Šta je novo?

Pro Evolution Soccer 2015

Sudeći po ovom gameplay demou, biće mrtva trka ko je izbacio arkadniji gameplay ove godine.
 
U pes.u nije bar bitan toliko pace ko u fifi mora malo više da se razmišlja ;) a ne da se trči po terenu ko sumanut,samo da srede one šuteve to mi je sad najveća mana i mrežice odurne,komentator i dalje na nivou Kovinjala samo na engleskom:d, o licencama da ne pričam,biće svega 12 stadiona na PS4 koliko vidim...
 
Ne znam da li ste svesni još jedne stvari na ps4, nema option fajlova :(. Nema tehnički te mogućnosti na četvorci, mada se očekuje da ubace uskoro.

To je tolika mana, da ne mogu da zamislim da ljudi danas igraju sa onim default timovima.
 
Ja video nesto se pominje, al sad tek vidim pravi razlog, ne vidi vise USB hardove, memorije uopste?
 
Nema opcije za kopiranje koja je potrebna . Sad stiže podrška za "muziku sa usb-a", možda i to bude nenajavljeno . Možda zato Konami kasnije izbacuje igru (a možda i ne:))

PS3 sve normalno...
 
Ja sad citam da uopste ne vidi 'usb storage'.. Na nekom forumu pominju. Plus ne vidi 95% volana sa trzista, wow wow.. :)
 
Bice podrska u update 2.0 da mozes sam da kopiras"save file" na USB itd...tako da ce moci valjda da se ubaciju dresovi itd u pes.u nadam se :)
 
Možeš da otvaraš šampanjac, Borise...

Mada to njima ne znači mnogo, veliki im je ovo problem i verujem da će se rešiti, jer im je 98% prodaje na konzolama (i to uglavnom playstation ) , a kako je krenulo sa raznoraznim naslovima , veliki deo će biti i na next genu. Baš nema nikakve logike da to nekako ne reše.

Koliko je jadna ta priča sa licencama :(.

Mislim da Konami malo kenja na tu temu, jeste da ea gazi sa lovom, ali mislim da kad bi se dovoljno ponudilo, ne bi bilo problema (možda da se još neko veći uključi ).

Ne mogu da zamislim da npr Activision napravi fudbal i da nema licence jer ih ima EA. Ne verujem u tu ekskluzivnost, samo je Konami mali.
 
Poslednja izmena:
PS3 retail verzija.
 
Meni ovo 'na prvu loptu' deluje super, ako zanemarimo PS3 grafiku i ovog bota (mozda ih je dvojica) sto igraju a nemaju pojma. Samo jos taj AI da vidimo.
 
Meni izgleda previse brzo, ovaj igrac sto je na sredini, prelece taj deo
 
Ja oduvek PES igram na Slow, Normal je uvek bio brzi nego sto preferiram.
 
Konami today confirmed the addition of eight new Other European Teams for the PES 2015 Day One DLC, set to be released together with the game next week (Americas: November 11; Europe: November 13).

The PES 2015 Day One DLC will also include more Brazilian teams player licences, latest transfers and lineups. Additionally to the Day One DLC, PES 2015 will receive weekly updates starting November 20.


8 New PES 2015 Teams
These are the eight European teams to be added in the PES 2015 Day One DLC.

Slovan Bratislava (Slovakia)
Partizan Belgrade (Serbia)
Maccabi Tel Aviv (Israel)
Ludogorets Razgrad (Bulgaria)
HJK Helsinki (Finland)
Qarabağ Agdam (Azerbaijan)
Legia Warsaw (Poland)
Sparta Praha (Czech Republic)


The list of 8 new PES 2015 teams includes some first-ever PES appearances for the likes of Slovan Bratislava or Qarabağ Agdam.

:D
 
To mi pricaj :) mozda i bude nesto od ovog pes-a :)
 
 
Ljudi rećiću vam samo da je vredelo čekanja,PES se vratio nikad bolji:) moj prvi utisak je fantastičan,konačno smo dobili FUDBAL,teško i zanimljivo u jednom paketu,grafika je konačno dobra i nije ni nalik demo verziji na PS4,meniji su sređeni,sve je pregledno i jednostavno,online divizija konačno(kreće se od 12te).Probao sam jednu online utakmicu i radilo je savršeno bez i jednog jedinog trzaja i slično,sve u svemu svaka im čast pogodili su u centar što se mene tiče.Negativne strane su naravno licence,komentator(staviti Čileanca ili Španca),mrežice koje se pod određenim uglom skoro i ne vide(providni osećaj), to je za ovaj prvi utisak:),kako će biti za PC nemam pojma al' na PS4 će se igrati samo tako.
 
Evo jedan mec online cisto za probu ne zamerite jer nema lepote u igri i taktike hehe igralo se onako pod utiskom :) Drugo poluvreme i penali...ja sam Sahtjor.

http://www.youtube.com/watch?v=83Q0lr_Ohrg
Izvalite sto me pokrao sudija :) Tamo negde na 3:50 min.
 
Poslednja izmena:
Ili sam ja slep ili na pc verziji ne moze da se promeni da umesto kursora se vide imena.
 
Ima li neko info da li će biti option file-a sa dresovima i grbovima za PS4? Na pesgaming-u i pes-patch-u su već izašli za druge platforme ali za četvorku ni traga ni glasa..
 
Konačno sjajno izdanje Konamija posle ihaha vremena. ima to 'nešto' što stvara zavisnost i to je definitivno najveći + po mom mišljenju. Ali ne mogu da se otisnem utisku mreža i fizike lopte u određenim situacijama. Cilj fudbala je dati gol, i makar meni je jako bitan momenat ulaska lopte u mrežu.. kada lopta uđe u gol kao da je upala u neku mešavinu gumene dimenzije i flipera. Ne daj bože da ostane u golu. To mi je jedina zamerka, ostalo za svaku pohvalu. Nema više rezultata 7-3 već utakmica može da bude fanastična i na 0-0 i da bude živa sve vreme i stvarno daje realan utisak, utisak "prave prvenstvene" :D .
 
Šta reći o fizici kada golman istrči i izbije loptu u skoku? Lopta leti do drugog šesnaesterca kao od šale :D
 
xaxa, bukvalno. Ne daj bože da pogodi nekog pa da bude žrtava.. Ostaje nada da će se srediti to nekako, nekada.
 
Iritantnije je to što golmanu treba pola sata da ustane posle odbranjenog šuta, u više navrata protiv živog protivnika mi se dešavalo da primam gol iz praktično mrtvog ugla posle odbitka samo zato što golman grli patos...
 
da, da, frustrirajuće.. ni u igrici niko ne voli da bude golman. :mad:
 
Nemam pojma o cemu pricate, golmani nikad bolji, nikad. Inace, odlican PES, stvarno, nije 'denial' faza, dobar skroz.
Btw PTE patch je dobar.
 
Nazad
Vrh Dno