Šta je novo?

Pro Evolution Soccer 2015

Probao sam kratko, mnogo bolje nego prošli put. Ali i dalje me nije skroz kupilo. Očekivao sam još malo bolji odziv generalno posle svih hvalospeva, mada stvarno nije loše.

UI konačno deluje normalno, baš prija posle onog užasa.

Grafički sam pomalo razočaran, ništa specijalno ne deluje, ne verujem da nešto posebno propusta ni pc verzija.

Sad cu detaljno da probam...
 
Ne bih da hejtujem niti ista, ali iz videa mi se uopste ne svidja, jedino sto ce pes uvek imati je taj osecaj kod suteva, to je nenad****vo...
 
Sta ti se konkretno ne svidja? Naravno nista ne znaci dok se ne testira uzivo, ali iz videa vidim jako lepe animacije i kretanje, dobru kontakt igru i izbegavanje kontakta.. dobre pasove, odlicne reakcije golmana konacno, raznolike suteve i animacije suta.. Stvarno sve deluje dobro.
 
Ono sto sam ja zapazio je, da mi se golmani ne svidjaju, u nekim situacijama mi se cini kao da igraci klize po terenu, boje su po mom ukusu malo vise jarke, i naravno meni i UI
 
Još uvek kao da je podloga od one na bilijarskom stolu, a igrači još uvek trče kao da imaju metlu u guzici, duel igru da ne kometarišem. Ništa novo :)
 
Da hoce svi lepo da se dogovore pa da ne kupi niko igru,mozda bi ovi ponovo seli pa napravili nesto da valja,ovako ce da izdaju djubre kao i svi ostali sto rade doduse,dokle god imaju prodju!!
 
Od proslogodisnjeg dela ne moze gore.. Ili ipak moze ? :)
 
Poslednja izmena:
Probao sam demo na PS4 i ništa ali baš ništa me nije privuklo u ovom "fudbalu",grafika smešna za mogućnosti koje ima konzola,retardirano navijanje ostalo,mrežice neke leve(kamene),šutevi su arkada nad arkadama,svaki šut sa ivice kaznenog sam dao gol čuvao me neko ili ne,jačina i preciznost istog je neverovatna i ne treba neko znanje da zabiješ gol svaki put u ćošak ili lobuješ golmana.ima nekih animacija koje su lepe na oko(golman) ali to je jedina stvar pozitivna,promenili su komande u smislu da je potvrda na O a izlaz na X i to me nervira sad i na to da se privikavam posle 15god.Ovo toliko zaostaje za Fifom 15 da je to strašno,prikaz, sadržaj igre...ma sve,ko kaže drugačije laže ili je profi trol:D
 
To za x i O je zbog azijskog demoa, to je standard kod njih na playstationu :)
 
Bar to će ti biti kako želiš u evropskom demou :D
 
Ovo toliko zaostaje za Fifom 15 da je to strašno,prikaz, sadržaj igre...ma sve,ko kaže drugačije laže ili je profi trol:D

Stavi naocare za sunce, ubi po ocima taj Fifin bling, kic i lazno predstavljanje da je 'simulacija' :D Po netu je opasna atmosfera prelaska Fifi-nih fanova (nazad) na PES zbog demo-a..
 
Ne znas ti borise sta su fifa fanovi :) da znas ne bi pisao ovo.

Mada ne zna se koji su gori realno. Pes ili fifa fanbojs
 
Poslednja izmena:
Borise stavio sam cvike al' I dalje bolja FIFA...i nisam rekao da je simulacija Ali po svemu sto nudi F15 ce opet da se igra zbog svih mogucih modova online I offline tj kvaliteta istog.A ti sto se loze kao na netu nece dugo biti u euforiji veruj mi,kad izadje full pes verzija pa vide nedostatak licenci los online itd...gotova prica.
 
Malo su bukvalno shvatili ono da fanovi žele pes 6 ponovo. Igra nema veze sa ovom generacijom po kompletnom dizajnu, ali to ne znači da neće biti vrlo zabavna, posebno onima koji ne mogu da svare ništa sem pes-a. I jeste zabavna, samo sam ja očekivao neki veći napredak posle priča da čekaju novu generaciju za velike stvari. Ovo je ladno ps3 igra, po nekim pitanjima i ps2, pritom uopšte ne mislim na grafiku. Malo je jadno kad to igraš na ps4.

Nema više onog očiglednog napretka kao u starim danima.

Mada to važi i za fifu, doduše.

Nikako da neko iskoči sa nečim što će baš da razvali, da ne možemo da verujemo šta vidimo.
 
Poslednja izmena:
Gameplay na ps3 i ps4 je isti. Tako ko može da svari lošiju grafiku preživeće i na PS3 ovu godinu :)
 
Probao sam PES demo i bas sam prijatno iznenađen. Fino izgleda a i Game play je sasvim ok. Animacije u replay i usporenim snimcima su tri puta smooth u odnosu na Fifu, stvarno izgledaju glatko. Ono što je glupo, a tu je decenijama u pesu, glupi conditions kod igrača, to je skroz nepotrebno. Takodje stamina je totalno glupava. Igrači su bez stamine već oko 70og minuta. I to sam uzeo Barsu da probam. Hoćete da kažete da Messi, Suarez, Xavi, Neymar etc ne mogu da izdrže svih 90 minuta. Kad bi malo ispravili neke stvari, fudbal bi bio sasvim rame uz rame sa Fifom
 
Da. To sa umorom je najgora stvar ikada u pesu. Od 70min svi ti se igraci vuku kao da igraju npr za radnicki kg. Razumem ja da umor ima uticaja ,ali tolikog..
 
Šta to fali igračima radničkog kg? Hahahaha
 
Da. To sa umorom je najgora stvar ikada u pesu. Od 70min svi ti se igraci vuku kao da igraju npr za radnicki kg. Razumem ja da umor ima uticaja ,ali tolikog..

Treba da ima umor naravno, ali to su vrhunski igraci koji mogu u najjacem tempu da izdrze i produzetke. Messi, Neymar i Suarez su bili bez stamine u 80min :)

Sve u svemu nije lose, neke stvari da se isprave, dodaju i mozda za 1-2 godine se svi vratimo na PES :)
 
Igrao sam demo na PS3,nije loše, ima mana,jedna od onih koje meni bodu oči je olako davanje golova van šesnaesterca i naravno mali izbor liga i klubova, u demou naravno nema on line komponente a ja to najviše igram a sudeći po predhodnim igrama tu je možda i najveća falinka PES za mene. Da li ima na PS4 komentatora? pošto na PS3 ja ga nisam čuo jedino ako ga nisam isključio,mada nisam čeprkao po menijima.
 
Ako je PES na PS4 i PS3 sličan, ja definitivno odlažem nabavku PS4. Sem PES kod mene se malo igra i NBA i Mortal Kombat, dok se FIFA ne igra uopšte.
 
Ovo je odlična igra, da je izašla pre 5-6 godina...
Za današnje standarde....... :d
 
Ljudi nece valjda na kompu biti ruznija grafika nego na PES2013?
 
Verovatno ce biti podjednako ruzna kao pes 14. I dalje je pes graficki na ps2-ps3 prelazu, taj neki period.
 
Znači PES 13 ostaje najbolji PES za sada? :D
 
Ne nego pes 6 na pc, ili we 11 na ps1 cini mi se. Bejase previse mlad tada,bezis sa casova u 6om( ili sedmom) razredu osnovne da bih ga igrao :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno