Šta je novo?

iPhone 6 / 6 Plus

Slucajno sam obrisala celu konverzaciju na WhatsApp-u, pa me zanima da li postoji neka mogucnost da je "vratim" ?

Hvala. :)

Pa ako ako stavila da ti radi bekap na icloud dnevno/nedeljno onda da, ili ako si radila bekap preko itunes... Bez toga mislim da ne postoji mogucnost...
 
pozdrav svima..jel moze neko da mi kaze neku aplikaciju pomocu koje mogu da saljem slike iz kompa u tel i obrnuto moze ili preko WI-FI..kotistio sam android,iphone sam uzeo pre neki dan pa jos uvek ne znam koje aplikacije su dobre..? hvala
 
Probaj Dropbox koji takođe može da ti služi za backup slika umesto iClouda.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
пукао ми је дисплеј шестици,све ради нормално само стакло је вриснуло.Читам ако све ради да је могуће заменити само стакло,колико је то сигурно,да ће све бити како треба.Оно боље да одам још мало лове и да заменим комплеан дисплеј,мада ако са заменом стакла могу све да средим што да не...Има ли неко искуства са тим,неки савет?
 
Nadjes zakljucan za 100€ i zamenis sam ceo ekran...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako sam dobro razumeo, kad tako zamenis ceo displej znaj da ti nece raditi senzor otiska prsta. Takvu zamenu mogu da ti odrade samo u Apple servisu po nekoj ceni, nasi autorizovani mislim da ne rade zamenu displeja vec celog telefona.
 
Nisam o tome razmisljao,ne znam kako se krecu cene za zakljucane...hvala na savetu
 
Vredi li uzimati 6+ u ovom trenutku ili juriti ipak 6s+? Kako se ponasa prilikom multitaskinga? Oseca li se manjak rama? Mislim na MT izmedju app, igre me ne zanimaju previse. I ako moze neko na PM da mi da savet oko cene za polovan 6+ zakljucan na mts bez garancije. Hvala.

Xperia Z2
 
6/6+ rade i danas odlicno, ali ako ti nije prevelika razlika onda svakako da je bolje uzeti noviji model. Razlika u hardveru verujem da ce se osetiti cim puste ios10, a do tada si uskracen za force touch, live photos i jos neke sitnice. MT radi normalno, iz rama izbaci one zahtevnije aplikacije/igrice i njih ponovo ucita, ali to radi daleko brze nego npr S5 koji sam imao a koji je klasa i generacija sa Z2 koji imas.
Za cene ne znam, ali moj savet ti je da nadjes nekoga ko ima 6+ i probas sa njim da baratas par sati, iP nema bas toliko dobar odnos dijagonale displeja i velicine samog telefona.
 
Force touch i slicne zezalice mi nisu od nekog velikog znacaja. Razlika je prilicna u ceni zato i razmatram stariji model. Dobro, S5 je katastrofa sto se tice multitaskinga i nije bas odgovarajuci za poredjenje. Mozes li mi reci da li moze da drzi u ramu facebook, messenger, viber, wa, instagram, tapatalk i npr. jedan tab u browseru? Ako moze to bi mi zavrsilo posao.
Znam da je odnos ekrana i kucista los, ali mislim da bih mogao da zivim sa time.
 
Može. Druge stvari su iritantne kod iPhone-a

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Sad procackah malo 6+ ovaj sto mi je ponudjen, da zanemarim losije stanje, uopste mi se ne svidja kako radi. Trzaju animacije, ne bas najbolja fluidnost. Ne znam da li je to inace slucaj ali mi deluje losije od Z2 po tom pitanju. Izgleda jedino 6s+ dolazi u obzir.

Xperia Z2
 
Ja ne bih ni pogledao telefon koji nije u mint stanju. Svako ostecenje govori da ga vlasnik nije pazio.
Sto se trzanja tice, verujem da bi mu jedan restore i set up as new legao kao budali samar, jer taj telefon prosto mora da radi lepo.
 
Ni ja ne uzimam telefone koji nisu u perfektnom stanju, takodje. Nego ajde cisto da probam kad sam se vec iscimao da odem. Pa sta znam, mozda i bi ali ono sto sam video me je razocaralo. Videcu da isprobam jos neki primerak.

Xperia Z2
 
Uzasno mi je tih ovaj zvucnik za razgovore, pretpostavljam da treba da se ocisti, ali ne uspevam. Zna li neko efikasno resenje?
 
Da postavim i ovde... https://drive.google.com/file/d/0B1eIt6Bs4Ys4a3JadGMyWmdBSkU/view

Kada na suncu okrenem kameru pojavljuje se zelena mrlja i uopste kada se okrene ka nekom jakom izvoru svetlosti pojavljuje se ta tackica...Ovaj telefon dobio sam kao poklon,displej sam mu samo zamenio,ispao vise nego povoljno,mada da sam iskesirao za nov zbog ovoga pokusao bih da vratim.

to je odsjaj od staklo i to je sasvim normalno za sve uredjaje ;-)
 
moja gospođa ima problem sa telefonom (iP6),kaže da joj nije ispao :)
da li je neko imao problem sa prijemom wi-fi signala? Totalno je "oslabio",hvata mrežu samo ako je na 1m og rutera. Jel to moguće da je do softvera ili je možda antena za prijem? Googlam,vidim da se ljudi žale masovno,od apdejta 9.3.x
 
Poslednja izmena:
Upravo to. Telefoni ce se povezati preko wifi, i ako ti android ima noviji wifi standard (posto iPhone sigurno ima) to ce ici jako brzo :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

kada prodam ovaj android necu imati android telefon,jel postoji neki back up na primer?
 
kada prodam ovaj android necu imati android telefon,jel postoji neki back up na primer?

Fotke i snimke prebaci na komp. Sto se tice kontakta, proveri da su ti svi sync-ovani na google pa ces moci export ih pa onda import na iCloud nalog. Ako ti je bitno jos nesto javi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sta je pisac hteo da kaze?
 
Nazad
Vrh Dno