Šta je novo?

Samsung Galaxy Alpha

Emix

Čuven
Učlanjen(a)
26.03.2011
Poruke
10,743
Poena
570
BpQXZ-zCcAAE957.png:large


http://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-F-poses-for-outdoor-photo_id56965

Pominje se Septembar, s obzirom da tad treba da najave i Note 3 moguce je da ce i ovaj F.
 
Postavio si isti link koji je u prvom postu...
 
da.. nisam ni video :) pece sunce, mozak ne radi :)
 
Evo konačno metal. Ali verujem da će dežurni hateri da nadju manu i ovom phonu. Do sad je uvek bila plastika dežurni krivac, baš me zanima šta će biti sad...

Samo da Samsung odradi dobar posao što se tiče antena da prijem signala bude dobar pošto znamo koliko metal ometa prijem signala.
 
Bice nesto trece sad ne brini, TW ce vise da se pljuje recimo, ili ce nesto da izmisle.
Jedva cekam da vidim taj AMOLED u toj rezoluciji, mozda i napravi malo razliku posto su oni pen-tile, samo da ne uprskaju kao LG sa svojim IPS ekranom, ali po ovoj slici mislim da nece.

Takodje primecujem da su bazeli toliko sitni, skoro da ih nema, posebno se primecuje pored "obicnog" S5.
 
Ja primećujem da ostali mogu ključ u bravu ako ovo izađe :D
 
zavisi od cene.. ocekujem startnu cenu od oko 1000e ,uz sve marketing ako ga pravimo od metala to je 300e skuplje po jedinici proizvoda.. naravno svi ce da progutaju tu pricu. ubacice neku reklamu sa mesijem i CR7 i svi srecni
 
Naravno da nece kostati 1000e, nema sanse.
 
videcemo..ako bude kostao u granicama normale,npr kao novi iphone onda je to vec druga prica. vreme ce pokazati
 
Evo konačno metal. Ali verujem da će dežurni hateri da nadju manu i ovom phonu. Do sad je uvek bila plastika dežurni krivac, baš me zanima šta će biti sad...

Samo da Samsung odradi dobar posao što se tiče antena da prijem signala bude dobar pošto znamo koliko metal ometa prijem signala.

Ih pa naći će oni svašta :D
Ne brinem se za prijem signala, pravio je samsung već metalne telefone (wave) i nema problema sa signalom.
 
Ko kaze da svi metalni telefoni imaju problem sa signalom? I ko kaze da su kucista tih telefona 100% od metala? Obicno imaju delove od kvalitetne plastike da se signal ne ometa.. klasican primer uspesnog dizajna i premium materijala je Samsung Wave serija a ti telefoni nisu celi od metala vec imaju deo od dosta kvalitetne plastike (namerno napominjem da je takva a ne kao ova u poslednje vreme).

Ovo sa linka iznad deluje (ne kazem da je tako) kao telefon sa metalnim okvirom i imitacijom brusenog metala pozadi a u stvari je plastika (kao ativ S recimo). Dizajn bolji malo nego do sada ali i dalje lici na ogavni S3 samo sa manjim bezelima. Ali ako nista bar ce dobro lezati u ruci zbog oblika ali nije ovo neka epska promena u odnosu na sve od S3-S5.

Koliko sam skapirao imace isti sony senzor kao K Zoom (1/2.3'' i OIS) sto je do jaja, naravno nece imati opticki zoom ali ce ta kamera biti malo bolja za low light (ako omoguce podesavanja SS a i inace ce biti bolja od S5) + OIS konacno. Tu kameru ce ocigledno imati i Note 4 (prema glasinama). Po mom misljenju to je bolje resenje od isocell.
 
Poslednja izmena:
Odvratne, odvratne tačkice na belim delovima, nepotrebno potpuno, kao i na S5, Note 3...
 
da.. kako nemaju ukusa to je bolesno. mada ko zna kakve su ima test/kontrolne grupe. ova lednja sve vise vuku na ledja ativ S-a
159215.jpg
 
Poslednja izmena:
Meni se svidja, u sustini se te tackice ne vide kad se uzme telefon u ruke, najvise se vide pod jakim osvetljenjem. A kod crnog modela se bas ne vide.
Meni je dizajn ok. Ovaj zlatni mi se svidja.
 
Zar oni nisu otpustili starog dizajnera pre par meseci?
 
Koliko sam shvatio njega je zamenio lik koji je dizajnirao s2,s3,s4,s5, premier, duos itd. :)
 
Poslednja izmena:
Nista ne fali dizajnu ovog telefona, ako okvir i iza bude metal, odlican telefon.

Nije ni Z serija izmislila dizajn. Pravugaonik sa 2 plocice stakla.
 
Videcemo.

According to our insider source, the Galaxy F is very similar with the Galaxy S5, with a removable plastic back but with aluminum frame identical with the latest iPhones.
 
Nazad
Vrh Dno