Šta je novo?

iOS 8

Radi vidi da nisi destiklirao apple music u settingsu ja sam ugasio to djubre ... Valjda je preoptereceno i pola sata ucitava... Dakle ovako podesi: i idi na join apple music
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    267.7 KB · Pregleda: 134
Izgleda da traži 10$ na iTunesu bez obzira na besplatan trial period.
 
Ne znam na šta se ljudi žale, ali meni iPad Air 2 radi fenomenalno na svim ios 8. Šta je tačno problem? Tek update-ujem 8.4 pa ne znam kako se ponaša ali ne očekujem nikakva neprijatna iznenađenja.
 
air 2 ima daleko jaci HW od air1 koji meni radi katastrofalno... muzicki plejer (rotacija secka i kasni) tastatura kasni kada kucam na forumu, isto prilikom rotacija sa dignutnom tastaturom secka... blagi ocaj datih para, nikada nisu air 1 kao ni mini retina radili kako treba pocevsi od 7.0.3 sa kojm sam ih kupio ... air 2 sam zeleo da uzmem jer je zverina, ali odbija me zveckanje u donjem delu kod zvucnika sto se svi zale...
 
Nema nikakvog zveckanja, zvuk izaziva vibracije koje se osećaju, ali nema zveckanja. Zvuk je čak vrhunski za tako mali zvučnik i tako tanku spravu, po kvalitetu ne zaostaje mnogo za mojim MBPr. Tako da to ne treba da te sprečava. Jedino što će verovatno za par meseci biti predstavljen novi ipad, pa možda vredi sačekati.
 
Ok, izgleda da je problem to što je App store podešen na HR a ako pokušam da pređem na US ne prihvata mi karticu.
 
Poslednja izmena:
Evo mojih utisaka sa Apple Music.
Prvo, mislim da zahteva da ste na US App Store.
Drugo, iako traže 10 $ tokom registracije za "3 months free trial", niko vam neće naplatiti i skinuti 10$, već ćete kad prihvatite uslove dobiti mejl u kome objašnjavaju da imate 3 meseca da slobodno koristite uslugu, a da će vam po isteku tog perioda automatski početi da naplaćuju, ako je prethodno ne otkažete. Potom prolazite kroz dvostepeni proces u kome određujete koje žanrove muzike i izvođače volite a koje ne volite, ovako to izgleda:


Nakon toga "For You" tab pokazuje Apple-ove preporuke na osnovu vašeg izbora. Tu je gomila plejlista za koje tek treba da proverim kakvog su kvaliteta:


"New" kategorija sadrži nova izdanja, bilo generalno ili po žanrovima:


"Radio" kategorija sadrži Beats 1 (koji meni u ovom trenutku još ne radi) i brojne druge generičke "stanice":


Search funkcija dobro radi, odvojeno pretražuje Apple Music i muziku "uskladištenu" na telefonu, izbor muzike je naravno odličan:


- nastaviću u sledećem postu zbog ograničenja broja slika po postu -
 
Poslednja izmena:
Aplikacija je brza, plejer dizajniran sa lepim vizualnim efektima:


Download muzike na telefon za offline korišćenje je krajnje jednostavan i svodi se na izbor "..." opcije i potom "make available offline", nakon čega se pojavljuje mala ikonica telefona pored imena pesme koja potvrđuje da je pesma skinuta na telefon:


Sve u svemu, ako ste na US App Store i volite muziku vredi probati, pogotovo što je (3 meseca) besplatno...

@velko: možeš da uplatiš 10-ak dolara na account pomoću gift kartice...
 
Poslednja izmena:
ja ja by pangu ukrali JB :-D inace skidao sam ga sat vremena :pPP i na kineskom je ali cepas po nekom nahodjenju i Jb prolazi :-D sve u svemu potreban je CLEAN restore za JB :) inace ja sam ga obrisao , samo sam zeleo da se uverim radi li :-D
 
Meni iOS 8.4 radi odlično na iPad-u. Čini mi se da su ubrzali pokretanje aplikacija i generalno odziv, brze startovanje i citanje otiska, itd. IPhone nisam još testirao.
 
Poslednja izmena:
Mi sa air 1 uzivamo u carina seckanja pri rotaciji :) ali u situacijana kada je tastatura ukljuceba i u music playeru ostalo je solidno...
 
Pa meni nekako nikad to citanje otiska nije odavalo utisak brzine. Recimo da mu je trebalo 1-1,5s da ocita otisak i startuje. Sad mu treba recimo 0,5s i najzad mi to deluje kako treba. Ne znam da li je i kod drugih tako, mozda je do mog prsta. :d
 
Nisam stekao takav utisak. Prislonim prst, klikenm na dugme i sve je otkljucano. Bas nema nikakvog cekanja. :)
 
Meni nesto baterija danas ocajna, slabo ga koristim a baterija curi. Moracu da odradim update na 8.4 pa da vidim kakvo je stanje.
 
Ipad radi gore nego ikad do sada...

Ti kupi neki Android tablet verovatno će ti raditi bolje. Na svim forumima pljuješ iPAd Air, da meni toliko baguje koliko ti kukaš bacio bih ga odavno! Stvarno si preterao sa kuknjavom na svakom forumu gde si aktivan. Ortak ima iPad Air i nema nikakve probleme o kojima ti pričaš DVE godine!!!
 
Verovatno covek ima probleme cim se zali. Za iphone kaze da mu radi super, znaci ne pljuje bez razloga.
 
Danas sam igrom slucaja dobio na koriscenje iPad mini 1, mogu da kažem da zaista tu i tamo ima neke lagove, prilikom skrolovanja i sl. Ovoga nema na iPad Air2. Ipak, nije toliko kriticno da ometa rad.
 
Ti kupi neki Android tablet verovatno će ti raditi bolje. Na svim forumima pljuješ iPAd Air, da meni toliko baguje koliko ti kukaš bacio bih ga odavno! Stvarno si preterao sa kuknjavom na svakom forumu gde si aktivan. Ortak ima iPad Air i nema nikakve probleme o kojima ti pričaš DVE godine!!!

Cekao sam da dodjem kuci posto sam bio u guzvi danas... daklem: To sto si amater na apple polju ne daje ti za pravo da pises i procenjujes kako sam ja smarac a on radi savrseno jer NE RADI! Koristim ipade od 2 2010 kupio u Dubaiu i ipad je radio vise nego savrseno ipad je dosao uz ios 4 , potom sam ga azurirao na 5.1.1 na kojem je radio toliko dobro da sam mislio da je apple mama za sve ... Uzeh nakon toga air, jer je prvi tanak model koji mi je trebao, shvatih da mi je i on prevelik i uzeh mini retinu. Posedujem SVA 3 trenutno s tim sto sam air dao na koriscenje ocu. Ako zaista mislis da si kompeteten da me pljujes, pitaj ekipu sa tog drugog foruma zuleta LV itd... znas vec posto svi mi kukamo za ipade za koje od prvog dana Stucaju. Zasto mi to kazemo jer imamo iskustva sa appleom od ranije kada je ipad radio toliko fluidno da su drugi bili kao puzevi pored ipada pa cak i novije generacije su mogle da pozavide dvojci... u koliko ovakav rad ipada odgovara tebi koji je star 1 ipo godinnu a pritom nikada nije radio kao npr ipad 2... sta ti to govori govori da je apple sa ipadima blago popustio i posvetio se ajfonima... evo kako otvara apps... naravno nakon cold starta... ovo mi se nikada nije desilo do 8.4 pa moram da podelim sa vama... samo YT da obradi video...
 
Sve je to u redu, ne kažem da ne znaš (iako si ti meni rekao da sam neznalica), ali ja stvarno ne bih koristio nešto što ne radi dobro i bio frustriran sve vreme, prodaš ga i kupiš Šta ti odgovara i prestaneš da spamuješ svaku temu istim postovima!
 
Mozda mu odgovara to sto koristi ali mu smetaju odredjeni problemi.
 
Ja zelim najbolje za svoje pare, zato i kupujem apple. To nije samo OS to je i kvalitet , performanse , bezbednost i apps... dakle ipad mi je pokretna kancelarija... naravno da zelim da bude fluidan. Inace ti bi batalio apple posle 500$+ u apps i igrama ? ceo ipad imam u aplikacijama... Sve u svemu cekam novambar uzecu novi ipad, ali mislim da se ceka ios 9 metal i optmimizacija , posto su se posvetili po njihovim recima ipadima...
 
Ako se ne varam ipad air 1 ima isti hadver kao i 5S,cudi me da imas toliko problema.5S radi savrseno sa 8.4
 
Poslednja izmena:
Tako je ali drugi os prilagodjen velikom ekranu kao i 2k rezolucija istog... :)
 
Turbo masina nema sta... nikada mi se ovo sa iOS-om nije desavalo do 8.4 evo potpisujem... dakle samo mozda sa ip3G jb sa MT tweakovima...


 
Nazad
Vrh Dno