Šta je novo?

iPhone 6 / 6 Plus

Nikako.
 
Sigurno. Ja sam posle nedelju dana hteo da bacim iphone u kontejner. Sada mislim da se nikada ne bih vratio na Android (mada ima jako dobrih).
 
Sigurno. Ja sam posle nedelju dana hteo da bacim iphone u kontejner. Sada mislim da se nikada ne bih vratio na Android (mada ima jako dobrih).
+1 i ja sam hteo da ga bacim, samo što ja planiram da se vratim na Android sledeće godine ako Sony ne promasi sa z6. Dobar je iPhone ali nista sto vec nema na Androidu definitivno, plus mnogo toga nema za šta mislim da bi svaki telefon trebao ima ali može se živeti i bez toga ipak.
 
Poslednja izmena:
Drugari,

da li postoji neki free software za zaključavanje ili sakrivanje fotografija iz albuma?
 
Prilično beskorisno. Tako se kriju samo iz Moments-a. U albumu All photos ostaju, cak postoji i album 'Hidden' :d
 
Kako ti se cini prelazak sa Z5C na IP ?

Sony je extra ali me nervira nedovrsen software, a da izadje 6.0 android nisam mogao da cekam stvarno. Sta znam, iphone lepse izgleda, ima bolji ekran, sve leti naspram nedovrsenog androida na z5c. Z5c ima bolju kameru, bateriju, SD slot. Kada vidim kako radi z5c sa 6.0 androidom mozda ga opet pazarim pa cu videti sta cu zadrzati od ta dva.
 
Hvala na odgovoru.

Sve slike na apple sajtu imaju rec iPhone iznad slova S, dok kupljeni model je nema. Takodje na svim slikama koje Google izbacuje u pretrazi imaju rec iPhone.

Pozdrav

Da je android na njemu pa da sumnjas
 
Da li neko ima problema sa duplim unosima u Notes app? Zasto se to desava?
 
Pa sigurno imaš neku belešku u lokalu. Premesti na iCloud i/ili obriši, pa vidi onda.
 
Jel neko ispratio akciju na istyle sajtu juce vezanu za black friday ? Rezervisao sam Elago S6 matrix alu futrolu za 340 dinara a kostala je 4000 dinara. Ne znam da li da jurim sada nesto drugo ili da cekam da vidim hoce li biti nesto od te rezervacije.
 
Jel neko ispratio akciju na istyle sajtu juce vezanu za black friday ? Rezervisao sam Elago S6 matrix alu futrolu za 340 dinara a kostala je 4000 dinara. Ne znam da li da jurim sada nesto drugo ili da cekam da vidim hoce li biti nesto od te rezervacije.

Ja ne znam kako si ti rezervisao kada imas opciju da platis uplatnicom (i onda ti valjda salju kada uplatis) ili odmah karticom. Ja sam kupio Fitbit One da se malo igram za oko 5500 i zvao, ali rekose mi da je ogromna guzva da su imali bas mnogo porudzbina i da ce mi biti poslato sutra ili prekosutra kada dodju do mene na red :)
 
pozdrav ljudi, ja sam od iphone-a "2G" na andoroidima... sada koristim Note 3 i nesto me vuce opet na iphone cisto za promenu. E sad me zanima, koliko sam u prednosti ako uzmem 6s umesto 6? ili nema neke razlike osim u kameri.... takodje jel moze na bilo kom firmwareu da se uradi JB?! I dal ima neka proverena video player aplikacija koja pusta sve formate kao sto to cini na andoridu Mx player, ili za iphone mora de se konvertuje i prilagodjava rezolucija.. znaci zanima me moze li reprodukovati avi, mpeg, mp4, vmw....
 
Zavisi koliko dugo planiraš da zadržiš telefon.

Player postoji VLC, ali nisam koristio ne znam sta sve pusta. Verovatno sve, kao i na pc/OSX.
 
Poslednja izmena:
Vlc player radi posao. Ima ih jos nekoliko.
Jb mozes da uradis na 9.0.2 ili nizem, ali navodno ce pustiti i za 9.2 koji se ocekuje ovih dana.
Razlika postoji u materijalu tj izradi, kameri, vise rama, force touch...ali je i razlika u ceni 200€. Na tebi je da prelomis. Ako uzimas preko paketa onda definitivno 6s, a ako ides preko oglasa onda je diskutabilno.
 
Najmanja razlika je u kameri. Da već imaš 6 rekao bih ti da nema potrebe da prelaziš, ovako 6s bez dileme. Brzi, cvrsci (i generalno solidnije uradjen), force touch... Tim pre sto ne planiraš da menjaš bar 2 godine
 
hvala Vam ja informacijama.
pa stice mi ugovorna obaveza u januaru. Ali razmisljam dal' da uzem uopšte preko operatera posto je zakljucan. (ne znam koja je procedura otkljucavanja) cesto idem u HR i Slovacku pa volim da uzmem tamo karticu sa internetom... zbog toga bi voleo da je sim free.
Videcu kako stojim s parama ako uspem da udomim note 3 za ok lovu, mozda i uzmem s6 ali nesto me vuce 6ica od 64gb ko zna koliko kosta s6 od 64gb :D kad mentoly nisu napravili od 32gb.
 
Trol, razotkrio se. :)

Šalim se. Što duže planiraš da koristiš telefon to više u prilog ide da se uzme 6s. Trenutno razlike nisu velike, ali vremenom će ići u prilog 6s kako bude išlo veće iskorišćenje moćnog procesora i dodatnog rama.
 
I dal ima neka proverena video player aplikacija koja pusta sve formate kao sto to cini na andoridu Mx player, ili za iphone mora de se konvertuje i prilagodjava rezolucija.. znaci zanima me moze li reprodukovati avi, mpeg, mp4, vmw....
Ja koristim AVPlayer (navika), a probao sam i Infuse, VLC i druge... U principu sve formate čitaju, nema nikakvih problema...
 
Oce drugar da uzima sesticu kod nekog od operatera ali ne zna kod kog je trenutno najisplativije..na rate naravno 24 meseca, trenutno je u vipu preko 4-5 god pa ako znate neku kombinaciju najbolju recite :)
 
Mislim da je bilo priče ranije da je tu mts najpovoljniji.
 
Nazad
Vrh Dno