Šta je novo?

HTC One Prime

Emix

Čuven
Učlanjen(a)
26.03.2011
Poruke
10,743
Poena
570
BoFwdDmIcAAjULO.png:large


http://www.technobuffalo.com/2014/05/20/supposed-htc-one-m8-prime-image-leaks-out/
 
pX3aDLEyFNRotFsPYP4pTo1FOGIFNwuFpDTdSHyiST_Y=w399-h660-no
 
Ja mislim da je Qualcomm u problemima i da je to razlog zasto G3 nema s805 unutra i zasto nece biti ovih Prime telefona u skorije vreme. s805 bi navodno trebao da trosi manje ali Qualcomm nije dozvolio da se to izmeri i cip je prezentovan na ispravljacu. Ne pomaze ni sto je prva prezentacija u tabletu. Meni se cini da je s805 tablet chip kao Tegra K1 i da nema sanse da se to spakuje u smartfon, a da ovi iz Qualcomma to kriju kao zmija noge. Oni ocigledno imaju problema, cim su odlucili da im sledeci SoC bude sa ARM jezgrima a ne custom.
 
pa da.. o tome sam ja vec pisao. 805 je za tablete jer ne mogu da ga spakuju u mobove zbog velicine. sledeca generacija mobova ce imati s615 i s610 64bit.
 
Prime nije bio ni planiran za skoriju budućnost, najranije za Q4 2014.
Iskreno, ne znam detalje o tome koji je trenutni status projekta. To je dosta iznad mene.
 
A imas li informacije o skorijoj buducnosti? Recimo da li planiraju da izbace ovaj plasticni M8 za nase trziste? Ili ostaje samo M8 kao najmocniji model?
 
Nazad
Vrh Dno