Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kakve veze on ima sa CW kanalom? Sve serije sto sam nabrojao su na CWu.
I sto se mene tice sve gorennabrojane su zanimiljivije od njega.

Nema veze sa CW, nego sam poredio da je kvalitetnija od pomenutih CW serija. Nije zanimljivija, vec je kvalitetnija. Ali naravno da ce svakom klinji vise da se svidi Arrow i Flash, evo nekog kidaju stalno :D
 
Nema veze sa CW, nego sam poredio da je kvalitetnija od pomenutih CW serija. Nije zanimljivija, vec je kvalitetnija. Ali naravno da ce svakom klinji vise da se svidi Arrow i Flash, evo nekog kidaju stalno :D
Meni nije jasno zasto si to pomenuo? Zasto nisi GoT, BB, TD, HoC ili neku drugu? Ja sam komentarisao CW serije i ti niotkuda uletis sa Da Vincijevim demonima koji nema dodirne tacke sa navedenim.
Pricaj ti sta oces ali Arrow je daleko zanimljiviji od Da vinci demons.
 
Završio se The Colbert Report, i stvarno sam tužan zbog toga, ne sećam se kad mi je zadnji put teško palo što se završava neki program.
 
Pricaj ti sta oces ali Arrow je daleko zanimljiviji od Da vinci demons.

Moze se i ovako reci: "Pricaj ti sta oces ali Arrow je daleko zanimljiviji od [staviti naziv serije koja nije bazirana na stripu]".
Kako kome. Meni sa 25 leta npr. nema sanse da Marvel-DC serije budu zanimljivije od nekih iole interesantnih "realnih" serija.
Sve je to manje-vise vec vidjeno kroz detinjstvo, sto kroz crtane filmove, sto kroz igre, sto kroz neke slicne serije.

Jedino bi moglo biti kao ok zabava, da se toliko lozim(o) na stripove i junake.

Dosta je jedan Smallville za zivota. :d
 
Meni nije jasno zasto si to pomenuo? Zasto nisi GoT, BB, TD, HoC ili neku drugu? Ja sam komentarisao CW serije i ti niotkuda uletis sa Da Vincijevim demonima koji nema dodirne tacke sa navedenim.
Uleteo sam samo zato sto je bio jedan post ispod onog na koji sam primarno odgovarao, pa sam iskoristio dzak serija usput :)

Pricaj ti sta oces ali Arrow je daleko zanimljiviji od Da vinci demons.
Slazem se da je zanimljiviji - ali kazem, DVD je kvalitetniji.

Mislim i sapunice su interesantnije od vecine serija ljudima, ali opet je vecina serija kvalitet veci od sapunica :) A Arrow i Flash su realno decije sapunice. (sa prilicno dobrom produkcijom, i jako zanimljive i dobre)
 
Završio se The Colbert Report, i stvarno sam tužan zbog toga, ne sećam se kad mi je zadnji put teško palo što se završava neki program.
Jay Leno show... nijedan late night me nije zasmejavao kao TTSwJL. Fallon je dosta moderniji, jako aktivniji, ali... nekako mi mnogo manje lezi. (Seth Meyers mi se vise svidja, ali on ima prilicno neki... "jew" humor ili kako vec, i previse je spor, a i smori kad objasnjava salu :D)

Colbert je bio klasa za sebe, ispred i Daily Showa, ali je stvarno bio tezak za gledanje (zahteva da covek bude dosta informisan, i prati..). A ko ne zna neke osnove oko americke interne politike, pola stvari mu nece biti jasno (dok sam ziveo u Koreji, devojka me cesto pita da objasnim nesto, na kraju ispada kao da ja slusam nesto o kineskom folkloru duhova :D)
 
Person of Interest -

"Shaw - Root" je ubedljivo najbolji Womance na teve-u :D covece, kako dobra serija i kako fenomenalna postava glumaca. Amy Acker (Root) je toliko privlacna zena, jedna od onih koje nisu ocigledno lepe, a pomute ti mozak.
 
Jay Leno show... nijedan late night me nije zasmejavao kao TTSwJL. Fallon je dosta moderniji, jako aktivniji, ali... nekako mi mnogo manje lezi. (Seth Meyers mi se vise svidja, ali on ima prilicno neki... "jew" humor ili kako vec, i previse je spor, a i smori kad objasnjava salu :D)

Colbert je bio klasa za sebe, ispred i Daily Showa, ali je stvarno bio tezak za gledanje (zahteva da covek bude dosta informisan, i prati..). A ko ne zna neke osnove oko americke interne politike, pola stvari mu nece biti jasno (dok sam ziveo u Koreji, devojka me cesto pita da objasnim nesto, na kraju ispada kao da ja slusam nesto o kineskom folkloru duhova :D)
Meni leže The Daily Show, Colbert i Craig Ferguson veoma opušteno i zajebantski. Ja sam uz Daily Show i ušao u USA internu politiku i dešavanja. Tako da kad sam počeo da gledam Colbert, bilo mi je sve apsolutno jasno, kao da živim tamo. A i primetio sam kako je neverovatno sličan raspad sistema kao i kod nas.
 
TDS je pravljen i za van Amerike, tj. i za trziste van Amerike, jos od pocetka postoji Global Edition, koji se emitovao na CNNu (ne znam da li i dalje postoji).

Mada, slazem se, TDS ume da uvede u stvari, a CR ocekuje da se to vec zna.
Craig je drugaciji od ostalih late night komedija. Zahebant pravi :)


Eeee, da... Whose Line is it Anyway se emituje opet, tj. ima novi serijal (ali nema nesto snimaka)
 
Global edition ide i na Comedy Central za naše područje.
 
Moze se i ovako reci: "Pricaj ti sta oces ali Arrow je daleko zanimljiviji od [staviti naziv serije koja nije bazirana na stripu]".
Kako kome. Meni sa 25 leta npr. nema sanse da Marvel-DC serije budu zanimljivije od nekih iole interesantnih "realnih" serija.
Sve je to manje-vise vec vidjeno kroz detinjstvo, sto kroz crtane filmove, sto kroz igre, sto kroz neke slicne serije.

Jedino bi moglo biti kao ok zabava, da se toliko lozim(o) na stripove i junake.

Dosta je jedan Smallville za zivota. :d
Pa ne mozes porediti sa serijama kao sto su BB, GoT, HoC, TD itd.
Pricam da je serija zanimljivija od B produkcija serija.
U kom univerzumu se neko smatra kao dete ako gleda Marvel DC
Zasto su Avangersi rasturili na blagajnama i Batman? Mislis da su samo deca gledala to? Gledali su ljudi od 10 do 50 godina.
Msm potpuna glupost. Zavisi od ukusa i to nema veze sa godinama.
Ja kao dete nisam odgledao skoro ni jedan Marvel DC crtani, jednostavno me nisu zanimali.
Sada su oni na potpuno novom nivou u Holivudu i prave ih jako zanimljivim.
Ne vidim po cemu je Arrow detinjast, Flash jeste ali Arrow je daleko od toga.
Jednostavno imaju losu produkciju.
Da imaju produkciju i para kao gore navedene serije, lako bi one presle u jedne od najboljih. Bas zato su i Marvel DC filmovi poubijali sve na blagajnama, zato sto imaju budzet i dobru produkciju. Nisam video ni jedan film kao Breaking Bad ili House of cards ili True detective da je uspeo nesto na blagajnama.
 
Ne pricam o tim ultra mega giga serijama. Uzmi npr. prosecni Homeland koji je meni licno zanimljiv. Na to sam mislio.

Upravo to, nisi gledao kao dete. :) Ja se nagledao i naigrao, pa mi to sada nikako ne moze biti toliko zanimljivo. Tako da tvoja tvrdnja da je Arrow daleko zanimljiviji od Da Vincija ne pije vodu.
Individualno je, naravno da godine nemaju veze. Sebe sam naveo samo kao primer.

Filmovi i blagajne su nesto drugo. A slazem se da su Marvelovi dobri. Taman fina zabava par puta godisnje.
 
Poslednja izmena:
Da, neverovatno kako kad nešto gledaš kao dete, deluje dobro. A kad porasteš, shvatiš koliko je tvoja mašta to ulepšavala.
Batman: The Animated Series mi je i dalje dobra. I kad god čujem špicu, osećam se kao kad sam je mali čekao nestrpljivo.
 
Poslednja izmena:
Ne pricam o tim ultra mega giga serijama. Uzmi npr. prosecni Homeland koji je meni licno zanimljiv. Na to sam mislio.

Upravo to, nisi gledao kao dete. :) Ja se nagledao i naigrao, pa mi to sada nikako ne moze biti toliko zanimljivo.
Filmovi i blagajne su nesto drugo. A slazem se da su Marvelovi dobri. Taman fina zabava par puta godisnje.
Opet ti na seriju koja ima 30 puta bolju produkciju i isto toliko veci budzet :)
Jednostavno CW serije za onoliko koliko je ulozeno na njih su opravdale svaki ulozeni dolar. Veoma je tesko sa onako slabom glumom, losom produkcijom, i malo para napraviti tako zanimljivu seriju koja te tera da pogledas sledecu epizodu.
 
SoA Clay
Ja sam se nadao da to s Clay neće biti toliko razvučeno, ali eto. U svakom slučaju ima dobrih stvari u seriji. I uprkos glupostima ima neki šmek.

Da, slažem se, jedinstvena je svakako i ima to nešto što te vuče da gledaš. Brzi motori, dobre ribe i fenomenalna muzika... kao da gledaš GTA :) Scena kad stižu u Irsku uz pratnju pesme Big Fellah od Black 47... savršeno :) Ipak sam odgledao do kraja i kraj je
upravo onakav kako sam očekivao, ali to nikako nije loše... jednostavno se kroz celu seriju provlači da mora da se završi sa tragedijom i bilo šta drugo da su smislili bilo bi bez veze. Moglo je kraće da traje, sedma sezona je po meni suvišna ali OK.
 
Niko nije gledao novu SyFy seriju, Ascension? Vidim nema komentara :). Gledao sam prvi i drugi deo pilota (ima ih 3) i serija deluje vrlo zanimljivo. Priča je dobra, ali neki glumci su baš amateri, sto se jako primeti.

Iako je SyFy produkcija, serija ne deluje kao neki trash. Nije mi jasno šta je sa onom njihovom Helix serijom? Otkazana, ili tek treba da krene 2. sezona?
 
Niko nije gledao novu SyFy seriju, Ascension? Vidim nema komentara :). Gledao sam prvi i drugi deo pilota (ima ih 3) i serija deluje vrlo zanimljivo. Priča je dobra, ali neki glumci su baš amateri, sto se jako primeti.

Iako je SyFy produkcija, serija ne deluje kao neki trash. Nije mi jasno šta je sa onom njihovom Helix serijom? Otkazana, ili tek treba da krene 2. sezona?
Dobila je ona odma drugu sezonu. Meni zanimljiva bila. To ascension ce imati 3 epizode koliko se secam pa sam je preskocio
 
Lepo piše da počinje druga sezona 16. Januara na IMDB.
 
IMDB uglavnom nije u pravu za termine serija. A vrlo cesto nije u pravo za redosled trenutnih epizoda.
 
Opet ti na seriju koja ima 30 puta bolju produkciju i isto toliko veci budzet :)
Jednostavno CW serije za onoliko koliko je ulozeno na njih su opravdale svaki ulozeni dolar. Veoma je tesko sa onako slabom glumom, losom produkcijom, i malo para napraviti tako zanimljivu seriju koja te tera da pogledas sledecu epizodu.

Pa dobro, opet nebitno. Jel Gotham ima slican budzet kao Homeland, jel priblizno zanimljiva kao Arrow-Flash? :D
Poenta je da meni serije o strip junacima nikako ne mogu biti zanimljivije. Sve mi je vec vidjeno, pa ne treba ni da ih gledam.
Eventualno sto kazes, kada bi imali vrhunsku glumu i debeli budzet. A za to imamo ovih par filmova godisnje. :)
 
Poslednja izmena:
Pa dobro, opet nebitno. Jel Gotham ima slican budzet kao Homeland, jel priblizno zanimljiva kao Arrow-Flash? :D
Poenta je da meni serije o strip junacima nikako ne mogu biti zanimljivije. Sve mi je vec vidjeno, pa ne treba ni da ih gledam.
Eventualno sto kazes, kada bi imali vrhunsku glumu i debeli budzet. A za to imamo ovih par filmova godisnje. :)
Ne bih znao sta da ti kazem.
Kablovksu seriju od 12 epizoda ne mozes porediti sa serijom od 24 epizode koja ne ide na kablovskoj.
Mozes porediti Homeland sa BB, GoT i slicno, a Arrow sa Blacklist, Supernatural, TVD i slicne, a ne medjusobno.
Kablovske su uvek ozbiljnije i uvek ce i biti, jer imaju vise para za ozbiljnu produkciju.
 
Poslednja izmena:
Nije u parama, network serije često imaju isti ili veći. Jedino je GoT mega skup i ovaj Marco Polo.
Prvo se prave za šire mase, drugo moraju da razvodne radnju na duplo epizoda.
A Homeland je ubedljivo najslabija serija među jakim serijama.
 
Ne bih znao sta da ti kazem.
Kablovksu seriju od 12 epizoda ne mozes porediti sa serijom od 24 epizode koja ne ide na kablovskoj.
Mozes porediti Homeland sa BB, GoT i slicno, a Arrow sa Blacklist, Supernatural, TVD i slicne, a ne medjusobno.
Kablovske su uvek ozbiljnije i uvek ce i biti, jer imaju vise para za ozbiljnu produkciju.

Ok, npr. Prison Break je imao po 20ak epizoda. Lost...
 
Ok, npr. Prison Break je imao po 20ak epizoda. Lost...
Gledao obe, obe su odlicne. Obe su isto tako i sjebane u 3oj sezoni.
Arrow je u 3oj sezoni jos bolji.
Druga stvar glumci iz Lost-a su milion godina ispred glumaca iz Arrow.
Glumci iz PB evo ih obojica u Flashu.
Arrow je trenutno najpopularnija serija sa 24 epizode.
 
Prison Break je najbolje bilo da je serija od jedne sezone.
 
Gledao obe, obe su odlicne. Obe su isto tako i sjebane u 3oj sezoni.
Arrow je u 3oj sezoni jos bolji.
Druga stvar glumci iz Lost-a su milion godina ispred glumaca iz Arrow.
Glumci iz PB evo ih obojica u Flashu.
Arrow je trenutno najpopularnija serija sa 24 epizode.

PB treca sezona mi bila bolja od druge i cetvrte. Mahone mi valjda bio zanimljiv, ne secam se tacno.
Prva sezona je suvo zlato.

To ti kazem, serije bazirane na stripu mi nikako ne mogu biti zanimljivije jer sam to sve "vec video".
Aj dosta offtopica. :D




on:
Krenuo da gledam Homeland, cetvrtu sezonu.
Za ovih 6 epizoda slabo, ali vidim visoke ocene na imdb oko sledecih epizoda...
 
Poslednja izmena:
Marco Polo je serija sa velikim budzetom?????
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno