Šta je novo?

iPhone 6 / 6 Plus

Baš me zanima za koliko se kod nas može očekivati pad cena na normalan nivo (aka 5s sad što je 550e...)
 
ne znam da li sam trebao ovde da kacim ali posto ih je kupio apple i posto dele skoro istu poslovnu filozofiju ,nije lose odgledati klip
sve je to u redu, samo Apple sigurno nije bacio 3 milijarde dolara na Beats zbog tržišta sluški i visokih profitnih margina, već zbog servisa za streaming muzike koji polako zamenjuju zastareli model prodaje pesama (u kome je Apple bio dominantan sa iTunes-om)

izgleda neće biti jedan iWatch već više njih u različitom cenovnom rangu, navodno bi najskuplji trebao da bude 400 dolara:
http://www.theverge.com/2014/8/30/6...-might-have-multiple-models-up-to-400-dollars
 
Poslednja izmena:
Baš me zanima za koliko se kod nas može očekivati pad cena na normalan nivo (aka 5s sad što je 550e...)

Верујем да ће бити као и за 5Ѕ прошле године... 1000е за црни и бели и 1200е за златни. Ту негде сигурно ће бити цена.
 
ako skoci cena za 50e,kod svercera ce za 100e,tako da to slobodno dodaj na 1000 i 1200
 
Ja koliko se secam nije bila prosle godine cena od 1000 evra, barem ne tamo gde ja gledam.
 
Ма какви шверцери, стиже ајфон у мтс :3
 
Ja koliko se secam nije bila prosle godine cena od 1000 evra, barem ne tamo gde ja gledam.

На СМУГ-у су били огласи за 1000е и више за 5Ѕ у Новембру прошле године, нпр... пошто је било ”несташица” уређаја и онда су препродавци искористили прилику.
 
Kraj decembra prošle godine prosečna cena je bila 630 - 640€ za 5s (zlatni je možda bio 10ak € skuplji), uglavnom azijski i američki modeli, mada je bilo i evropskih.
 
Kontam da ce 6ici brze padati cijena jer ce pretezno brzo doci na trziste putem operatera. Odmah nakon toga ce dosta aparata zavrsiti na oglasima... Bice jaka cijena, ali vrlo kratko ce se zadrzati na tom nivou.
 
ja ne znam odakle svima vama da ce iphone uopste doci kod nas uskoro i da ce to odmah biti 6?

Nego,dobio sam info od osobe koja radi u storeu,da ce cena ostati ista.Mene je ovo obradovalo samo tako,naravno ako bude tako kao sto sam cuo.
 
zato sto nije dosao kad je trebao da dodje i zato sto ne verujem da i ako dodje da ce to odmah biti najnoviji model i zato sto bi vec sad da dolazi krenulo smaranje svuda
 
zato sto nije dosao kad je trebao da dodje i zato sto ne verujem da i ako dodje da ce to odmah biti najnoviji model i zato sto bi vec sad da dolazi krenulo smaranje svuda

Ако је МТЅ заиста направио уговор са њима и они ће имати телефон у понуди након 9.9. мислим да сигурно Apple не би дозволио МТЅ-у да рекламира уређај пре него што га они представе и најаве да ће се AppStore појавити од сада и у Србији.
 
iPhone 6

ne govorim o reklamiranju naravno,vec o politickom puvanju,blic botovima...
 
Ako ne stigne legalno, ja sedam u auto i idem preko da kupim. Malo cu da procunjam i nakupujem i hranu (da hranu :D) i budem na kraju u velikom plusu.
 
HM...gde je najbolje da se ode preko da se kupi? I ja sam slicno razmisljao. Odem malo, vidim sta s radi van (kupi se hrana :D) i iphone i back home.
 
Mislim da je Svajcarska najbliza i najpovoljnija.Ako resute da idete,bacite cenu ufura
 
Kakva je situacija bila prosle godine sa 5S u CG i Hr? Mislim na cenu...
 
mislim da je bila,al nisam 100% siguran
 
Nije ništa pogrešio. Švajcarska među prvima ima u ponudi iPhone po korektnim cenama i pre svega simfree.
 
Onda je najbliza od povoljnih, a ne najbliza i najpovoljnija... Na to je Stig mislio...
 
A koja je onda najbliza i najpovoljnija to nas sve zanima :D.
Ovi sto donose po 20 kom mudro cute :p.
 
[youtube]657UeODW178[/youtube]

Мој руски је баш лош па немам појма ни колико је тачан енглески превод.
 
Malo je mnogo ici do Svajcarske (samo) za telefon. Bolje mozda do Osijeka ili Segedina. Skup je autoput kroz Hr i Slo (+gorivo), a retko ko moze da izdrzi da se vrati isti dan. To ko je u prolazu kroz Sw onda ok.
 
Boyce, авион матори... авион. Сваки дан 2 лета за Цирих. ;)
 
Nazad
Vrh Dno