Šta je novo?

Monero [XMR] (RandomX)

ljudi zasto se zezate sa monerom kad je ftc duplo isplativiji
 
DOk se prebacis na neki coin njemu padne isplativost i onda si se samo dzabe cimao
 
nije druze vec nekoliko dana na 24h prosek kaze da je mnogo isplativiji
 
Da li ne neko slao novcice sa menjacnice u novcanik 0.8.8.4 ?
 
DWARF pool je u nekom problemu, ne racuna mi 60% serova koje generisem. Mislio san da je do mene, ali definitivno, nije.
 
Opet najahali svi na monero a cena u bunaru.
 
Jeste li ispratili da je monero skocio na 0.00189, za 2 dana 20%? Kao da se malo vraca u zivot. Zanimljivo je da je krenuo u isto vreme kada i DRK.
 
To su ti vesnici mining proleca,koje pocinje oko 5.dec :)
 
nego jel ima neku ideju za ovakvo talasanje diffa. pratim ga mesecima i uvek ide ovako talasasto na dnevnom niovu. kao da se neki botnet pali posle radnog vremena :D

Tc42Pk6.png
 
Mozda ima veze sa tarifom struje, pa kad je skuplja tarifa neki gase masine.. slicno se desava i sa XPM

xpm1.jpg
 
Poslednja izmena:
Ili je jednostavno tako zamisljeno da se diff regulise ili multipool-ovi jednostavno skacu tamo gde je nizi diff i sl.
 
zar postoji cryptonight multipool?
previše su pravilne oscilacije da bi bila slučajnost i nešto tako random.
 
Nemoj da te cudi ni da postoji. Btw, nesto tako sam ja provalio svojevremeno na ftc-u. Jednostavo tako je zamisljen sistem pa sam koristio to ds kopam kad je nizak diff. Na kraju je poprilican broj nas rudara to radio. Nisam se udubljivao u monero previse ali mislim da ne treba tome davati neki poseban znacaj.
 
Jel sa Dwarf-om na XMR-u sve u redu? Nešto mi je sumnjivo....usput da napomenem ne radi im kalkulator, ne odgovaraju na mejlove tako da manuelno povlačenje ne fercera...radi li automatska isplata?
 
Radi,ali otimaju :)
 
Jel izašao onaj novi novčanik (za nOOb-ove :d) što ne opterećuje RAM? Kad to izadje nek se pozdrave sa zaradom jer će 90% rudara kopati preko drugih pool-ova direktno u svoj novčanik...

kent veit :D

inace sa dwarfa sam danas dobio isplatu od 10 XMR-a, tako da radi .... inace XMR i dalej raste, dokle ce the kvescn is nao???????
 
Da li sam istripovao ili monero uvek prati btc?
Kad je btc u bunaru, i monero je u bunaru i obrnuto (uz delay par dana).
 
Nazad
Vrh Dno