Šta je novo?

Unreal Tournament

Najlepsa igra do sada :) ?
Fino ovo izgleda.
 
Skinuo sam alfu i od pre par dana svratim da odigram po koju. Istina UT3 koji godinama igram je dosta drugačiji. Imao sam čast ili nesreću da odigram duel sa legendom (hypno) pa sam se demoralisao. Što bi rekao fatal1ty practice, practice and practice.
 
Poslednja izmena:


Ako nista drugo, bar ce soundtrack da pokida :)
 
Igra odlicno izgleda i posle Crysisa ovo mi zaista deluje kao jedan prvi veliki graficki skok od tada, medjutim meni svi ovi detalji jako smetaju za igru ovog tipa. Naime meni za arena shootere grafika odvlaci paznju i jednostavno mi je nemoguce ih igrati sa visokim teksturama. No u svakom slucaju ko voli eye candy igre neka probai UT 4.
 
Poslednja izmena:
ma bice gomila modova koja ce to da regulise kad igra izadje...
 
Grafika zaista prelepa,jedva cekam da igre pocnu izlaziti koristeci ovaj endzin!
 
Igra odlicno izgleda i posle Crysisa ovo mi zaista deluje kao jedan prvi veliki graficki skok od tada, medjutim meni svi ovi detalji jako smetaju za igru ovog tipa. Naime meni za arena shootere grafika odvlaci paznju i jednostavno mi je nemoguce ih igrati sa visokim teksturama. No u svakom slucaju ko voli eye candy igre neka probai UT 4.

Posle par sati nećeš više ni razmišljati o grafici, tako to ide :)
 
Za mene tesko ni posle 2-3 sata igranja ne mogu. Mozda ako vratim teksture kao pre ovog update-a onda bi sasvim opusteno igrao.
 
meni nije problem grafika vec cudna mouse kontrola, ne umem da objasnim tacno kakav, kao da postoji neki mini lag, cudan odziv...
 
Nekad sam cepao UT ko blesav,ovo ce biti bas lep refresh za jednu legendu.
 
igra li neko ovo cudo? ja sam probao malo offline i lepo ide.
 
Meni je ovo najbolji multiplayer shooter od originalnog UT99. A igra jos nije ni gotova.
Hardverska zahtevnost je mnogo manja nego sto se u prvi mah moze uciniti. Ja na 650ti igram bez problema na pristojnim setovanjima. A i koga interesuje grafika.
 
Ima potencijala ali daleko je ovo od igrivog. Padovi fps-a, odredjeni lag pri izvodjenju, samo kretanje je previse neprirodno po meni... Ali jedva cekam da izadje valjano :D
 
Ima potencijala ali daleko je ovo od igrivog. Padovi fps-a, odredjeni lag pri izvodjenju, samo kretanje je previse neprirodno po meni... Ali jedva cekam da izadje valjano :D

za sad sa "sve na LOW" podešavanjima radi bez FPS drop-a (bar meni).
 
Je li neko imao problema sa pokusajem instalacije UT-a iz Epic launcher-a? Kad krenem da ga instaliram i kliknem na 'browse' u zelji da promijenim destinaciju, on zasteka na 'not responding' i ne mrda.

Edit: steka samo kad mijenjam destinaciju, ali nemam prostora na c:, pa ga ne mogu instalirati.
 
Poslednja izmena:
Hm... Nemah taj problem. Komtno instalirao na drugu particiju.
 
nesto slabo igraca ima.sad sma probao i ne mogu naci server sa normalnim pingom a da ima zive duse.
mozda smo mogli ostaviti svoje nickove iz igre ovde pa da se nadjemo negde?
 
Moj nick je isto kao i ovde sinoc odigrao na nekom serveru ping ide i do 200-250 prvi put cim sam instalirao drao ih 10 razlike na kraju pobedio, prvi sa 2 razlike :d .
 
ima gomila HUB-ova, sa dosta servera, a nema malo ljudi (mislim za alpha igru nema).
 
Deder, maknite ovo 4 iz naslova.





Sporo se napreduje jer je mali tim (posto je igra free as in beer) ali su novine uvek kvalitetne. Meni se cini da ovo odredjeni Epic zaposleni vise rade iz ljubavi nego zbog para.
 
Instalirao sam je juce i imam nekih problema, podrazumevano mi sve stavi na max, ali mi se graficka tad greje, ide cak i do 90 stepeni! Sto mi se nikad u zivotu nije desilo, Witcher 3, sve na full, pa mi ne prelazi 78c i posle dosta sati igranja...
Smanjim podesavanja sa Epic na High, i onda se smanji grejanje graficke na 82, ali naraste na 86 posle 15 min, ne kapiram... dal zato sto je Alpha verzija ili neki drugi razlog, mozda neka podesavanja zezaju... jel ima neko slican problem?
 
Kakva god da su podešavanja ne bi smela toliko da se greje.

Koja grafička je u pitanju?
 
Utvrdio sam sta je problem - http://arstechnica.com/gadgets/2015/11/amds-new-crimson-drivers-accused-of-burning-up-video-cards/

https://www.reddit.com/r/GlobalOffe...are_when_updating_to_the_amd_crimson_drivers/

https://twitter.com/AMDRadeon/status/671058196547706880

Dakle Crimson je u Global Overdrive po default-u stavio fan speed 10% ON, i u igrama nije nikad vrteo preko tih 10%, zato su temp dolazile i do 90c, a kolko citam dosta njima je i riknula grafa posle 5 min igranja.

Meni sva sreca nije, sad sam to stavio na OFF, sto znaci da fanovi automatski prilagodjavaju brzinu okretanja, i sad mi UT ne prelazi 70c tokom igranja...

Boze kakva greska AMD-a...
 
Poslednja izmena:
Utvrdio sam sta je problem - http://arstechnica.com/gadgets/2015/11/amds-new-crimson-drivers-accused-of-burning-up-video-cards/

https://www.reddit.com/r/GlobalOffe...are_when_updating_to_the_amd_crimson_drivers/

https://twitter.com/AMDRadeon/status/671058196547706880

Dakle Crimson je u Global Overdrive po default-u stavio fan speed 10% ON, i u igrama nije nikad vrteo preko tih 10%, zato su temp dolazile i do 90c, a kolko citam dosta njima je i riknula grafa posle 5 min igranja.

Meni sva sreca nije, sad sam to stavio na OFF, sto znaci da fanovi automatski prilagodjavaju brzinu okretanja, i sad mi UT ne prelazi 70c tokom igranja...

Boze kakva greska AMD-a...

Instaliraj nove drajvere, hotfixovali su ovaj bug.

Dakle, prilikom instalacije novije verzije drajvera, najpre treba uraditi ciscenje starih, koristi program kao sto je DDU a tek onda instaliraj nove, inace su sanse da ce problem ostati.

Inace, kako ti se svidja novi UT damire?
 
Poslednja izmena od urednika:
Ja sam instalirao Crimson cim je izasao i nisam primetio nikakav nov update, idem na check for updates i pise da vec koristim zadnju verziju, tako da ne kapiram...
Nista, odradicu sve iz pocetka sa DDU, pa cu ponovo skinuti drajvere sa sajta.
 
Da, cim su izasli su imali taj bug, skini sa sajta najnovije, nemaju taj bug damire. Inace, kako ti se svidja igra damire? Je li vredi igrati posto je F2P?
 
Nazad
Vrh Dno