Šta je novo?

Huawei Ascend P7

svaka čast za Huawei,lepo su ga skockali
p.s. eno ga na KP po 340e ;)
 
Kod swaba, npr t mobile comfort m paket(42€ mesecno), za 69 oera, uz comfort s( to im je najslabiji paket) je 160.Za jace pakete se dobija za dz..
 
Dzaba se to gleda po inostranstvu koliko je. Pa u Hrvatskoj je P6 sad oko 20000rsd za paket koji kosta 850rsd. Lumia 1520 negde aman duplo jeftinija nego kod nas. Ocekujemo p7 za 50000 uz paket od 2000 mesecno :D
 
pa da..uz paket od 2k preko 200e. kao sto sam i mislio :) mada cena "nije losa" valjda ce se pojaviti u oglasima sa ok cenom

bedak,samo crna boja.
 
Ovo je realno losa cena. Ali nisu mogli da stave manju cenu zbog p6 koji se i dalje naravno nalazi u prodaji ali nece da mu smanje cenu. Meni je potpuno van pameti da ovaj telefon nema da se kupi uz paket koji kosta manje od 2000. Nebulozno.
 
Ocekivao sam da ce srusiti cenu p6, pa ovaj prodavati za 50.000 plafon ili po ceni koju je imao p6.
Valjda je logicno da prethodna generacija pojeftini.samim tim se to odrazi i na cene uz pakete....Izgleda samo u Srbiji nije logicno.
 
U Srbiji kod operatera cene ne padaju. Sad sam video da je p7 da se kupi bez ugovora 57000 sto je skoro 500 evra a najvljivana cena je 450 evra. Moglo je i gore.
 
Meni je potpuno van pameti da ovaj telefon nema da se kupi uz paket koji kosta manje od 2000. Nebulozno.


Možda prošire ponudu kada rasprodaju zalihe P6 modela.
Brzo će ovo po oglasima da bude ispod 300e

(ovo sa njihovog sajta me strašno iritira i odbija: Napomena:Kupovinom postpaid paketa sa 3G telefonom, korisnik je u obavezi da za vreme trajanja ugovorne obaveze plaća pretplatu za3G servis
Mesečna pretplata za 3G uslugu iznosi samo 118,80 dinara sa uračunatim porezom.)
 
Poslednja izmena:
Da, i taj 3g je glupost. Mix net M ispada da kosta 1250 dinara kad se uzme telefon. Ali je zanimljivo da ako se uzme telefon uz kontrolu troskova ne placa se 3g. Tako da p7 kosta isto uz KT 2000 i Mix Net L. Dobro, to je razlika od 100 dinara mesecno ali na dve godine je to 2400 dinara. Nekom to nije malo.
 
evo polako se javlja na oglasima. brzo ce on na oko 250e.

325 € (NOV: 350*)
star 1 dan, neotpakovan, garancija 2 god, crni, radi na svim mreama, bez zamena
 
eno ga već je 300 evra..
 
Pojavio se ovaj fon u mts-u sad po vec dosta normalnijoj ceni. Sada kosta oko 33k uz paket od 1000k mesecno.
 
da je uz mix net m,22k bilo bi ok.ovako za tih 32k ima nexus 5.
Jel uzeo neko uopste?

nego gledajte ovo. Pojeftinio je sa 57k na 53(bez ugovorne obaveze), a p6 ne mrda sa 46k....gde je tu logika da mi je znati.

Izdejstvovan je podforum na xda, medjutim skoro pa mrtvo, izgleda nije bas popularan, jedina veca tema je bila ona koju su prebacili sa podforuma p6.
nema romova, nema nicega, samo za root i twrp.i to je to.
 
Ma dokle god u Lelekomu budu naplacivali 118 dinara za 3G uslugu, necu ni razmisljati o telefonu preko njih, ...Jos kad je usluga video poziva predstavljena to je tad negde imalo smisla, sada...to je cist apsurd..pogotovo je smesno sto je ta cena 118 din, zadrzali staru cenu u skladu sa starim PDV-om ( 100 din + 18% PDV = 118 din) lepo da stave 120 DIN pa da znamo da vode racuna u svemu...
Opet mislim da je skuplje ici preko Lelekoma jer ga vec u prodavnicama kod nas ima, nude na 6 cekova i lepo uzmes kod Lelekoma 50% popusta i prodjes jeftinije.
U svim varijantama,,,skup je u svakom slucaju
 
99 + PDV je "3G usluga"
 
Hehe moze i tako..spustili cenu 1 din ...ekstra!
 
Je l ima neko ovaj telefon?
 
Vidim da je u oglasima od 270 do 320e...retko ko je lud da pored g2 i nexus 5,htc one, sonz z1, galaxy s4 uzme.Jedino ako neko uzme preko paketa, mada i tu ima boljeg izbora za te pare.
Ali cudno da i dalje nema nikoga na benchu.
 
Jel ima neko ovaj telefon? Pipkao sam ga juce u telekomu, i moram da kazem da je bonbona sto se tice izrade.
 
Imam ga još od početka juna meseca i ni jednog trenutka se nisam pokajao, šta god neko ovde pričao. Zavisi šta želiš od telefona, mene je na prvu loptu osvojio izgledom, kvalitetom izrade (više ne jurim za procesorom, grafičkom, mada i ovaj tel. obavlja sve što mi je potrebno bez ikakvih problema). Ovde retko zalazim, uglavnom sam na xda, imate tamo moje teme za P7 i nije da se hvalim ali za sada (izuzev kineza koji ne odrade sve kako treba) jedini pravim kompletnije teme.
Hteo sam par puta da pišem uputstva i sl. ali odustao sam, nemam vremena i za to, radije napravim temu.
Opet kažem svako ima pravo na svoje mišljenje, ali iz ličnog iskustva mogu reći, ako ne budem imao Huawei kupiću MI telefon, jer MIUI i EMUI su tata-mata za kustomizaciju telefona, a da je ta mogućnost ostavljena fabrički.
 
И ја имам овај телефон већ месец дана. Телефон је солидан. Годину ипо сам користио SONY XPERIA Z и могу вам рећи да нисам приметио да је HUAWEI ишта заостао за њим. Шта више, у многим сегментима боље и брже ради. SONY има својих предности и сам интерфејс је код SONY-ја доста озбиљније одрађен. Батерија је много боља него на мом претходном телефону. Мислио сам да је немогуће да батерија траје дуже од један дан, али се испоставило да нисам управу. Шта више, дешавало ми се да изгура пуна два дана. Релано је ипак да траје дан ипо.
Оно у чему је SONY бољи је SWYPE тастатура... Функциноише то и на овом телефону, али са доста грешака па куцање порука зна да буде нешто спорије. SONY је то непогрешиво радио. Такође по мени није добро то што наша слова Ш,Ђ,Ч,Ћ,Ж нису прва понужена када дуже држите С,Ц,З... већ морате да их тражите међу неколико карактера која се понуде када се дуже задржите на неком симболу. То је ствар на коју се још увек нисам навикао и која ми искрено смета.
Камера за селфије је одлична. Иако је не користим много, заиста је одлична. Што се тиче главне камере иако је 13mpx нисам баш задовољан њоме. Не могу да кажем да је лоша, али је испод мојих надања и очекивања. По мени је слика превише зрнаста. На "мапетном" моду не можете да подешавате многе параметре за сликање (а он очигледно не изабира најбоље), а на "нормалном" можете, али је то поприлично споро и непрактично.
То су по мени једине замерке за овај телефон.
Телефон заиста брзо ради, нема за сада никаквог баговања (а ја сам неко ко баш користи доста апликација - па и оних захтевних). Не играм игрице на телефону па не знам како се са њима понаша.
Ако неко има неких питања, слободно изволите. Ја сам се убио висећи по нету када сам се размишљао о овом телефону и нисам нашао много коментара корисника телефона...
 
Неки дан ми је испао телефон на неки груби бехатон и задње стакло је пукло. Где могу да га заменим... Који год сервис зовем, нико га нема...
 
Kako Huawei stoji sa servisom u Srbiji ?
 
Zainteresovan sam za ovaj telefon, pa me zanima da li su modeli kod nas Dual SIM?
 
Nazad
Vrh Dno