Šta je novo?

Google Nexus 9 (2014)

LOL 499€ za 16GB WiFi? Pritom kurs računaju 121,5 din. Ma važi.

Kolega u Sloveniji ga je skoro platio 399€, sada je 389€. Za te pare ću da sednem u auto i odem do Slovenije, povratim PDV i da mi ostane para...

Vrati se ASUS Nexuse :) :)

lepa vremena bila, među prvima na planeti, po nižoj ceni nego u USA, beše ... Seća li se neko?
 
Treba sacekati koji mjesec ako neko ima namjeru da uzme ovaj tablet.Noviji primjerci nece imati ni probijanje ekrana,ni losu izradu (buttons).Meni n7 2013 odradjuje posao..
 
Ja sam ga čekao dok nije izasao i dok nisam vidio cenu i kako ga i gde kupiti, i zaključio da mi ne pada na pamet da ga kupujem..;)
 
Najbolja softverska podrska od strane googla nema cenu ;)
I ovako ga necete koristiti duze od 3-4 god, a tad ce vec biti poprilicno prevazidjen tako da se ovaj tablet isplati itekako, ako se motate u ovom cenovnom razredu.
 
Da je isplativ vec bi imao neku zajednicu, developeri ga kuliraju,na xda nijedan jedini rom, a vise od mesec dana je u prodaji.
 
Sta ce ti kuvani rom pored stock androida ?
 
LOL 499€ za 16GB WiFi? Pritom kurs računaju 121,5 din. Ma važi.

Kolega u Sloveniji ga je skoro platio 399€, sada je 389€. Za te pare ću da sednem u auto i odem do Slovenije, povratim PDV i da mi ostane para...

Za 20ak dana opala mu je cena za 110e, ajmo jos toliko :D
 
So just got off the phone with HTC Support. I've got a Nexus 9 with some light bleed showing through in the bottom left corner and accross the top of the tablet (when held portrait). However HTC has apparently decided that the light bleed issue is not something that has been deemed a hardware issue and therefore is not going to be covered under the warranty.... I was also told that within the month there would be an update for the Nexus 9 that would fix the light bleeding issue since its supposedly a software issue.
[emoji3] [emoji3] [emoji3] ovi iz HTC-a su ludji od nasih prodavaca.[emoji3] [emoji3] [emoji3]
 
Ja uzeo u mediamarktu u nemackoj, bila akcija 24h za 249 evra 16gb bele boje!
 
Teško da mnogo valja i da nudi nešto spektakularno za uloženi novac.
Ipak je konkurencija prejaka.
Za mnogo manje para može se bez problema kupiti kvalitetniji tablet.
 
Nvidia shield je odličan, Yoga Tablet 2 je takođe odličan za pare koje košta, pojedini Samsungovi tableti iz gornjeg razreda, Xperia Compact Tablet 3 (a i četvorka naravno).
Svi oni imaju svoje prednosti nad njim.
Nexus 9 naprosto nije zaživeo, nije to slučajnost, zbog raznih faktora nije baš uspeo i to je to, za razliku od N7 2012 i 2013 modela.
 
Da je lako dostupan kod nas jos neka akcija kao sto ga je kolega uhvatio za 250€ i ja bih ga odmah trgovao a inače ovako ništa..nego voleo bi se vrati asus ove godine da bude razumna cena i lako dostupan i nama;)
 
Da je lako dostupan kod nas jos neka akcija kao sto ga je kolega uhvatio za 250€ i ja bih ga odmah trgovao a inače ovako ništa..nego voleo bi se vrati asus ove godine da bude razumna cena i lako dostupan i nama;)
Kao bivši vlasnik N7 2012 i sadašnji od N7 2013 saglasan sam u potpunosti :)
 
iPad Mini 2 na primer
kolega reče da ga je platio 250...mini 2 sam ja pazario nov početkom godine za 320...sumnjam da je trenutno nešto značajnije jeftiniji...A i ne slažem se da je mini 2 značajnije bolji, jeste odličan, među najboljim, ali za isti novac pre bih uzeo nexus 9...
 
Nisi video da je to na jednodnevnoj akciji, inače je 369 evra u Mediamarkt. Sad je iPad Mini 2 280e nov, ja kad bih kupovao tablet uzeo bih to. Android smartfon + iOS tablet i vozi, najbolje od oba sveta.
 
Nisi video da je to na jednodnevnoj akciji, inače je 369 evra u Mediamarkt. Sad je iPad Mini 2 280e nov, ja kad bih kupovao tablet uzeo bih to. Android smartfon + iOS tablet i vozi, najbolje od oba sveta.
Video sam...i na tu cenu sam i mislio...za 370 bih ga uzeo pre mini 2 možda samo ako je sim verzija u pitanju...
 
Po meni je i dalje Samsung Tab S najbolje od tableta pogotovo sa Lolipopom, mada baterija je na strani IPad-a. Ali zato je ekran dosta bolji na Tabu ustvari ja govorim iz moje perspektive (znaci uglavnom ga koristim za gledanje video sadrzaja i surf i bitna mi je podrska za SD) Nzm po cemu je to Apple bolji u svetu tableta od androida ali ajde to je neka druga tema :D
 
Po meni je i dalje Samsung Tab S najbolje od tableta pogotovo sa Lolipopom, mada baterija je na strani IPad-a. Ali zato je ekran dosta bolji na Tabu ustvari ja govorim iz moje perspektive (znaci uglavnom ga koristim za gledanje video sadrzaja i surf i bitna mi je podrska za SD) Nzm po cemu je to Apple bolji u svetu tableta od androida ali ajde to je neka druga tema :D
Kao (po subjektivnom mišljenju objektivni) korisnik i jednih i drugih (daleko više android uređaja, ali ove godine sam koristio po 3-4 meseca i iphone 5C i ipad mini 2) moram da priznam da je iOS daleko ispeglaniji, štedljiviji, dizajnerski bolje rešen...Ipak, meni funkcionalno android daleko više odgovara i s te strane za sada nemam dilemu. Onoga trenutka (ako se to desi) kada funkcionalnost pređe na stranu Apple-a, eto mene u njihovom taboru, te zato i testiram svakih godinu-dve dokle su stigli...
 
Nisi video da je to na jednodnevnoj akciji, inače je 369 evra u Mediamarkt. Sad je iPad Mini 2 280e nov, ja kad bih kupovao tablet uzeo bih to. Android smartfon + iOS tablet i vozi, najbolje od oba sveta.
Ne bi uzimao Air 2?
 
Nazad
Vrh Dno