Šta je novo?

[PS4] Bloodborne (Project Beast), by From Software

Ladno nisam uspeo da nadjem put do Forbiden Woods, vrteo se 2h po mapi i morao da vidim na netu gde ici.
Neverovatno koliko prolaza i precica ima ispred nosa, ali su skoro nevidljive zbog level desinga i boja.
 
Posle vise od 150h i sa levelom 175 napokon sam uzeo sve trofeje u igri i otkljucao platinum. Ovo mi je prva Dark Souls tip igra i nadam se poslednja za dugo vremena. Cist mazohizam me terao.

7JUQylf.jpg
 
Blago tebi imaš još 3 Soul's igre, a hoćeš da batališ?
Kreni redom, Bloodborne je laganica za Dark Souls.
 
Što igrate tako na silu za trofeje, da mi je znati... [emoji50]
 
Hunteri su definitivno najteži u igri, mnogo gori od boss-ova.
Boss se manje više do sad svodi na to da mu dođeš iza leđa i udri.
Mnogo je dobro što te igra tera da igraš agresivno, da sam ovako igrao Dark Souls prešao bi 3x brže. Mada najveći problem DS na PS3 su užasne performanse, ubija kad treba nešto brzo da uradiš.
Ovde je FPS drop samo u gradu na početku posle ok radi manje više.
 
Malo smo se zezali i napravili video kompilaciju Bloodborne smrti by yours truly. Props za Stefana Jovanovica koji je radio montazu.

[YOUTUBE]eAuapAGRuik[/YOUTUBE]
 
Previse spojlera u ovom snimku, ko nije presao nek ne gleda.
 
Novi loading screenovi :)

UJ2lnIq.jpg


Loading into Catherdal Ward takes me about 24 seconds. I'm sure this place used to be 35-40 or so.
Catherdal Ward back to the Hunter's Dream took me 8 seconds.
 
Poslednja izmena:
Fak jea! Konacno mogu duze da igram, a da me ne nerviraju ti loading screenovi.
Nego oko invade ne kapiram nista? Pozvonio sam na crveno zvono i nije me prebacila igra oko 20min nigde, jel postoje neke odredjene lokacije za PvP ili nesto ne funkcionise zato sto sam lvl 66, a tek sam kod onog pauka?
Coop sam igrao 30x min normalno.
 
Load vremena su smanjena svuda, ali najprimetnije poboljsanje je respawn time-a [ono sto je mnoge bas nerviralo, dugo cekanje posle smrti]. Evo merenja od Dualshockersa:

LOAD OF NEW ZONES:
Hunter’s Dream – 11 seconds
Central Yharnam – 34 Seconds
1st Floor Sickroom – 31 seconds
Central Yharnam – 34 Seconds
Great Bridge – 31 seconds
Cathedral Ward – 39 seconds
Old Yharnam – 33 seconds
Graveyard of the Darkbeast – 16 seconds
Hemwick Charnel Lane – 23 seconds
Forbidden Woods – 33 seconds
Byrgenwerth – 20 seconds
Yahar’gul Unseen Village – 25 seconds
Advent Plaza – 19 seconds
Logarius’ Seat – 12 seconds
Lecture Building 2nd Floor – 10 seconds

RESPAWN INTO SAME ZONE AFTER DEATH:
Central Yharnam (Respawn) – 17 seconds
Cathedral Ward (Respawn) – 16 seconds
Yahar’gul Unseen Village (Respawn) – 14 seconds
Hemwick Charnel Lane (Respawn) – 14 seconds
Forbidden Woods (Respawn) – 15 seconds
Byrgenwerth (Respawn) – 14 seconds
 
Poslednja izmena:
Framepacing jos nije sredjen zar ne?
 
Nisam osetljiv puno na framepacing. Isprobah igru danas, i ucitavanja su dosta bolja [pogotovo respawn times koja su bas brza].
 
Load vremena su smanjena svuda, ali najprimetnije poboljsanje je respawn time-a [ono sto je mnoge bas nerviralo, dugo cekanje posle smrti]. Evo merenja od Dualshockersa:

LOAD OF NEW ZONES:
Hunter’s Dream – 11 seconds
Central Yharnam – 34 Seconds
1st Floor Sickroom – 31 seconds
Central Yharnam – 34 Seconds
Great Bridge – 31 seconds
Cathedral Ward – 39 seconds
Old Yharnam – 33 seconds
Graveyard of the Darkbeast – 16 seconds
Hemwick Charnel Lane – 23 seconds
Forbidden Woods – 33 seconds
Byrgenwerth – 20 seconds
Yahar’gul Unseen Village – 25 seconds
Advent Plaza – 19 seconds
Logarius’ Seat – 12 seconds
Lecture Building 2nd Floor – 10 seconds

RESPAWN INTO SAME ZONE AFTER DEATH:
Central Yharnam (Respawn) – 17 seconds
Cathedral Ward (Respawn) – 16 seconds
Yahar’gul Unseen Village (Respawn) – 14 seconds
Hemwick Charnel Lane (Respawn) – 14 seconds
Forbidden Woods (Respawn) – 15 seconds
Byrgenwerth (Respawn) – 14 seconds

Ocekivao sam da ce samnjiti na 1-5 sekundi max, ovako isto dodje.
 
Nikako nije isto, probaj igru, videces da je sad podnosljivo/.
 
Match making je i dalje očajan u igri, mogu samo coop da upadnem drugima, ali PvP i da meni neko pomogne ne funkcioniše.
Zaglavio sam kod onog pauka i ne mogu da ga ubijem već 10x, pokušavamo da nađem pomoć i čekam po pola sata ko ****** i niko se ne pojavljuje.
Ovo je jedan klasičan prevarantski boss, njih 15 iko njega, autoaim led, kako me takav način nervira u igrama!
 
 
Ovo je bolesno teško u Unseen village, igraš protiv 3 huntera, moraću da levelujem jedno 30 pa da i ja varam igru. Nisu normalni ovi japanci života mi!
 
Ok opis, ali ne spominju se uopste bolesno teski hunteri u igri, oni su po meni najtezi deo igre, boss-ovi su manje vise smesni za njihove ultra fast napade. Pogotovo ona 3 huntera u Unseen village.
 
Ok opis, ali ne spominju se uopste bolesno teski hunteri u igri, oni su po meni najtezi deo igre, boss-ovi su manje vise smesni za njihove ultra fast napade. Pogotovo ona 3 huntera u Unseen village.

Ja nisam čitao ceo opis, ali sam uhvatio deo gde kaže da nisu baš kompletnu igru prešli.
 
Niste ni svesni koliko ima skrivenih stvari u igri koje možete naći samo ako pogledate neki guide.
Ovo sve u početku je smešno lako šta posle sledi.
 
U Soulsu mi je bilo sve stvar vežbe. U početku me drali kao majmuna, 40ak sati mi je trebalo za prvi playthrough, posle sam drugi i pola trećeg prešao za 30 sati, dok nisam dobio 100%. Malo me "plašite" komentarima ovde :d Videćemo šta me čeka i nadam se da će gamepad ostati čitav. Viš mi lak.
 
Nazad
Vrh Dno