Šta je novo?

iOS 8

igore bilo je takvih bug-ova.Ja sam imao na iPad 4 i iOS 7 slične probleme sa lagom tastature pri kucanju.Ispravljeno sa sledećim update-om.Ne brini srediće sve to,polako...
 
^ ma svestan sam ja toga , ali ovde me osoba osudjuje da kukam a njemu iliti njegovom drugu radi savrseno, ovo za mene nije savrseno i ne zelim da cutim, napisao sam poruku u discussions , dobio sam odg da je prijavljeno jos od bete 3 taj problem, i da ce ipad biti osvezen sa ios 9 ja da cekam 9 sa ovakvim traktorom je tuzno, ocekujem 8.4.1 bar da optimizuju kao 8.3 sa kojim sam bio OK zadovoljan... Dakle daleko od savrsenog pa cak i dobrog, ali je bio solidan...
 
Ma ne cimaj se,svi koji imamo iOS uređaje znamo ako ništa drugo da će to biti ispravljeno.Što se ne može reći za Android...na žalost.A sa druge strane uvek ima neko ko komentariše i uvek je u kontri.
Ja sam ludeo sa bugovima tog tipa ali veruj mi...(hehhh evo ti terapija) uzmi bilo koji Android tablet i koristi ga aktivno 3 dana i svi tvoji problemi sa iPad-om će nestati kao rukom odnešeni :D takoreći nećeš ih ni primetiti :D
 
jos uvek potpisuju 8.3 uradicu ovih dana shift restore... Nema sanse da cekam 9 sa ovakvim uredjajem... sve je sporije tastatura sporije izlece, ma kao traktor... sto se androida tice, polupao sam S5 jer je uredjaj kada sam hteo da fotografisem nesto izbacio greska moram se restartovati. i tog trena zablokirao...
 
Ma ništa mi ne pričaj za S5 evo ga stoji pokvaren 6 meseci na polici...čeka da se odnese u bilo koju zemlju EU kako bi bio popravljen od strane Samsung servisa :D
 
(promobi ti je ovlasceni servis za samsung) inace na jako cudan nacin kupio sam S5 , jer volim zaista sve sisteme da prckam po malo . Cisto da ne budem seljak i pljujem android jer ga svi drugi pljuju vec zaista zelim da znam dal napreduju ista na tom polju oko rada sistema. Posedujem i WM uredjaj koji radi zaista fantasticno... Uf ko ce da instalira sve ovo opet :-D a mislio sam da necu raditi shift restore do 9tke :-D
 
Ne,ne,neeee Samsung ako kupiš u EU(garancija)...možeš samo u EU da servisiraš.Lično mi objasniše u Samsung Srbija predstavništvu...
 
Takođe i moj komentar...a ponovni odgovor u najljubaznijem tonu... ''možete odneti uređaj u bilo koju zemlju EU i bez problema će Vam se uvažiti Internacionalna garancija'' :D
 
Poslednja izmena:
O Boze, stvarno su indijanci. Zbog takvih (a i mnogo drugih stvari) nikad vise Samsung.
 
Def autonomija bolja kod 8.4 definitivno i to mnogo bolja
 
nova Apple Music ne radi na HR store?
 
Def autonomija bolja kod 8.4 definitivno i to mnogo bolja

I meni deluje bolje ali nista previse. Koliko je to bolje kod tebe?
Apple Music mislim da radi samo na US.
EDIT: Izgleda da je i kod mene dosta bolje. Skoro 3h usage a jos 67% a pustao sam Antutu i nekoliko slika opalio.
 
Poslednja izmena:
nova Apple Music ne radi na HR store?

Samo na US, a da bi sve funkcionisalo moras da imas najmanje 9,99$ na racunu ili kao gift. Znaci, bitno je da imas (jer po automatizmu posle 3 besplatna meseca oni naplacuju), ali nista ne placas odmah. E onda lepo odes u settings i iskljucis placanje i to je to. Ako ti se svidi, lako ces upaliti tu opciju kad bude trebalo.
 
Da li mogu nekako da sacuvam progres u pojedinim igrama i aplikacijama na ipadu prilikom reflesovanja i restorovanja a da ne radim totalni restore, nego samo restore te aplikacije sa podacima? Nesto poput titanium bekapa na androidu? Hteo je da radi ifunbox do 8.1.2 da cuva aplikacije sa podacima ali sada vise nece? ios 8.3, 8.4
 
Meni je autonomija daleko bolja kao da ne koristim isti telefon isti slucaj sa ipadom... Sto se batt tice ovo je odlicno, nikad ovako nije bilo... Ili se ne secam... Nocas mi je skinuo samo 1% batt prvi put samo 1% sa 76 na 75... Fantazija... Izgleda na ustrb performansi :)
 
Da li mogu nekako da sacuvam progres u pojedinim igrama i aplikacijama na ipadu prilikom reflesovanja i restorovanja a da ne radim totalni restore, nego samo restore te aplikacije sa podacima? Nesto poput titanium bekapa na androidu? Hteo je da radi ifunbox do 8.1.2 da cuva aplikacije sa podacima ali sada vise nece? ios 8.3, 8.4

Uključi iCloud opciju i tu čekiraj šta hoćeš da sačuvaš od igara.
 
Evo namerno danas nisam nosio ip6 sa sobom da vidim dal sam se istripovao za autonomiju... Def def bolje stvari stoje.. Sta ce tek biti sa ios 9 bete za sada ne pokazuju duzu autonomiju, ali final valjda hoce:)
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    129.3 KB · Pregleda: 148
Poslednja izmena:
jel ima bagova?jel da dizem ili ne?

Za sad mi je ok na 8.3
 
cepaj ajfon, provereno radi, nervira me novi plejer. navikao sam na stari...
 
Kako li vam drzi baterija toliko nije mi jasno. Meni drzi 10-12h ali ga gazim zestoko.
 
90b6a753142f2f17ac93ed77cf56d232.jpg


6+, slazem se, bolja je autonomija!
 
Da li jos neko ima slican problem?

b4a7cb998fe75114618438fd3541dc00.jpg
50503214175e2d919081e88efe46a677.jpg


U telefonu nemam slike, međutim u settings stoji da je zauzeto 1.1GB? Obrisao sam i fotke koje se nalaze u recent deleted photos.

Promeni u sistemu datum na par godina unazad pa proveri da li su se neke slike pojavile, i po zelji obrisi...
 
Nazad
Vrh Dno