Šta je novo?

THL T100S / T11

To je lokskrin LeWa ROMa ;-)
 
Vredi probati.
Mislim da manje opterećuje fon od MIUIa.
 
na thlmobile kazu da t11 podrzava lewa os i da se moze download sa zvanicne strane, ali nigde ne mogu nista da nadjem. vecina strana je na kineskom
 
pa oni napisu official, ali mislim da nisu. jedan od postovanih romova na needrom gde pise official, lik u komentarima kaze kako ce ispraviti greske. znaci da je njegov rom
 
Pa, kda nema kiše, dobar je i grad ;)
Probaj, ništa ne košta, a li ćeš bar videti razliku MIUI/LeWa.
 
na thlmobile sajtu je neko pitao da li t11 podrzava lewa os i rekli su mu da podrzava i da se isti moze skinuti sa zvanicnog sajta. posto nigde nema zvanicnog lewa za t11, ja sam im poslao pitanje gde se moze skinuti taj lewa koji oni pominju. dobio sam malo glup genericki odgovor, ali donekle zadovoljavajuc

Thank you for your mail .

Our factory is testing the latest Android 4.4 firmware , if any news ,we will submit it on our website soon .

Have a nice day.

dakle, kitkat dolazi brzo, osim ako ne lazu.

ono sto je moj problem je sto nece biti lewa koji je baziran na kitkat pa moram da biram izmedju 2.
 
Da moguce je...nedavno se pisalo koliko je taj model pojeftinio.

Hvala na odgovoru OZZY83, mozes li mi dati link ka toj temi?

Da li je sa tog sajta ciji sam link stavio u predhodnom postu narucivanje sigurno? Ima li neko iskustva sa narucivanjem preko njega?
 
t100s / t11 tema. imamo odvojenu temu za kineske telefone :D
 
nervozan sam. ujedam dok ne dobijem
 
stigao je t11 konacno.

na prvi mah izgleda odlicno. lagan je. laksi od zopo c2. ekran izgleda odlicno dosta jako svetli. probacu sutra na suncu i jacem svetlu. uporedio sam odmah rezoluciju. ocigledna je razlika izmedju fhd i hd. ma ne moram ni da se zagledam. sav sitniji tekst je razmucen na hd, dok je citljiv na fhd. pogledao sam istu sliku na netu i odzumirana skroz, preko t11 kao da ima neka mreza. vide se pikseli. na c2 savrseno.
dodatna razlika su boje. na t11 su malko svetlije, a ovamo intezivnije i zivlje. mozda ima veze i sa softverom. wallpaper izgleda odlicno. nisu izbledele, ali se uporedjivanjem vidi da su na c2 bojastije :D

osim toga, telefon leti, mada nisam nista skoro jos radio. tek sada prckam da ubacim novi rom pa cu jos jednom uporediti.

vibracija je mrvicu jaca nego na c2
 
muke samo za sada :D

probao sam lewa os, ali, iako je rom fantastican, dosta toga nije radilo. lewa launcher nema app drawer pa sam presao na nova i uz par podesavanja, ostalo je samo malo sminke. od onoga sto mene zanima, to su lock screen i caller screen.
stvari koje nisu radile su gestures, nfc. takodje su konverzacije bile duplirane. rom nije mogao da spoji +381 i 06 konveracije nego ih je vodio odvojeno. uglavnom su mi poruke bile podeljene na one koje sam poslao u jednoj konverzaciji (u imeniku su 06xxx) i one primljene (broj detektovan kao +3816xxx).
na sve to evolve sms notifikacije ne rade i arhiva zabada.

iako sam potrosio ceo dan na podesavanja, odlucio sam da se vratim na stock.
sada u stock imam problem sto evolve sms ne radi uopste. odmah po otvaranju crashuje.


sve u svemu, za sada se nisam usrecio.


edit: reseni problemi sa sms-om skroz. nesto je oko backupa pravilo probleme.
uspeo sam da napravim punu tranziciju na novi telefon i sve sam namestio kao na starom i sve funkcionise u fullu.
 
Poslednja izmena:
Vidim da si ti prezadovoljan telefonom i tvoj komentar me je naterao da se ipak odlucim da uzmem THL.Samo ja imam manje kesa pa sam se odlucio za THL T5S koji isto izgleda jako dobro 1 giga rama 4.7" QHD IPS ekran,1.3 quad core procesor, 8 Mpx kameru itd a cena smesna oko 90e i godinu dana garancije http://www.aliexpress.com/item/New-...droid-4-2-OS-Mobile-Phone-1GB/1856547832.html

Pa ako si je neko imao prilike da vidi ovaj model nekanapise nesto...
 
osim malo nize rezolucije ekrana, taj tel deluje sasvim solidno. za taj novac sjajna kupovina (po specifikacijama)
 
Nazad
Vrh Dno