Šta je novo?

Monero [XMR] (RandomX)

Da, neko kupuje na poloneix-u već 24h...sell orderi (total) pali sa ~290k xmr na ~249k xmr....videćemo dal je privremeno ili je novi pump (ako se priključe i ostali)....
 
Izgleda da je ipak bilo privremeno..opet povećan total sell order na ~290k (total buy se smanjio) pa se vrši pritisak na dole....
 
neka ostane oko ove cifre i bice dobro,ne valja kad onako nisko padne kao sto je bilo na ispod 10 jer se gubi poverenje,a i za pamp je potrebno mnogo vise para
 
Malo obaveštenje za one koji kopaju sa kminer-om 1.4b da prelazak na nove drajvere (15.5) ne donosi ništa veći rezultat....da napomenem da se u novom 4.1.1 Afterburner-u (nisam proveravao ranije verzije jer sam koristio trixx) otključavanjem napona može regulisati napon i onim kartama koje su flešovane sa VBE7 (trixx to ne može sa drajverima novijim od 14.6)...
 
Zanimljivo kako se pomera ovaj zid od 100btc na poloneix-u...01.06 na 200k, 04.06 na 210k, 05.06 na 220k, danas pomeren na 230k...:eyebrows:
 
prodao sam delic,do sutra cu jos sacekati...bilo bi lepo da ponovo skoci makar na 30
 
Simple Wallet Explorer

Idle mind devil's playground :)

Za one koji imaju monero novčanik napisao sam programčić u javi koji iz logfajla izdvaja prilive pa ih možete razgledati po mesecima ukoliko ste dovoljno često sinhronizovali novčanik.

Imam instaliranu JRE 8 update 31 ali verovatno radi i na starijim JVM.

Ako nije acosirana extenzija (ne startuje dvoklikom) možete startovati iz console sa:

java -jar swe.jar

P.S.

Otvarate simplewallet.log koji se nalazi gde i monero wallet.
 

Prilozi

  • swe.zip
    11.6 KB · Pregleda: 22
Poslednja izmena:
Ja ovo kopam mesecima sa procesorima, valjda ce neki pump
 
Imali smo pump na 0.004, dal' ce biti jos jedan videcemo. Ali kakve smo srece tesko.
 
Nadam se da ce prebaciti 0.003 vidim da se trza na gore :)
 
i ja bi se istovario na cenu pribliznu toj,obicno se kod monera ne dasava nista 10% gore dole i to je to
 
Zna li nko ko je bio ili ko je jos uvek MONERO.RS ?
Vidim da je sajt aktivan, ko bioskop Partizan u boljim danima.
 
Fin skok. Ja sam prodao jedan dio izmedju 0.0003-31 nadam se da nisam pogrijesio :)
 
Lepo čovek napisao "0.0003-31" sa 3 nule iza tačke a ne 2 pa bih ja to pre svrstao u zajeb nego u zavaljivanje :d
 
Poslednja izmena:
Haha. Mislio sam 0.0003 do 0.00031. I meni se cini da sam trebao sacekati jos ali sta sad da se radi. To su stari orderi a ostala mi je neka sica ako skoci do 0.0004
 
Nazad
Vrh Dno