Šta je novo?

Samsung Galaxy Alpha

Znalo se da ce biti skup ali meni nije jasno sta je sa telenorom?? Jesu li normalni oni?
 
Pa telenor je elitni operater kod nas :) ''Zivi'' od firmi, kompanija, biznis korisnika, zato i imaju pakete kakve imaju (mada nisam gledao nekoliko meseci da li su menjali nesto). Meni je ta mreza jedno vreme bila vrh pa su onda sa uvodjenjem ''pametne mreze'' nesto shebali u ovom delu Srbije gde zivim.. mislim na brzinu neta pre svega.
Retko kad telenor ima povoljnije telefone visih klasa od mts/vip, koliko sam primetio najcesce se desava da vip ima malo nize cene mada i mts moze da iznenadi.

Od telefona vise klase od samsunga, sony, htc.. kod operatera ne treba ocekivati iole povoljne cene. To je moguce samo u slicaju huawei, LG npr (od androida).
 
Poslednja izmena:
GALAXY-ALPHA-INFOGRAPHIC.jpg
 
Kvalitetan 4K Unboxing:



Eh kad bi svima davali jos jednu bateriju i ovakav punjac za istu...
 
Da.. Zamisli svaki telefon dolazi tako. Eh.. Dobra je alpha,ali ako mu cena padne na oko 300e kod nas.
 
[YOUTUBE]_ITL1l7y4lU[/YOUTUBE]

ma nije baterija losa..
 
^ ovde je trip ono sto si pisao pre neki dan za cenu robe od 3k i 10k din, da isti proizvod niko nije hteo da kupi kad je bio 3k a za 10k se razgrabilo :)
 
[YOUTUBE]3kO0iyymzVg[/YOUTUBE]

Fini review
 
Pentile ekran u 2014? To je ok na telefonima do 100 eura.
 
Poslednja izmena:
Cena je očekivana za Samsung telefon. Ništa posebno u odnosu na neke druge telefone koji imaju (ili nemaju) metalni okvir. Marketing i želja za brendom će odraditi svoje, tako da će se sigurno dobro prodavati i sada kao nov i kasnije kao polovan. Specifikacije nisu nikada bile jedina (niti glavna) stvar koja prodaje uređaj.
Tako da nije samo u telenoru skup; gledao sam malo i npr. u Austriji; za pakete vrednosti ~30-35eur košta i preko 400Eur.
Uglavnom, po meni, jako lep telefon sa ne tako lepom cenom :)
 
Poslednja izmena:
Odlican dizajn,bravo za Samsung.Realno je da je minimum u rangu sveukupno sa iphone 5s,minimum u rangu.Samo da Alpha ne bude preko 450-500 eura nov sa garancijom a sigurno nece biti manje.
 
[YOUTUBE]0Ooao9YpwkM[/YOUTUBE]
 
Deluje kao solidan uredjaj, jos samo da nauce da prave softver i bice sve super.
 
^Ne moraju, najbolje neka stave cist android. :)
 
Ne razumem zasto plastika na ledjima? Samsung zna da napravi metalna vrata sa dobrim sarkama - Wave S8500. Moj otac jos dan danas koristi ovaj telefon (zaboravljeni BADA os) star 4 godine, i metalna vrata dihtuju bez problema...
 
Odmah sam rekao da ce ovo da bude jako dobar i kvalitetan uredjaj.
To skoro svi testovi i ljudi koji su imali prilike da koriste telefon potvrdjuju. Samo steta za bateriju mogla je malo jaca da ide i naravno cena koja je ogromna.
Pored Z3C najbolji i najkompletniji manji Android.
 
Poslednja izmena:
Da je baterija bila 2200-2300 ovo bi bio skroz ok mob,cak i dobar. Ovako...
 
Ma ako moze da izgura od ujutro do uvece nekog umerenog koriscenja i nije neki problem.
Ali da je trebala jaca trebala je.
 
Slucajno naletim na ovaj tel, izlozen u Uscu.Izuzetno lep uredjaj,bar za moj ukus. Veoma tanak ali deluje dosta cvrsto (metalni ram). Malo procackao, fino radi .Samo kamera je malo cudna . Nekako slike malo tamnije, da li je to zbog ambijenta u radnji ili do samog tel. Ali u celosti je ok.
 
Vidjam na blibordima reklamu "Ko je Alfa" na slici neki telefon zatamljen.
 
Kolko ce ovaj biti u mtsu? Vidim najavljuju ga, ali nema cene.
 
Pogledaj cene u telenoru.. sumnjam da ce u mts-u biti primetno jeftiniji. Sacekaj da malo zazivi na trzistu, da krene ponuda iz NS, pa onda sa domacih mreza po oglasima i to je to.
 
Slažem se sa profesionalnim frizbi igračem. Telefon je meh. Pompa, i na kraju ništa osim metalne lajsne okolo.
 
[YOUTUBE]ZGzFiTqabZo[/YOUTUBE]

pocketnow review
 
Nazad
Vrh Dno