Šta je novo?

Mortal Kombat X (2015)

Ne znam, ja to za animacije ne mogu ni da procenim izgleda. Meni je bitno, što se tiče grafike naravno, da igra izgleda dobro, ako je to slučaj onda su mi i animacije dobre :D

Sad mi je krivo što MK9 nije ovakav :(
 
Sad malo pre sam video klip kako su ovi iz Netherrealma pokazivali brutalitije i odrađeno je fantastično. Rekli su da će biti preko 100 brutalitija u igri a odrađeni su tako što se nastavljaju na kombo, ali naravno taj kombo mora da bude završni udarac i izgleda da svaka varijacija ima svoj brutaliti. Što bi značilo, ako je tako, da će u igrici biti 30+ boraca.

Nek ubace nove likove, nek krenu da uvode nove u priču, ok mi je to, ali takođe i neka ubace što više likova iz prošlog MK-a. Džeks, Lu Keng, Mlina, Sonja su vrlo verovatno u igrici a takođe i neki lik iz MK4 Reiko (slabo sam to igrao pa ga se ne sećam baš).
 
Here's Johnny :d
 
Pao je pre-order. :D

MKX.png


E sad treba sacekati i izdrzati ovih mesec dana.
 
Imao si jeftinije kod rusa ;)
 
Zar nije zakljucana ta verzija igre?
Nikad nisam kupovao na taj nacin pa nisam ni sad.

A i nebitno je svakako sam planirao da dam do 30e za igru, 27-28e nije lose s obzirom na to koliko kosta na Steam-u.
 
Preko Nuveema?
 
Pa zar nije i njihova verzija zakljucana za eu i mora da se aktivira preko vpn?

Ne, row je, samo ne moze da se ubaci u korpu, tj. da se kupi iz druge zemlje.
Ako boldovano ispod cene ne pise region locked, nisu zakljucane igre.

Inace kostala me je tacno 27.10e.
 
6 minuta Story Mode gameplay-a:



Previse slow motion-a i QTE po mom misljenju, ostalo sve ok.
 
QTE na pocetku i jadna grafika...
 
Grafika je shitina zesca... i bas QTE u MK wtf
 
Meni je grafika za gross-gen naslov skroz ok. Cutscene mozda i ne odusevljavaju ali grafika tokom borbe je i vise nego ok, ipak je UE3 u pitanju i mislim da su odradili dobar posao.
Mada i cutscene takodje izgledaju milion puta bolje od katastrofe MK9, i facijalna ekpresija i sve ostalo...

YXbEEG9.jpg


Edit: Ali Sonjiv vrat, ramena, faca u MK9... :d:S:
 
@Emix

Hahahah svaka cast na slikama i poredjenju... Sonjina konstitucija tela je haos :D
 
Mortal Kombat X multiplayer will be region-locked

Smejurija. Netcode ce po svemu sudeci opet biti ocajan.

Izgleda samo za playstation 3 - updateovali su vest.

EventHubs reader Juanito Calvicie notified us that the region locks for only play only apply to gamers on the PlayStation 3 versions of NetherRealm Studios fighting games; online play for Mortal Kombat 9 and Injustice is region-free on the Xbox 360 version.
 
Najnoviji Kombat Kast:



I DLC likovi: Tanya, Tremor, Jason i Predator!

 
Prvih 25 minuta story mode:



Tower gameplay:

 
[YOUTUBE]cApRYXF8bzc[/YOUTUBE]

Kaze Boon da ce netcode biti bolji. Aj da i to vidimo.
Inace, pc verziju opet radi High Voltage Studios.
 
Svi Fatality i X-Ray potezi na jednom mestu. Naravno ne baš svi nego koji su pokazani do sada ;)
 
31_mkxxx.jpg


Svaka im cast za ovo. Kamo srece da u svim borilackim igrama mogu da se iskljuce i negative egde i precice.
 
Nazad
Vrh Dno