Šta je novo?

iOS 8

Ja nikako nisam uspeo da instaliram beats aplikaciju...
 
41b1b3e1d529d4c804bca154108fed9f.jpg
 
Evo sad se reg bez problema :)
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    135.1 KB · Pregleda: 108
  • image.jpg
    image.jpg
    247.4 KB · Pregleda: 112
Verovatno imas US account,jel da?
 
Hvala ti , ali kod mene neće. Jel staviš svoj broj ?
Da us
 
Pa meni nece da prodje dalje bez broja ?!
 
Neće životami. Opet isto
 
probaj preko nekog vpn-a da instaliras i logujes se.
 
Uuu pa ovo nije lose , ja nisam zeleo da ga instaliram jer sam cuo da je trial 7 dana :-( sto je najgore nalozocu se i placacu im mesecno 9.99 dolara :-( ma nema sanse... 99.99Godisnje :-D
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    257.1 KB · Pregleda: 162
Poslednja izmena:
Ljudi da li neko ima problem sa Swift key tastaturom i skype-om na iPad 4. Problem je kad korstim swift key nestane mi send dugme u skype-u. Ono što je čudno, ako krenem sa običnom tastaturom, pa se prebacim na swiftkey dugme je tu dok ne zatvorim tastaturu, kad je ponovo otvorim onda nestane :mad: :smash: Pisao sam podršci swiftkey-a neka devojka mi se javila i kao probaj da reinstaliraš jedno i drugo, ja probao al ništa. Pomislio sam da će možda neki update da sredi to ali zasad ništa. Ona kaže da kod nje radi na iPad mini
 
Poslednja izmena:
iOS 8.2 dolazi vrlo brzo, evo šta donosi između ostalog:
Health App improvements

Adds the ability to select the unit of measurement for body temperature, weight, height, distance, and blood glucose
Improves stability when dealing with large amounts of data
Includes the ability to add and visualize workout sessions from 3rd-party apps
Addresses an issue that may have prevented users from adding a photo in Medical ID
Fixes units for vitamins and minerals
Fixes an issue where Health data wouldn’t refresh after changes data source order
Fixes an issue where some graphics showed no data values
Adds a privacy setting that enables turning off tracking of steps, distance, and flights climbed

Stability Enhancements

Increases stability of Mail
Improves stability of Flyover in Maps
Improves stability of Music
Improves VoiceOver reliability
Improves connectivity with Made for iPhone Hearing Aids

Bug Fixes

Fixes an issue in Maps that prevented navigating to some favorite locations
Addresses an issue where the last word in a quick reply message wasn’t autocorrected
Fixes an issue where duplicate iTunes purchased content could prevent iCloud restore from completing
Resolves an issue where some music or playlists didn’t sync from iTunes to the Music app
Fixes an issue where deleted audiobooks sometimes remained on the device
Resolves an issue that could prevent call audio from routing to car speakers while using Siri Eyes Free
Fixes a Bluetooth calling issue where no audio is heard until the call is answered
Fixes a timezone issue where Calendar events appear in GMT
Addresses an issue that caused certain events in a custom reoccurring meeting to drop from Exchange calendar
Fixes an certificate error that prevented configuring an Exchange account behind a third-party gateway
Fixes an issue that could cause an organizer’s Exchange meeting notes to be overwritten
Resolves an issue that prevented some Calendar events from automatically showing as “busy” after accepting an invite.
http://www.ubergizmo.com/2015/03/ios-8-2-ought-to-begin-seeding-next-week/
 
odlično.Izgleda da su rešili da srede ios 8 kako dolikuje.

Meni su skoro svi bagovi sa cleanom nestali,mada dešava se ono sa zvukom kod notifikacija i dalje,samo mnogo ređe nego pre restore.
 
Poslednja izmena:
"Adds a privacy setting that enables turning off tracking of steps, distance, and flights climbed" - Ovo bi mozda moglo da boostuje bateriju jer je ista na ip6 ocaaaajna.
 
Kako očajna? Izgura dan lagano i pored maltretiranja... A tih par % što će poboljšat ine znači mi ništa.

Konačno su riješili dakle da updateuju health... Očajno je radio.
 
Sta je konkretno ocajno radilo u njemu?
 
Kod mene nikakav problem od poslednjeg ažuriranja...
 
Hmm. Ne znam sta moze biti. Nisam primetio nikakve probleme sa app.
 
Možda ne koristite aplikaciju kao ja, 5-6 puta dnevno buljeći u nju :D Baš baš loše radi ako se učestalo koristi i zna da zakucava.. Treba joj izgleda mnogo vremena da sabere stvari. Uostalom, kao što rekoh, ovo što su ispisali za patch..
 
Meni je health radio odlicno ... ulazim 3 x dnevno nekad cesce kada trcim... pa je minimizirana non stop... Sve mu svemu obozavam je jer me tera da podizem po malo non stop :-D Izgleda sasavo ali meni pomaze :pPP
 
baguje health dosta, to zna svako ko malo vise koristi... pogotovo ako koristis za vreme aktivnosti, a narocito kada dobija puno podataka... ili kada imas puno data pointa...

mene najvise nervira kada za vreme trcanja gledam u aplikaciju i onda se sam zakljuca a ne izadjem... redovno se zabaguje, nekad mu treba i pola minuta da se otkljuca...
 
Nikad mi se to nije desilo... ali nikad... jedino sto sam primetio da se refreshuje sporije kada se zakljuca pa otkljuca ali da zabode nikad...
 
moras brze da trcis onda :)
 
Nazad
Vrh Dno