Šta je novo?

[FPS] KillingFloor 2

zuloom

Slavan
Učlanjen(a)
05.03.2010
Poruke
2,419
Poena
229
Upravo najavljen.

Izvor PCgamer
 
Ja se nadam da ce dvojka biti ok posto mi je kec tesko njesra...
 
Prvi deo je odlična coop igra (kada se igra u ekipi sa makar par ljudi koje poznaješ), mada ne leži svima, mnogima smeta nešto lošija grafika, itd.

Jedva čekam nastavak.
 
Po meni KF je ispred L4D-a sto se tice mehanike a boga mi i napucavanja. L4D mozda vizuelno bolje stoji...
 
Teaser trailer

 




Ceka se najava L4D3.
 
Licno, trenutno sa vise paznje cekam KF2. Btw ovo su za sada mutanti iz prvog KF-a? Ne vidim nista novo (nije da treba samo konstatujem).
 
Poslednja izmena:
Sve stari mutanti. Nije prikazan Scrake i glavni baja Patriarch. Verovatno ce njih iskombinovati sa novim mutantima u trecem trejleru.
 
Da "Tatu" cuvaju za kraj vrv :D
 
Konacno malo vise gameplay-a i malo vise price o njihovom novom "gore" sistemu M.E.A.T. (Massive Evisceration And Trauma),

 
Weapon & Perks video update:

 
 
Full runda:

 
Ja bih voleo da zarade dovoljno na ovim sitnijim projektima, eventualno iskoriste Kickstarter, unajme dobrog pisca, nabace muda do puda i naprave ratni FPS sa singleplayer strukturom po ugledu na Tekki, RO mehanikom pucanja i kretanja i BoB/Pacific-inspirisanim scenarijom.
 
TB prvi utisci:

 
Meni se ovo jako jako jako svidja iako sam jako malo igrao Killing floor
 
Zašto ova igra izaziva ovoliko oduševljenje, a recimo NZA izaziva toliko ogorčenje, sa arumentima tipa, glupost tupavo, samo ubijaš zombije... samo neko kukanje, a sve te COOP igre su mahom iste, ubijaju se neke karakondžule ili u Payday-u što ubijaš pandure, mada kad malo bolje razmisliš svodi se na isto?
 
Mozda zato sto su nazi zombiji toliko isforsirani u CoD igrama da su se ljudima smucili i ko vec zeli takvo iskustvo ce pre igrati Call of Duty mod nego li taj Sniper Zombie koji je raspad igra i u zvanicnoj varijani (Sniper Elite serijal).

Meni je taj koncept jednostavno tupav, kao sto mi je tupav i onaj Finski film koji se bavi tom temom.
 
Nije baš za poredjenje, COD igra od 60$ i NZA od 15$, doduše, meni su ti COD Zombie najbolji od svih survival varijatni. NZA ima mape kao L4D (4 mape u jednoj kampanji) i može da se predje, za razliku od Survival modova kao što ce kod COD-a
 
Nije baš za poredjenje, COD igra od 60$ i NZA od 15$, doduše, meni su ti COD Zombie najbolji od svih survival varijatni. NZA ima mape kao L4D (4 mape u jednoj kampanji) i može da se predje, za razliku od Survival modova kao što ce kod COD-a

Ne znam jesi li igrao prvi KF? Tu ti je negde i odgovor, kod ovih kill them all igara osnova je besomucno pucanje a TW su bas tu strucnjaci :D
 
Igrao sam u igraonici sa društvom, bila je dobra zabava, ali brzo je dosadilo, jedan te isti nivo, igra je ok, nisam rekao da je loša, samo sam pitao u čemu je tolika razlika da se jedno kune a drugo uzdiže u nebesa
 
zato ova igra ima bolji weapon handling i osecaj napucavanja nego bilo koja druga igra.


.

Upravo tako, napucavanje je ono što izdvaja KF, osećaj da puške imaju težinu, tj. nisu kartonske, recoil, ma sve što CoD i ostale zombi varijacije dizajnirane za gamepad, a ne m+t, nemaju... :)
 
Poslednja izmena:
Key:

2VT22-F5758-KHITA
 
Nazad
Vrh Dno