Šta je novo?

FIFA 15 PC IGNITE

rolo

Cenjen
Učlanjen(a)
07.12.2011
Poruke
560
Poena
170
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 7 5800X & Cooler Master HyperX 212 Black Duo
Matična ploča
Asus Prime B450-plus
RAM
32GB Kingston 3200Mhz
GPU
Radeon 6900 xt gaming oc
Storage
M.2 Kingston 1TB
PSU
Cooler Master V1000 1000W
Kućište
Gamemax Hype Black
fifa-15-pc-header_656x369.jpg
Izaso je Taser za Fifa 15 i odlicne vesti za PC igrace, fifa ove godine za PC izlazi u next-gen IGNITE engine-u. Vise o igri na E3...



Sistemski zahtevi:
Recommended Specifications:

OS: Windows V/7/8/8.1 -64-bit
CPU: Intel i5-2550K @ 3.4Ghz
RAM: 8GB
Hard Drive Space Required: 15.0 GB
Supported Video Cards: ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460
DirectX: 11.0

Minimum Required Specifications:

OS: Windows V/7/8/8.1 -64-bit
CPU: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2.4Ghz
RAM: 4GB
Hard Drive Space Required: 15.0 GB
Minimum Supported Video Cards: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
DirectX: 11.0

http://www.easports.com/fifa/news-updates-gameplay/article/fifa-15-features-info-pc
 
Poslednja izmena:
Ma vazi, pa kada igram random da mi padne neki Donji Srem i ona njihova tuga od "stadiona". Ja glasao za ukrajince, imaju odlicnu ligu i dosta jake timove. Ali Turke ce sigurno ubaciti.
 
Ma vazi, pa kada igram random da mi padne neki Donji Srem i ona njihova tuga od "stadiona". Ja glasao za ukrajince, imaju odlicnu ligu i dosta jake timove. Ali Turke ce sigurno ubaciti.

Da, da, igras utakmicu i uleti ti tenk na teren. Daj bre 'si lud?

Ovo je dobro, ali i dalje mislim da je bolja ideja igrati na konzoli FIFA-u, bar po meni, koji igram na obe igracke (360 i PC). A mislim i da je dobra ideja dati pare na next gen konzole, posto ce ova FIFA biti nenormalno zahtijevna (cist primjer da je 8gb preoporucena memorija)..
 
Poslednja izmena:
Ovo je dobro, ali i dalje mislim da je bolja ideja igrati na konzoli FIFA-u, bar po meni, koji igram na obe igracke (360 i PC). A mislim i da je dobra ideja dati pare na next gen konzole, posto ce ova FIFA biti nenormalno zahtijevna (cist primjer da je 8gb preoporucena memorija)..

sta je tu nenormalno zahtevno, kad i nove konzole imaju 8gb rama? to je standard...
 
Nije problem zahtevnost ali fifa je uvek korak iza na pc u odnosu na konzole. Mislim da ce sad za pc biti kao fifa14 za ps4, kao i do sad sto je kaskala za pc verzijom.
 
Nije problem zahtevnost ali fifa je uvek korak iza na pc u odnosu na konzole. Mislim da ce sad za pc biti kao fifa14 za ps4, kao i do sad sto je kaskala za pc verzijom.

Da, ako sam nesto naucio predhodnih godina, to je da nema hljeba od igranja FIFA-e na PC-ju, uvijek nas zapostave. Cudi me da su izbacili uopste Ignite verziju..
 
Da, ako sam nesto naucio predhodnih godina, to je da nema hljeba od igranja FIFA-e na PC-ju, uvijek nas zapostave. Cudi me da su izbacili uopste Ignite verziju..

Fifa 12 i 13 su bile indenticne kao one na konzolama pa se sad to nastavlja od 15-tice, sto se tice zahtevnosti ne vidim nista posebno trazi quad core i 4gb ram memorije, i neki mid-end gpu. Sve u svemu odlicne vesti za PC igrace jos da nas 2K casti sa Next-gen NBA igrom i puna kapa :D
 
Poslednja izmena:
Fifa 12 i 13 su bile indenticne kao one na konzolama pa se sad to nastavlja od 15-tice, sto se tice zahtevnosti ne vidim nista posebno trazi quad core i 4gb ram memorije, i neki mid-end gpu. Sve u svemu odlicne vesti za PC igrace jos da nas 2K casti sa Next-gen NBA igrom i puna kapa :D

To prosto nije tacno. FIFU12 imam i na ps3 i na pc i nije ista. Takodje sam igrao 13 i opet nije ista. FIFA13 na pc je otprilike FIFA12 na ps3...
 
To prosto nije tacno. FIFU12 imam i na ps3 i na pc i nije ista. Takodje sam igrao 13 i opet nije ista. FIFA13 na pc je otprilike FIFA12 na ps3...
Sta ti se razlikuje izmedju Fifa 12-13 na konzoli i na PC imam PS3 i nema nikakve razlike, u prevodu od FIFA 12 i FIFA 13 su indenticne igre na PC, Xbox 360 i PS3, ista tehnologija isti engine isti gameplay.
 
Sta ti se razlikuje izmedju Fifa 12-13 na konzoli i na PC imam PS3 i nema nikakve razlike, u prevodu od FIFA 12 i FIFA 13 su indenticne igre na PC, Xbox 360 i PS3, ista tehnologija isti engine isti gameplay.

Ima razlike u animacijama i u samom izgledu igre. Meni modeli na pc izgledaju kao modeli od prosle godine na ps3. I tako je od FIFE 09. Prosto engine za pc je uvek proslogodisnji, to cak nisu nikad ni krili nego lepo su uvek rekli.
 
Ima razlike u animacijama i u samom izgledu igre. Meni modeli na pc izgledaju kao modeli od prosle godine na ps3. I tako je od FIFE 09. Prosto engine za pc je uvek proslogodisnji, to cak nisu nikad ni krili nego lepo su uvek rekli.

Utripovao si se, FIFA 12, 13 i 14 su indenticne za PC, Xbox 360 i PS3.
 
Nema nikakve razlike u samoj igri, ako cemo realno na pc-u je bolja verzija jer igra se moze igrati s vecim fpsom i visom rezolucijom tako da ne razumijem sta pricas.
 
Nema nikakve razlike u samoj igri, ako cemo realno na pc-u je bolja verzija jer igra se moze igrati s vecim fpsom i visom rezolucijom tako da ne razumijem sta pricas.

Pa to i ja pokusavam da mu kazem, jedino gde ima razlike je bolja rezolucija, fps i modovanje na PC.
 
Fifa 12, 13, 14 PC = Fifa 12, 13, 14 PS3, Xbox, provereno i jedino tacno. Tako da ce biti i 15.
 
Tako je krenulo od FIFA 12, a sjecamo se sta je bilo sa 11. i prosle godine sa Ignite 14. I to sto daju ekskluzivni sadrzaj za Xbox (tipa Legende), a ne za PC mislim da je stvarno nefer.
 
Fifa 14 u grafi je masu bolja na pc nego na current gen
 
Ignite nije ni bila na current gen, mislio sam na ovo sto nisu dali PC igracima nextgen verziju.
Pa kasnio je izlazak next-gen verzije za current-gen, tako da me ne cudi sto nisu pustili 14-icu Ignite u PC verziji, jer da jesu niko ne bi kupio current-gen verziju za Xbox i PS3 a to im je jos uvek najaca publika.
 
Pa kasnio je izlazak next-gen verzije za current-gen, tako da me ne cudi sto nisu pustili 14-icu Ignite u PC verziji, jer da jesu niko ne bi kupio current-gen verziju za Xbox i PS3 a to im je jos uvek najaca publika.

I to sto kazes. A naravno oni su u javnost po obicaju izasli sa glupim izgovorom, "Veliki broj PC igraca koji trenutno igraju ne bi imali jak hardware za nextgen".
 
Ljudi ovo bolesno, ****te jedva cekam :D
 
Evo pune prezentacije:

[youtube]6Qv4Qxr-ZDg[/youtube]
 
u7y9yran.jpg

evy6u3uz.jpg

nejuhygu.jpg
 
Ma ovaj trailer nista ne znaci. Samo da poprave overpowered sranja iz cetrnaeske i bice super. Kupuje se logicno, kao i svake godine, kakvagod bila..
 
Nazad
Vrh Dno