Šta je novo?

Pro Evolution Soccer 2015

Ivan®

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
15.12.2001
Poruke
4,889
Poena
785
[YOUTUBE]XgH9jqcm-OU[/YOUTUBE]


Vidimo se 25-og :)
 
Bolje da se ne gledamo bice razocarenje verovatno ;)
 
Prvi next-gen PES, aj da vidimo... :)
 
Bice Copy Fifa 14
Paste PES 2015
 
FIFA tapka u mestu vec godinama. Konamiju samo treba da ubodu JEDNOM u poslednjih 8 godina da bi oduvali EA Sports. Videcemo da li ce to biti ove godine ili neke druge.
 
Pa, u pravu si, da naprave nesto sto su napravili 2006, sa PES-om 2006, bice ekstra. :)
 
Ne, nije. Nije izašao za next gen konzole.
 
Ali je koristio endžin koji će se koristiti i na next gen konzolama...
 
U konzolnom delu foruma smo, tako da je 100% jasno sta znaci next-gen.
 
barude2u.jpg

ygaqunu3.jpg

pe2ahamy.jpg

9ymyje9a.jpg

y9abyra4.jpg

ubu9a7y6.jpg
 
Mrtve oci ponovo...
 
Nema jos,ocekuje se video svakog momenta,ali ne verujem da ce prikazati mnogo.
 
Deluje ok. Ima li negde gameplay da vidimo?

A šta očekuješ od prvih gameplay snimaka? Poslednjih godina je takva praksa da se ni na demo ne možeš osloniti što se tiče gameplay-a jer uvek nešto promene do izlaska...
 
To smo cekali ceo dan. Nastavak je 3. jula, nisu sve cari ovog pesa prikazali.
 
@Nista Trailer je srazmeran tvom imenu na forumu haha pozz:D
 
Mene iskreno ne interesuju driblinzi gde moras da koristis 6 palica na dzojstiku ne bi li izgurao protivnika i dao gol... Nego sam gameplay, kretanje igraca, golmani, sitni a mnogo glupi bugovi sa loptom itd...
Mozda neka mesavina Pes 6 i Pes 13 sa boljom grafikom i novim enginom.. otkud znam...
 
430e1c_53ac3b4000a68.jpg



Imate ovde i podcast u kome (detaljno) pricaju ljudi koji su igrali E3 build. Ja sam pogledao neki recap koji sad ne mogu da nadjem i zvuci dosta interesantno. Kazu da na snimcima necemo moci da vidimo preterane promene, ali da je osecaj igranja drasticno drugaciji i da mora da se proba da bi bilo jasno. Odziv na komande, osnovni dribling i sve ono sto je do sada zamerano.

Preporucujem PES zaludjenicima... :)


http://www.mediafire.com/listen/p5ozshvmv7h3vaa/Episode+13_1.mp3
 
Poslednja izmena:
odlican je pes 2015, jos koja godina i bice za nijansu losiji od pesa 6
 
Koliko put sam vec cuo te "utiske" fanove, gde je sve "drasticno" drugacije ali se to "ne vidi" na snimcima.
 
Sve je to tacno...ali dok ne probamo imamo samo to.
 
Posle nekoliko meseci igranja FIFE na PS4 reko ajde malo da odigram PES na kompu cisto da se prisetim...koji je ono shok za oci,ruke,mozak znaci tek sad se vidi razlika posle pauze,a ne ocekujem nista bolje od 2015.
 
Poslednja izmena:
Tako je to kada se sa simulacije fudbala pokuša preći na simulaciju bilijara :d
 
Dajem poslednju sansu poverenja u pes i samu kompaniju. Nadam se da nisu toliki bezmozgovici da i sad predstavljaju jedno, a uvale nam potpuno suprotno. Posle onog krsa koji je kao ideja bio super, ali u praksi krs, gore ne bi smelo da bude u narednih 5-10 godina. Najavljivali revoluciju igre u pesu 2008, 2011 i 2014. Nije je bilo u zadovoljavajucoj meri. Ova poslednja je bila sprdnja sa igracima i simulacijom.
 
Poslednja izmena:
Fifa

Prvo sam igrao fifu, davnih devedesetih, pa onda pes, do fife 11. Mislim da će teško pes povratiti igrače, pošto su se svi navikli na fifin gameplay. Jedino da fifa usere, a pes isprca, ali to teško.
 
Nazad
Vrh Dno