Šta je novo?

Samsung Galaxy Alpha

^ zato me smara sto su samo snapdragon postali mainstream, ok - odlican je svaki noviji snapdragon cipset ali meni je exynos keva i kada bih se naterao da kupim S4/S5 namerno bih jurio exynos verzije (kao sarmeun npr). Licno me zabole za bolju xda podrsku za snapdragon, jeste da mrzim TW izgled i bloat ali pre bih se pomirio sa tim uz Nova launcher a da imam vrhunski zvuk (nije to sad nesto drasticno bolji zvuk od S800/S801 ali verovatno je izlaz malo jaci).
 
Sad ti vise ni ne treba podrska XDA, jer je android vec dosao na 4.4.2, a i ovaj novi TW je upeglan, bar koliko toliko, pa moze i da se koristi. Ja bi isto isao na Exynos verziju.
 
Cuj ne treba xda.. Sta god da baguje ne mozes da podesis ako mob nije popularan na xda forumu. U zivotu ne bih uzimao mob koji je android a nije popularan na xda.( jedino ako je u pitanju jeftini kinez :) ) a ako nekada budem uzimao telefon ne gledajuci xda podrsku to ce biti iphone
 
Poslednja izmena:
Ja bih se snasao bez xda, sve sto sam naucio tokom ovih godina, tako da mi ne bi bilo problem. Gledam i S5 exynos je slab sa podrskom na xda, ali vidim da su i ljudi zadovoljni sa njim.

Nema sta da baguje, 4.4.x android, novi proc, 2/3 giga rama, sve je tu, ostatak sam podesis/obrises/dodas i to je to :)
 
Sprdnja...klasicno za samsung.U svaki telefon je urazunat procenat od marketinga.Kad bi sveli reklame i marketing na razuman nivo i telefoni bi im bili jeftiniji
 
Odlican, lepo zaukruzen telefon bez nekih vecih mana. Za one koji ne vole phablete od preko 5.5" idealan izbor.
Samo da je jeftiniji... a bice i to do novembra-decembra.


Edit: Vidim kamera je na nivou S3... :d
 
Poslednja izmena:
^ dzaba gledas to, ne valja njihov test. Ceka se anand.
 
kako đubre... S3 nema lošu bateriju nikako a tu su negde, 2h više browsing i više razgovora na alphi

gsmarena_002.jpg


battery-test.jpg
 
Pa ako baterija drzi duze nego na S3,to je onda super baterija,obzirom na njen mali kapacitet,ali videcemo jos testova.
 


Definitivno jedan od najlepsih telefona koje je samsung napravio, ako ne i najlepsi.

Mnogo mi se svidja, posebno ovi coskovi koji su malo izbaceni. Cak deluje bolje od Note 4 mozda zato sto je manji uredjaj.
Na Note 4 mi se ne svidja ono zakrivljeno staklo po coskovima kao kod S3 sto je bilo i ovaj poklopac na Alphi definitivno malo bolje izgleda ovako sa snimka i slika od "koze" na Note 4.
 
Da jbt.. Koja njuska.. Skoro nisam odgledao nesto slicno
 
Lik je ******, zaboravio sam da napisem da stavite na mute. :d
 
To je ono poremeceno deriste iz neke danske, odakle vec, inace fan samsunga.

[YOUTUBE]hStGC9XkvnY&list[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]kRK48rDnjwk&list[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]Kn0zf2U0aJk&list[/YOUTUBE]

Dobar je ovo fon, samo da padne cena na neku realniju vrednost, u UK kosta kao S5 - 549£ sto je previse definitivno. Inace cim se pojavio ja sam znao da ce ip6 biti slican u smislu ekrana, ppi, baterije itd. Alpha je sigurno i zamisljen tako, kao direktna konkurencija manjem ip6.
 
Upravo tako. Inace tel je stvarno korak napred u kvalitetu samsunga i odlicno lezi u ruci. Jedino dislike za bateriju
 
Cena prava sitnica

Jbt kao da zivimo u emiratima. Mada je ovde telefon postao stvar prestiza pa donekle i razumem ove cene
 
Poslednja izmena:
Ovi su izgleda na istim drogama kao Glavnokomandujuci. Pogledaj te cene, cccc...
 
Ne znam sta se cudite, od samog starta se znalo da Samsung sa ovim telefonom direktno oce da ratuje sa manjim IP6, niste valjda ocekivali cenu kao za neki galaxy core mega + :) Msda ja sam mislio da ce biti bar 20% jeftiniji..

Mozda sve to nama nije logicno ali da li je logicno da pola planete sece vene na ip6 tj ip5s u vecem kucistu sa ogromnim bezelima? Sve je to isto, mislim da ce Apple prodati vise ip6 i zaraditi vise jer im je to trenutno udarni, vodeci model ali ce se Alpha sigurno isplatiti samsungu i ocekujem da nastave da izbacuju ovakav telefon jednom godisnje.

Pogledajte ove promo fotografije, ima li razlike izmedju ciljne grupe jabuke i samsunga, prakticno nema :)

https://www.flickr.com/photos/samsungaustria/sets/72157647605360106/
https://www.flickr.com/photos/samsungaustria/sets/72157647101714479/
https://www.flickr.com/photos/samsungaustria/sets/72157647217161148/

Za peglu realno ali tu leze pare (bez ikakve uvrede za ljude sa foruma koji kupe Alphu ili ip6, jednostavno ova malo ''drugacija'' ciljna grupa im je ipak prioritet jer donosi ke$)

Ovde su obicne promo fotografije ovog telefona u svim bojama https://www.flickr.com/photos/samsungaustria/sets/72157646411954962/
 
Nazad
Vrh Dno