Šta je novo?

FIFA 15 PC IGNITE

Da te nateraju da kupis sledecu fifu, odnosno 16-cu, jedino UT se update-uje...
 
Ovo je prva Fifa koju sam preskocio. Fifa 14 radi normalno, ova nije htela da cuje jos u demo verziji. Odmah me izbacivala na samom pocetku cim se pojavi logo EA sport. Zamenio sam grafiku i procesor. Zamenio sam E7400 sa E8500. Grafika je GTX460. Po meno je moguce jedino da je procesor u pitanju. Da li nekome radi Fifa 15 na C2D procesoru? Probao sam sve one stvari da se iskljuci ovo ili ono, updateovao drajvere, stavio sam cak i Win10. Nisam nista uspeo.
 
Presao sam na Windows 10 i sad kad ocu da krenem online seasons u FUT-u, igra pukne...stop responding i izbaci me na desktop. Ofline je sve u redu i i obicna sezona online radi, ali fut zeza. Jel ima neko slican problem i ima li kakav fix za ovo? Probao sam vec sa reinstalacijom igre...
 
Presao sam na Windows 10 i sad kad ocu da krenem online seasons u FUT-u, igra pukne...stop responding i izbaci me na desktop. Ofline je sve u redu i i obicna sezona online radi, ali fut zeza. Jel ima neko slican problem i ima li kakav fix za ovo? Probao sam vec sa reinstalacijom igre...

ni jedan novi sistem se ne stavlja istog momenta, nego se saceka 2,3 meseca kad se sredi pa ona uzivas...kao da nesto dobijas prelaskom na njega bez cega ne mozes...
 
Presao sam na Windows 10 i sad kad ocu da krenem online seasons u FUT-u, igra pukne...stop responding i izbaci me na desktop. Ofline je sve u redu i i obicna sezona online radi, ali fut zeza. Jel ima neko slican problem i ima li kakav fix za ovo? Probao sam vec sa reinstalacijom igre...
Firewall?
Ne igram fut, ali sve ostalo radi kao bombona.
 
meni radi i fut...apgradeovo sam sa win 7 i sve je za sada uredu...
 
U pitanju je neka zezancija sa dozvolama... Sad kad startujem fifu tj options gdje se mijenja rezolucijom i slicno, javlja gresku da nema dozvolu da pristupi fifasetup.ini (iako sam admin) napravim drugi profil bzv, nema greske i radi i fut kako treba...wtf?
 
Napravih ovo, iz nekog razloga fifasetup.ini nije imao permisions...

Zna li ko da li se u futu updatuju transferi iz avgusta? Vidim jos nisu prebacili Jovetica u Inter?
 
Apdejtuju se transferi jednom u nedelji, tako da ce sutra-prekosutra da odrade ove najnovije
 
Piše da je GTX460 preporučena za Fifu15. Od skoro imam ovu karticu. Što se procesora tiče imam E8500, nemam quad core, ali smatram da zatrzavanje slike i tona nema veze sa procesorom. Memorije ima 4gb Hyper X,i to je ok. Nesto je do grafike.

Imam najnovije drajvere. Šta treba promeniti da bi igra normalno radila? Ne menja se nista ni promenom rezolucije, i dalje štucaju slika i zvuk. Da li je potrebno staviti lock 60fps, disable aero u Settingsu i staviti na ON Vsync u Nvidia Driver?

Dajte neke predloge jer bi ovo moralo normalno da radi. Daleko je ovo od jake masine, ali smatram da je sasvim dovoljno za Fifu 15. Ako mogu da rade Witcher 3, F1 2015, onda bi morala i Fifa.
Hvala!
 
Poslednja izmena:
Meni je non stop trzalo dok sam imao 60 fps lock (jer sam ja to po navici stavio). Kada sam isključio, pregledao sam. Nema trzanja više.
 
Piše da je GTX460 preporučena za Fifu15. Od skoro imam ovu karticu. Što se procesora tiče imam E8500, nemam quad core, ali smatram da zatrzavanje slike i tona nema veze sa procesorom. Memorije ima 4gb Hyper X,i to je ok. Nesto je do grafike.

Imam najnovije drajvere. Šta treba promeniti da bi igra normalno radila? Ne menja se nista ni promenom rezolucije, i dalje štucaju slika i zvuk. Da li je potrebno staviti lock 60fps, disable aero u Settingsu i staviti na ON Vsync u Nvidia Driver?

Dajte neke predloge jer bi ovo moralo normalno da radi. Daleko je ovo od jake masine, ali smatram da je sasvim dovoljno za Fifu 15. Ako mogu da rade Witcher 3, F1 2015, onda bi morala i Fifa.
Hvala!

Zeza te upravo Dual Core procesor jos od FIFA 12 ima problema sa DC prosecorima koji nemaju HT bar.
 
Upravo sam to htio da napisem...DC zajebava ovdje...Mozes da probas sa D3D Overriderom ali cisto sumnjam... Cim te i zvuk zeza.. ima i jos fixeva za sttutering kao npr windowedboardless, mada koliko sam shvatio sttutering nije kod tebe problem...
 
Poslednja izmena:
Upravo sam to htio da napisem...DC zajebava ovdje...Mozes da probas sa D3D Overriderom ali cisto sumnjam... Cim te i zvuk zeza.. ima i jos fixeva za sttutering kao npr windowedboardless, mada koliko sam shvatio sttutering nije kod tebe problem...

Da li to znaci da nista ne mogu dok ne stavim quad core ili postoji neka varijanta da je probam?
 
Ima li neki roster update da se skine da valja? Ovaj od 08.08 je blago receno katastrofa. Nemam oridjidji
 
Ima li neki roster update da se skine da valja? Ovaj od 08.08 je blago receno katastrofa. Nemam oridjidji

Potrazi na netu, mozda moze da se nadje... Na originalu ne update-uju, Cech je npr jos uvek u Chelsea, tj nisu nista radili za ovaj letnji rok, samo update-uju FUT, verovatno nas ovako teraju da kupimo 16-cu :p
 
Moj brat je uradio ručno sve transfere do pre neki dan. Ako se setim, mogu večeras da ti šibnem
 
Evo ga konačno.
http://1drv.ms/1DSi9Hr

Ovo iskopirate u fifa 15 folder u my docs.
Napravite bakcup vašeg profila, jer ovo gazi sve /podešavanja, omiljeni klub itd.
Posle igrate u offline modu /kada birate timove klik na Y na gamepadu.
 
OFF TOPIC:

Da li iko od Vas koji citate ovu temu, posedujete FIFU 13 na pc i da li kojim slucajem imate PAOK i Olymipiakos AWAY dresove ?

Rado bih otkupio.

Ili znate li barem kako da dodjem do nekog "specijalizovanog" foruma za takve stvari ? Stara je igra ali voleo bih da imam ta dva dresa
 
Odlucio sam da rasparcam svoj UT, i da rasprodam sve igrace, imam nekoliko zanimljivih pa ako je neko zainteresovan nek se javi, naravno sve vam dajem za min cenu, ne trebaju mi coinsi.
evo nekolicina interesantnih igraca: Tots Eremenko, Tots Pastore, Tots Teixeira, Tots Kane, Tots Natkho, Tots Soriano, Tots Thiago Neves, Tots Vitolo, 86 Isco, SIF Welbeck, SIF Menez, SIF Tosic, SIF Tremoulinas, IF Taison, IF Smalling, Thiago Silva, Modric, Toure, Man Utd Di Maria, PSG Di Maria, 85 De Gea, Tevez, Ramires, Stoke Shaqiri, Juventus Alex Sandro, Jores Okore, Roma Rudiger, nazalost imam jos par ali su untradable.
Ako nekog zanima neki igrac nek se javi na pm, posle cu mozda i da podelim coinse
 
Moze pomoc oko update rostera. Imam problem da installiram Moddingway Mod 15 tj valjda radim nesto pogresno. Fifa15 je preko origina.

Skinuo sam i unrar u FIFA15 folder redom od 2-4:
Version 4.0.4 - UPDATE
Version 4.0.0 - UPDATE
Version 3.1.0 - UPDATE
Version 3.0.0 - UPDATE
Version 2.4.0 ALL IN ONE

Install i posle pokrenuo FIFA 15 MWM Selector [kao admin] odabrao Database 8.0 Season 15/16 al ne vidim nikakvu promenu. Benteke je u AV, Bellerin ima slabu ocenu. I kad idem na reset default [po instrukcijama] nista. Dal cu morati sve rucno i da editujem budzim igrace??!?! Smor. :S::mad:
 
Nazad
Vrh Dno