu i puniti ga u isto vreme.Izludjen ovime nemavsi sta da izgubio odneo sam ga u prodavnicu gde sam ga kupio bio je dan utorak,rekao im da je usb labav,u petak me zovu da odem po novi uredjaj.Hvala im.Ovaj sad radi naravno sve isto i super,znaci dobijate pre svega veoma brz uredjaj,sa velikim i kvalitetnim ekranom,puno memorije za skladistenje i mnogo toga jos.Toliko bespotrebnih aplikacija instaliranih imam ali me mrzi da ih brisem jer kad bih krenuo da ih brisem to bi mi oduzelo..pa dosta vremena.Jedina stvar jeste taj kit kat 4.4 update i ja se cudim gde je vise,ne zato sto sam bahat i ne razuman vec zaato sto su obecavali u vise navrata i od tog obecanja ne izadje nista a evo prodje pola 2015,a ko zna i kakav bi taj kitkat bio sobzirom da su ga uradili nasi "strucnjaci",sve najbolje pozz i sve preporuke za ovaj uredjaj iako mu je cena u 2015 skocila za par "soma" .... :DD
 
Milos C. je sve rekao,identicni utisci i zadovoljstvo posedovanja,s tom razlikom sto nisam imao negativnio iskustvo sa usb konektorom. Ja sam problem zvucnika resio sa bluetooth zvucnikom,sto je dopunski trosak ali vredi za sve pare. Od update-a sam digao ruke,nece ga biti dok nekom ne damo kintu da uradi 4.4 za njega, od CT ne ocekujem vise nista slicno,ne dam vise da me lazu. Do kraja godine bice vec zastareo i zaboravljen,na to i idu rekao bih......
 
Rekao čovek „uskoro update “ , znači samo što nije. Ne znam zašto ste toliko skeptični , gde vam je vera ?
 
To ,samo sto nije...,traje od decembra meseca,tako da...hvala im.Ako i izbace taj Assistant to ce biti vise za resavanje bagova u vezi ekrana i ponjenja,da ne bi nosili mezimca u servis zbog toga,neki novi rom.....cisto sumnjam.
 
Програм "Тесла Асистент" већ постоји.
 
...dobro,nisam znao,i , cemu sluzi i gde je ?
 
Poslednja izmena:
Преко њега може да се одради апдејт, не на КК већ онај који убацују у севису и који решава проблем са GPS или GT.
Може се затражити инсталација од корисничког сервиса.
 
Poslednja izmena:
ja sam trenutno na toj verziji sistema i radi dosta dobro

otklonilo mi je sve probleme
 
Meni nije. Blutut uteđaj ( gejmped , slušalice ... ) se diskonektuje sa tableta kad je uključen wifi. Ali to i nije više poenta , već obećanja koje ne mogu ispuniti. Da kažu Ljudi, odustali smo od update, nešto iskrslo — ok, šta da se radi. Ali ovu priču oni teraju i dalje.
 
Ni meni nije otklonio GPS problem. Ali ostalo sve radi baš kako treba.
 
GPS ne koristim,sve ostalo radi kako treba,znaci nikakve koristi nemam od tog njihovog updatea,a i drugi vidim,nisu se nesto usrecili! Tacno onako ko sto sam rekao,mazu nam malo oci dok ne oguglamo. Ne znam ni Kit Ket sta bi nam doneo,mozda malo optimizacije za memioriju i malo sminke......Jedino XDA moze da nas obraduje,a i tu je mrka kapa....izgleda. Sve u svemu,ako nema bolje,dobro je i ovako.
 
Pozz svima...ubih se da nađem kako da rešim problem sa D3GO na Tesla H785(kaže da je tablet rootovan a znam da nije).....ima li neko rešenje?Hvala
 
problem je u tome sto aplikacija ima problem sa intel procesorima

inace imas h785,ovaj model od 25k dinara?
 
Posle skorasnjeg update-a d3go radi i na intelu dobro. Radi i na Tesli 785 ako nije rutovan.Za h785 ,ne znam.
 
Da,to je taj model,ali je nabavljen u Kini :)Burazer mi tamo radi za jednu stranu kompaniju,pa mi je nabavio tablet tamo
 
Koji problem imas sa d3go ? Koju gresku prijavljuje ? Meni radi odlicno na 785 .
 
Situacija je sada drugačija. D3go radi i na intelu, radi i na tesli (poslednja zvanična verzija sa googleplay ) . Uređaj ne sme da bude rutovan . Temp unroot ne pomaže , kao ni hidemyroot i sl. Modovani d3go koji ne proverava root a radi na tesli još me postoji.
Nenade, trazi joci samsungu tesla asistant, možda ti update tesle pomogne za d3go , možda si nešto prčkao oko ruta pa te sad zeza.
 
Коме је потребан Тесла Асистент програм може се обратити нашем колеги Дамиру (CosmicDawn), он је мени проследио програм. :)
 
Dobar dan,

Upravo tako - kome je potreban Tesla assistant, aplikacija koja radi iskljucivo za TT785, neka mi se obrati na [email protected]

Hvala Joco, moracu s vremena na vreme da pisem ovu poruku za slucaj da ljudi ne listaju strane na ovoj temi.
 
Нема на чему. Можда не би била лоша идеја да се измени први пост и да се све потребне информације нађу ту.
 
Znaci definitivno ne uzimati trenutnu seriju 7.85 koja se trenutno vrti po radnjama ??
Treba mi neki tablet, pa sam mislio da ne bacam pare na iPad i uzmem teslu, ali sad naleteh na ovu temu i citam komentare u vezi ove zadnje serije ...
 
Znaci definitivno ne uzimati trenutnu seriju 7.85 koja se trenutno vrti po radnjama ??
Treba mi neki tablet, pa sam mislio da ne bacam pare na iPad i uzmem teslu, ali sad naleteh na ovu temu i citam komentare u vezi ove zadnje serije ...

A Asus tablet MeMO Pad ME173X ? Mozda je cak i jeftiniji od tesle ?
 
Koliko vidim to je 7" , a to mi ne odgovara ...suvise uzak ekran
Sve u svemu nije mi toliko hitno za tablet, tako da cu najverovantije sacekati jos koji mesec da dodjem do jos neke kinte i "teracu" na iPad ...

Kod Tesle 7.85 mi se svideo ovaj dizajn kao kod Sony Xperia modela i cackao sam ga pre neki mesec u gigatronu i svideo mi se kako radi, nije bilo nekih lagova ili bilo sta slicno, nego eto sad citam komentare i vidim da im se trenutna serija nije bas proslavila tako da sam odustao od Tesle...

Usput ovaj dizajn kao sto imaju Asus MemoPad, Tesla L7 mi je, blago receno, odvratan ...
 
Nazad
Vrh Dno