Šta je novo?

iPhone 6 / 6 Plus

Kod mene je druga prica. Nocu mi je na wifi, za celu noc skine 1% bez obzira na kom procentu mi je baterija u tom trenutku. Nista ne gasim na telefonu, sve sinhronizacije su tu. Ip6 je u pitanju.
 
Pa ako ga skines sa punjaca i celu noc wifi nece skinuti ni 1% ali ovako skida za celu noc npr legao sam imao je 55 probudio sam se sa 52 bez wifi i bez neta ukljucenog samo mreza klasicna :)

Stavio sam sa 94-95% kad sam legao i probudio se sa 87% (ukljucen i wifi i 3G). Ali mi je spao sa 82% na 75% za manje od 3h a vrlo slabo sam ga koristio. Negde curi...
 
Sad se stabilizovalo, Boga pitaj zasto je od 82 do 75 islo ubrzano. Propraticu narednih dana, ipak je ovo tek drugo punjenje. :)
A na Androidu ne curi baterija, a? :D
 
Nije rešeno radio je edit, napisao je da je i posle na 8.4 isto.

I ovo ozbiljna tortura... Znači ne smeš upregnuti telefon da se ne bi pokvario? :) samo razgovor, sms i Facebook? :)
 
Aj da skrenem malo pricu sa baterije. Kako mogu da ubacujem muziku na telefon a da to nije itunes? Mogu li da skinem sa neta?
 
Mozes skidati uz downloader, ili itools koji ja koristim i odlican je za sve...
 
Mozes skidati uz downloader, ili itools koji ja koristim i odlican je za sve...
A mogu li ovako da skinem neku pesmu na koju naletim i da tako funkcionise? Gde se uopste smestaju downloadovani fajlovi i kako im se pristupa? I da, link za te downloadere. :)
 
Ink za itools ili tu app ja koristim spotify i preporucujem svima ko zeli da uziva a ne skida ,uziku vec online prwvi loste i slusa. A sto se tice programa za dw provericu... Izgleda da su obrisali sa store.a
 
Imam pitanje u vezi 6ice, prilikom brzog otkljucavanja zumira se sat i onaj padajuci meni, sam od sebe, a normalnim, tj. sporim otkljucavanjem se ne javlja to... jel to neki bug, ili se neka animacija aktivirala? Posto na drugom istom telefonu se to ne desava.
E, da pocelo je da se desava nakon prebacivanja muzike sa kompa...ako ista znaci.
I jel postoji neki hard reset kao na andoridu i kako?
 
mozes li da snimis tu animaciju, probaj ugasi i ukljuci tel... ps sto se tice reseta imas naravno reset, ali nema potrebe za tim ako radi lepo opusti se..
 
Od sinoc mi se pojavio problem sa facebook app. Ne stize mi notifikacija uopste kad mi neko nesto postavi, prokomentarise itd. Tj. sinoc mi je stizala notifikacija ali nema zvuka, a sad nece nista dok ne udjem rucno da proverim. Brisao sam app pa instalirao ponovo ali isto. Ima li neko jos problem?
 
Jel u notifikacijama sve ok podeseno? Probaj tamo da iskljucis i ukljucis ponovo notif.
 
I da li si posebno instalirao app ili koristis preinstaliranu koja ide uz iP?
 
iPhone 6 / iPhone 6 Plus

Palio, gasio i opet sve isto. Skinuo sam app sa store-a, nisam primetio da neka ide fabricki. Sad mi samo pojavi notifikaciju kad udjem u app, ovako nece. Nemam ideju kako da resim ovo uopste.
1a5193be8db42da3865edaa6a7bb3cdb.jpg

d980df4c2db9056bad6ec7ca18a36a20.jpg
 
Poslednja izmena:
Settings...skroll dole,imaš tab sa Twiter,Facebook,Flickr i Vimeo...

Tu svoj nalog aktiviraš i to je to...
 
Nije mi tu bio ubacen nalog i sve je radilo ok, sad nece ni kad ubacim nalog tu. Probao sam i da ugasim telefon ali nista se ne menja.
 
Nece se nikad promeniti hoce facebook app da se zaglupi i telefu ne salje notif... Samo resetuj podesavanja u settingsu trebalo bi da proradi... Ojadili su app iskreno vece djubre od app nisam video, od kada su prisilili korisnike na messenger app je totalno ojadjena
 
Zanimljivo je da kad prokomentarise neko sliku pojavi se notifikacija a kad la bude post na timeline nista. Koja konkretno podesavanja da resetujem?
 
Prvo reset all settings ako nece ni to onda ces norati drugu opciju... Erase all
 
Drugari,

hoću da poklonim iPhone. Šta treba da se uradi pre nego što ga predam? Čitao sam nešto da treba da se isključi find my iphone pre reseta jer hoćemo da stavimo drugi nalog na telefon.
 
Drugari,

hoću da poklonim iPhone. Šta treba da se uradi pre nego što ga predam? Čitao sam nešto da treba da se isključi find my iphone pre reseta jer hoćemo da stavimo drugi nalog na telefon.

Da, treba. Uradi i jedan sveži restore ako ti neće ograničiti JB (ukoliko je uopšte potreban).
 
Jel može preporuka na pp gde kupiti povoljno(koliko je moguće) Iphone 6. Postavio sam pitanje na gde da kupim podforumu ali nam odgovora
 
Tamo sam tek gubio zivce. :D
Osim ovoga sa fb-om sve radi maksimalno dobro. :)

Cekaj tek je pocetak, curenje, pa fb, tek je proslo par dana, sad ce to sve da ispliva :d

To je ono sto sam rekao nijedan sistem nije savrsen, pa ono neko prelazi preko bolesti Androida, neko preko iOS-a, neko preko WP-a. Svaki ima neku svoju boljku.
 
Naravno da sve ima mane ali trenutno mi iOS dosta vise lezi.
Inace, odradih reset settings ali isto (komentare na slikama javlja a post na timeline ne). Ko zna sta je tu u pitanju.
 
nije do iosa vec same FB aplikacije... iOS potom WM potom svi ostali included symbian i na kraju windows 3.1 i na kraju android.... tim redosledom bih ocenio sisteme... najveci tresh je trenutno android... pazi pored nerviranja sa ipadom, i dalje je to manje nego S5 sa drndroidom koji sam polupao... ako treba da bacam pare, bacicu na nesto kvalitetno i da valja da mi ne blokira i koci... a ne da se nervira i pomisljam da ga polupam (sto mi je symbian nekada radio) android je jedino djubre koje me je toliko iznerviralo da sam polupao telefon zbog ocajnog OS-a.... Drugi put android samo do 50-60 evra toliko i vrede flag shipovi s obizorom kako radi S6.. Jos uvek nisu sredili mem leak... jadno. a tel kosta boga i oca vise od ip6...
 
Poslednja izmena:
Polupao si S5? Dokaži. Do tada se ne uzdiži (u našem narodu se to lepo kaže drugačije).
 
Nemam pojma u kom on to svetu zivi to je problem samsunga nikako androida, pa ja sam sestri instalirao slimkat u septembru 2014 na nexus 5 i od tada nije telefon diran. Ona takodje koristi nexus 10 koji ima instalaciju od 2014 tamo iz marta samo radjen update.
 
Nazad
Vrh Dno