Šta je novo?

iPhone 6 / 6 Plus

Ja se izvinjavam @drgonzo da niste vi akcionar apple!
Sto bi cene akcija kog interesovale na temi iphone 6-6+

Da imaš iPhone i pratiš teme koje se tiču tematike...dragonzovi postovi bi ti bili zlata vredni...ako ništa drugo,poštovanja vredni zbog njegovog truda.To je jedan od retkih članova koji održava Apple teme na ovom forumu.
 
Iphone nemam ali planiram uskoro da ga kupim jer je konacno porastao i iskreno mnogo je lep i bas mi svidja, zato i pratim temu...a ne zbog deonica...ali OK..da ne idem u off..
 
Ja mislim da je baterija od iPhone 6 sasvim ok za svakodnevnu normalnu upotrebu.ImageUploadedByTapatalk1414197124.929988.jpg
 
Imam varijantu da mi drug donese iphone iz Amerike. Koja je po vama najisplativija varijanta da mi uzme kako bih ga preprodao i zaradio.
Znači koji model da mi kupi?
Telefon bi kupio u Hjustonu.
 
Odeš na apple store i vidiš cene svih modela, dodaš sales tax za Texas i to ti je nabavna cena. Posle vidi za koliko ovde možeš da ih prodaš pa vidi gde ti je najveći profit.
 
Plus ne znam da li se sada isplati dovlacenje i preprodaja.
 
c11a12ee49699c22401ea2c24d7b3841.jpg


:D
 
^
To sto je lik lupio mozda za Nemacku vazi da odes i kupis i vratis se za 110k dinara....

Mislim da ce sad preprodavci spustiti jos malo cene da se brze rese telefona...dok se ne vidi sta ce biti sa nasim telefonima kad stignu na oglase...
U svakom slucaju IP6 samo odlucis 16/64gb....(mislim da je trazeniji od 6+)
 
Poslednja izmena:
Ako je 500e karta (60k din) i 700$ fon (66k din)
To je 126k din...da li treba dalje pisati (neka spava u metrou to mu je 1$ mozda voznja) ne mora ni da jede ni da pije jedan dan ima u avionu klopa....
Nisam siguran da li sam napisao cenu vize (za one kojima treba, i dobijanje iste?)
Ne znam samo zasto sve ovo pisem ....
Kazem da je za evropu rekao imalo bi smisla...ili da je neko vec u USA i vraca se nazad....
 
A tax free ?
Par hiljada gore-dole , poenta je da operateri deru :D
 
iPhone 6 / iPhone 6 Plus

Moj rezultat sa ip6, 2g, vecinu dana na wifi, sa podosta njakanja, posto je juce uzet:

ImageUploadedByTapatalk1414276129.788057.jpg

Odlicno!
 
Space gray ili Silver model pitanje je sad... Do sad su mi svi iPhone modeli bili u crnoj varijanti (ako izuzmem 3GS bijeli ali opet je crn naprijed). Jednostavno oba su mi prelijepa a ne moze se na dve stolice jednim dupetom :D
 
Space gray all the way!
 
A tax free ?
Par hiljada gore-dole , poenta je da operateri deru :D

naravno da deru... ja sam na iphonesrbija jos odavno napisao bice 1000e telefon eto nisam puno promasio...nazalost je tako.....
neki ce se u mts-u jos i pronaci....
ali drago mi je da je stigao, da se resi servis i kad tad appstore i to je to....

new york nije tax free...
 
Milionito poređenje gde iphone kida samsunga po svim aspektima. Ipak, Samsung je znatno bolji u jednoj bitnoj stavci, niži SAR.
 
Pa kako brate mili kida po svim aspektima? Dajte ljudi ne budite slijepi pored ociju...
 
naravno da deru... ja sam na iphonesrbija jos odavno napisao bice 1000e telefon eto nisam puno promasio...nazalost je tako.....
neki ce se u mts-u jos i pronaci....
ali drago mi je da je stigao, da se resi servis i kad tad appstore i to je to....

new york nije tax free...

МТС уопште није скуп за ајфон, на против. Упоредио сам цене са ХР где мораш да узмеш 50% скупљи пакет да би га добио по истој цени.
Ајфон је телефон који се без проблема користи 2 године, колико ти и траје уговорна обавеза, па онда треба изабрати ваљан модел, који узмеш на 24 рате уз прихватљив пакет.

Слажем се са тобом, сервис и AppStore су најбитније ствари које ћемо добити од новембра.
 
Pa kako brate mili kida po svim aspektima? Dajte ljudi ne budite slijepi pored ociju...

Sams je sjajan tel ali čim sam pročitao info naveden na testu o manama da po neki put zna da secne....sve mi je bilo jasno. Tako da vidim da treba još rada na Androidu
 
Ne treba rada na androidu nego na tw. Samsungov tim kao da je retardiran. Nije ni cudo sto imaju po 1gb vise od konkurencije kad im u pozadini toliko pojedu njihovi servisi i gluposti.
 
Nene...imaju sjajan hardver a i UI bi bolje radio kada bi Android sistem generalno bio ispeglan,jer se na svakom proizvođaču javlja lagovanje.A to je do sistema a ne do proizvođača...
 
Netačno, na Nexusima radi perfektno, a i Sense je odličan, tako da je Samsung problem.
 
Pa hoće tw da secne, ali je N4 generalno brži od ip6+, da ne govorimo o Nexusu i drugim flagship androidima sa aosp romovima. Mada je to nebitno, radi se o delovima sekunde.
 
Netačno, na Nexusima radi perfektno, a i Sense je odličan, tako da je Samsung problem.

Pazi da mi nije Nexus4 u kući pa da kažem da si u pravu...ali nema veze lično mi se sviđa Android i verovatno ću se vratiti na njega kad bude sve kako treba po mojim nekim standardima.Do tad posmatram :)...
 
Nema potrebe da ovde raspravljate o tome, ali nexus 5 je prvi android koji je lag free 95% vremena. Tih 5% ide na loše optimizovane aplikacije.
 
Nema potrebe da ovde raspravljate o tome, ali nexus 5 je prvi android koji je lag free 95% vremena. Tih 5% ide na loše optimizovane aplikacije.
Slazem se. Vanila android radi ko sat dok se ne ubaci smece i tu nastane problem. Sony je takodje dobar sa svojim ui ali zato samsung je sampion da napravi seckalicu.
 
Imam varijantu da mi drug donese iphone iz Amerike. Koja je po vama najisplativija varijanta da mi uzme kako bih ga preprodao i zaradio.
Znači koji model da mi kupi?
Telefon bi kupio u Hjustonu.
Cene ove godine kod preprodavaca brže padaju, proveri po kojoj ceni bi kupio i kako se kreću cene na isrbiji/ macserbii, pa zaključi da li ti se isplati... Takođe proveri da li je simfree model.
Ako se ipak odlučiš da kupiš ja bih išao na space gray (najtraženija boja) 64 GB (najtraženiji storage), a da li 6 ili 6 plus moraš sam da odlučiš, nemam predstavu kako se kreće potražnja za jednim i drugim modelom kod nas...
 
Nazad
Vrh Dno