Šta je novo?

Call of Duty: Advanced Warfare

Instalirao sam igru da je probam na 980-ici i ukljucio sam cache opcije koje zahtevaju 4 gb VRAM-a, ali dobijam low teksture, video sam klipove na youtube-u i ljudi sa ovom kartom dobijaju normalne teksture sa upaljenim cache opcijama. Moze li neko sa 970/980 da proba ovu igru?

i ja sam probao, isto radi kao i tebi, mislim da svima su low texture na cache opciju, to prosto ne valja...
 
Onda je to nesto do igre, samo ne razumem kako nekome radi nekome ne. Uglavnom, hvala na informaciji. :)
 
A sto je MP dobar, prvi put sam kupio u zivotu cod i nisam pogresio ni malo, kako naprave mp, da bude zabavan, brz, ne previse tezak, sve potrefe, svaka im cast :D
 
Vidim da se vecina zali na ne optimizaciju. Takodje mogu da potvrdim. Mislim da moja masina moze da tera tera ovu igru u veoma visokim podesavanjima. Cak i kada su medju animacije stuca slika na svakih 10 sec. U toku igre isto tako, ide normalno pa stucne. Igrao sam se sa podesavanjima ali posle svakog apply moram da cekam ponovno ucitavanje sto me iritira. Ostaje mi ove 3 opcije od tekstura jos da korigujem sa extra na nize jer sam pre toga sve ostale opcije skoro pogasio.
 
Da i ja sam imao problema sa igrom ( i još uvek jer ne znam za siguran lek za štucanje), čak i kad stavim na automatsko da on podesi i onda štuca i secka na svakih par sekundi..probao i na low medium i onda slično. Klasičan primer užasnog porta, stvarno mi nije jasno kako uspeju da unište igru tako...pitam se šta rade oni koji su platili punu cenu. Btw ako neko ima rešenje šta tačno uraditi da igre radi kako treba molim neka napiše :).
 
Hm. Ja sam je na mojoj masini presao cim se pojavila, i jedini problem koji sam imao je sa filmicima izmedju misija, oni su uzasno stucali na svakih par sekundi, kako slika tako i zvuk, ali gameplay je bio skroz tecan i bez ikakvih anomalija.
Ono sto se mozda moze zakljuciti jeste da ocigledno igra pravi vise problema na amd kartama, nadam se da koristite poslednje drajvere.
 
Pa jedino što je ostalo je da stavim još novije drajvere, mada sad imam drajver koji je izašao posle 3-4 meseci posle igre, ali probaću i sa još novijima..

Btw - kada sam tražio rešenje pre par nedelja video sam da se žale i ljudi sa nvidia kartama na iste probleme, no verovatno u manjoj meri..
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ljudi, imam problem sa igrom. Imam je preko steam-a i ne moze da nadje nijedan mec za MP. Modern Warfare 3 sve uredno i lepo radi dok AW nisam do sad uspeo da nadjem mec nijednom, cak ni TDM. DMZ mi je postavljen na IP adresu, a nemam nijedan DLC. Zna li neko mozda kako da resim problem?
 
Nazad
Vrh Dno