Šta je novo?

Huawei Ascend P7

Aj da vidimo to cudo...mada nisam optimistican da ce ponoviti uspeh kao sa p6.On je imao adut najtanjeg na trzistu tada.
 
http://www.gsmarena.com/huawei_ascend_p7-review-1074.php

Ima slicne mane kao oppo f7a. I huawei je nekako uspeo malo da degradira audio kvalitet cipseta (ili je jednostavno takav). Stereo crosstalk je problem ali u malo manjoj meri nego na oppo telefonu, bar prema njihovom testu. Inace skroz dobar fon ali opet sve zavisi od cene, nije bolji od m8/z2/s5.. pa mora da bude i jeftiniji.
 
Poslednja izmena:
Videcemo za kernel, ako je ostao 3.0.8(kako je bilo na procurelim slikama), mogu oni da se slikaju sa uspehom.

U svakom slucaju nedovoljna poboljsanja da bih prelazio
 
Poslednja izmena:
699012c9tw1eg65bceb6aj20k00qoq50.jpg

Definitivno promasaj niti vredno apgrejda ko ima p6...ostade p6 nesto najbolje sto su ikad uradili.
sve je to super bolja kamera za selfije, super sto su zbudzili nekakav kitketic, malo poboljsali bateriju(al sa 1080p bice trosenje isto kao sad), kloknuli malo procesor, ali 3.0.8. kernel u 2014. godini...:lupko:
Ne sumnjam da ce raditi ok, al nista spektakularno ni vredno 450e.
 
Pa dobro. Cenim da mu je baterija osetno bolja( iako je full hd) a i kamera. A cena ce brzo na oko 300e kod nas,sto je sasvim ok za ovaj mob.
 
da su ostali na 720p i 4,7", bila bi bolja, ovako povecan i ekran i rezolucija i gustina piksela i jaci procesor...tih 500mah vise u odnosu na stari model nece znaciti skoro nista, al videcemo ako neko bude pazario, pa da ostavi utiske.

Ali sa ovim kernelom ovaj kitkat moze samo neka debelo osakacena verzija.Prakticno samo sminka.

nek p6 spadne na oko ili ispod 200e(u radnjama), ovaj ne vredi vise od 250.
 
Ne znam da li ste primetili ali ce biti dostupan na našem tržištu u isto vreme kada i u vodećim zemljama sveta, iskreno tek ta informacija je za nevericu :)
http://postimg.org/image/szvxp13n7/

Slažem se sa Salom, 4.7" je idealna dimenzija, jer p6 idealno leži u ruci...ovako, mislim da će p7 biti nepotrebno veći, a samim tim otežan za baratanje jednom rukom...
 
Lepo je ovo videti :) srbija na ekranu,makar to bio i hauwei :)
 
Odavno oni imaju dobru saradnju sa Srbijom/mts pa ovo i ne cudi mnogo, odlican potez.
 
Odavno oni imaju dobru saradnju sa Srbijom/mts pa ovo i ne cudi mnogo, odlican potez.

Jesi siguran da imaju dobru saradnju :) ? Honora 3C nece ni biti u ponudi, a tek sada su ponudili Ascend Mate-model od prosle godine, dok je trenutno aktuelan Mate 2, a tableti...samo od 7", modeli od 10" se nikad nisu pojavili...tako da..ima tu dosta prostora da se saradnja drasticno poboljsa.
 
Svi zaboravljate jednu bitnu činjenicu, ovo će biti jedini pristojan telefon u dual-sim varijanti. Ta činjenica će mene recimo opredeliti da ga kupim, a verujem i mnoge druge kojima je takav telefon potreban.
 
Ma ovo je odlican telefoncic. Pa da je iphone 5s izgledao kao ovaj mob sve sa 5 inca prodao bih se u 100mil+ primeraka.. Sta znaci brend.. Gledam sada review klip na phoneareni,lepsi je od iphona makar 3 puta.

[YOUTUBE]qPB92qmDxcA[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
[YOUTUBE]NwFweoUGUPI[/YOUTUBE]

Сада се сви ложе на ову врсту клипова.. :)
Али панорама селфи

Едит :
[YOUTUBE]Ad7KpxKB944[/YOUTUBE]


Фина текстура испод задњег стакла
 
Poslednja izmena:
Jesi siguran da imaju dobru saradnju :) ? Honora 3C nece ni biti u ponudi, a tek sada su ponudili Ascend Mate-model od prosle godine, dok je trenutno aktuelan Mate 2, a tableti...samo od 7", modeli od 10" se nikad nisu pojavili...tako da..ima tu dosta prostora da se saradnja drasticno poboljsa.

Mislio sam uopste na saradnju 2 kompanije, ne proizvodi huawei samo telefone :)

Ako mts nabavi P7 mislim da ce biti povoljan u paketima pa onda i u oglasima, tako je bilo i sa P6 mada ih generalno nije bilo mnogo po oglasima jer je konkurencija jaka pa se huawei jos probija. Sve zavisi od cene, dobar je ovo fon i izgleda dobro (xperia/iphone dizajn).
 
U bratskoj Kini vec je izasla cena model TDD-LTE/TD-SCDMA/GSM (White or Black) je u rangu od 340-370 EURA :)
 
Meni je fon bonbonica kao i p6 kojem su tek sad smanjili cenu, pa sam morao uzeti alcatel idol x. :(
 
Poslednja izmena:
Deluje dobro p7 ali se nikako ne isplati prelazak sa p6 na p7. I dalje je veoma tanak sto je super mada se pitam da li su mu realne performanse malo losije zbog 1080p ekrana s obzirom da hardver nije nesto impozantno bolji. Samo ja ocekujem dosta veliku cenu kod nas. Ima da kosta kod operatera oko 60000 ili barem 35000 uz neki paket od 1000 dinara mesecno.
 
pa da, s obzirom da je p6 sad kod mts-a oko 46000 a u telenoru 50000, zacenice oni ovaj debelo.Ali mislim da ce mnoge to odbiti.ovde je i dalje Huawei sinonim za " krs kineza" i bice im apsurd da za tako nesto izdvoje toliko para pre nego na neki od samsunga, htc-a ili lg-am koji su ovde popularni.A cak je ovogodisnji model 100$ skuplji u odnosu na p6 kad je izasao, tako da videcemo, vreme ce pokazati...mada ne sumnjam de ce u Kini biti veliki hit.
 
U Kini je Honor 3c hit, sto se Huaweija tice,ono sto znam jeste da kinezi nisu otkinuli na p6 a nece ni na p7 jel oni kinezi koji imaju da priuste skuplje telefone idu na IPhone 5/5s...videcemo kod nas..recimo kod Lelekoma uz mix net L recimo gde je pretplata 2000 ako bude preko 25 hiljada bice cao zdravo sve dotle je mozda za razmatranje..
 
Evo malo slika P7, što se kaže iz ruke

http://postimg.org/image/un0mlzoa1/

http://postimg.org/image/uqdei5krd/

http://postimg.org/image/mtrbe4419/

http://postimg.org/image/qmyvll2op/

Generalan utisak je da telefon jako lepo leži u ruci iako sam u to sumnjao upravo zbog veličine ekrana..Ne primećuje se da je uopšte deblji od P6. Mislim da ako bi posle korišćenja nekog vremena uzeo p6 da bi p6 delovao daleko manji, što ne znači da je dovoljan razlog da se pređe na p7. Generalno ko još nije kupio p6 neka sačeka p7, a korisnici p6 mislim da će teško preći na p7 pogotovo što mu cena neće biti mala.
Po meni to su sve nijanse u razlikama da se sve na kraju svodi na to koliko baterija može da izdrži i ako izdrži preko 2 dana onda je telefon ekstra :)
Što se tiče kamere i što se tiće SW nisam imao nešto puno vremena da isprobavam ali kako će uskoro biti dostupan saznaćemo tada mnogo više i detaljnije....
 
Znaci samaranje kod operatera, posto ni p6 nisu jos spustili.
 
Kakvo samaranje, meni je ovo nekako bas cudno. Ako sam ja razumeo uz paket od 10 evra mesecno uz ugovor na dve godine telefon kosta 156 evra. Ovako znaci da je jeftiniji od p6...
 
crna gora je evropa za nas :) ocekuj kod nas uz paket od 2k mesecno cenu vecu od 200e
 
Sto je najgore, to je istina, ovde vrv kod mts-a nece ni biti telefon uz paket koji kosta manje od 2000. A sto je najgore mts i mtel su ista firma.
 
Nazad
Vrh Dno