Šta je novo?

iOS 8

U samoj app od tapatalka, ides na tockic za podesavanja u gornjem desnom uglu ...
e4b7ab5cbe4d17b321d160e5e6110898.jpg
fd2119161c20b163a81f2addae347705.jpg
 
Poslednja izmena:
Meni i dalje javljanje posle 2 sekunde otprilike....i da slabo se cuje kada stizu poruke .....
 
@djsp, da li si radio OTA ili restore? Ako si restore, da li si vracao bekap ili set up as new?
Ja sam OTA i oseti se razlika i u brzini i nema tog laga kod javljanja.
 
Radio sam OTA i isto mi se javlja problem oko 2 sek kada se javljam....nista bolje od proslog ios-a...
 
Kod mene nema kasnjenja. Uradi restore i nemoj vracati bekap. Mora i kod tebe da se sredi to javljanje kad se kod nas ostalih sredilo.
 
Hvala na pomoci decki, presao sam sa androida, pa je potrebna adaptacija.. Na iphone 5 sam(fali mi malo zaslona ali naviknut cu)
 
Izgleda je 8.3 baš ozbiljan update. Samo sevaju update-ovi aplikacija, 2 koje ja imam su bile neupotrebljive na 8.3 (opera coast i truefilm)
 
Definitivno nema vise tolikog delay-a posle ovog update-a na petici.
 
Sto se mene tice,dark overlay je izgleda nestao ili je smanjen,posto sam stavio isti wall i nisam primetio.

Baterija je ista,a mozda i bolja nego na 8.2

Javljanje je napokon ok.

Problem sa zvucnim notifikacijama je redak,al se sad cak desava da uopste ne zvoni.
 
pa da nastavimo sa bagovima...

Završavam razgovor,sagovornik prekine vezu,meni se ekran ugasi i dok ne pritisnem dugme,ekran se ne pali.

Kad ja prekinem,sve je u redu i vrati se tamo gde je bio...

Ovo se izgleda pojavilo sa 8.3.,jer se ne sećam da mi se ranije dešavalo.Možda jeste,al ne ovoliko učestalo,da ne kažem uvek.
 
Poslednja izmena:
Ja sam sad probao da zovem 10-ak brojeva,nekad ja prekinuo nekad sagovornik,sve je sasvim normalno.5s koristim.
 
idemo dalje...

danas mi se desilo da mi je alarm isključen,a da ikonica i dalje stoji gore.

Palio/gasio više puta,ikonica stajala.Nakon ne znam kog po redu gašenja,nestade.

Da ne ponavljam,al ovo mi se nikad do sad nije desilo,a budim se sa fabričkim alarmom već par godina...
 
Nemoj da pomislis da ti ne verujem, ali mi je fascinantno sve ovo sto pises jer kod mene zaista sve radi kako treba. Nista od pobrojanog mi se nije desilo za ova 3 meseca i koliko vec verzija iOS-a.
Jedino sto me je danas izbacilo iz TapaTalk-a, ali je to do aplikacije.
 
A da uradim jedan 'clean restore'?
 
mrzi me.Nikad nisam to radio ovoliko često koliko radim na ovom ios 8

Možda uradim prilikom sledećeg updatea.
 
Poslednja izmena:
restore je upravo pokrenut.Nisam mogao da skinem ni jednu app iz storea,bez prethodnog reseta :)
 
Ne znam gde da postavim pitanje ali posto ima veze i sa iOS, mozda ce neko ovde znati. Elem treba mi IDFA id / kod da bi klijent mogao da targetuje samo moje uredjaje. Zna li neko kako da ga nadjem? Imam par test uredjaja na poslu, iphone i ipad i koliko sam razumeo vadi se kroz itunes. Svaka pomoc je vise nego dobrodosla ;)
 
Neke aplikacije mi jedu memoriju, npr Net-a-porter mi zauzima 2.2 GB . Kako da oslobodim memoriju a da ne deinstaliram aplikaciju? Slično je i sa Viberom i još nekim, ne umem da pronađem opciju brisanja keša, ako je ima na IOS u(ja dolazim sa androida i malo znam) .
 
Za sve one koji kukaju na ios 8 evo moje iskustvo sa nexusom 4 koji sam uzeo pre par dana kao drugi telefon i imao vise bagova za tri dana nego sa ajfonom za 2 godine.Pocetni ekran prestaje sa radom,you tube mora dva pua da se pokrece,nekad mi uopste ne zvoni telefon,neki widgeti vremenske prognoze uopste ne rade....itd.itd...sve u svemu drzi te se iosa koliko god vas ponekad nervira jer su jos uvek dalekooooo bolji od androida.
 
evo da nastavim sa bagovima i tim odlicnim ios 8...

Na svakih sat vremena mi ispusta neke cudne zvuke poslednja,2,3 dana.Nisam nista instalirao,podesavao...dugo!

Probao reset,nista...

Nadam se da ce ovaj ios 9 biti bolji,jer gore od ovog definitivno ne moze
 
Nazad
Vrh Dno