Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovaj Tyrant da se bataljuje a? Pogledao dve epizode i poprilicno je ovo jeftinoca.. neko me slagao da je od iste ekipe sto radi 24 i Homeland. Tesko..
 
Jeste od njih. I batali.

Homeland je za grdno čudo imao dobro finale, bez pompeznosti, popravili su se od treće. Samo serija nema gde da ide, da su je završili u prvoj kako treba, serija bi imala 9.8 prosečnu ocenu, ovako je 7.
 
Homeland je imao uzasno finale... Da ne spojlujem, bas sam razocaran...
 
Jeste od njih. I batali.

Homeland je za grdno čudo imao dobro finale, bez pompeznosti, popravili su se od treće. Samo serija nema gde da ide, da su je završili u prvoj kako treba, serija bi imala 9.8 prosečnu ocenu, ovako je 7.

Odlicno finale,zbog finala i ima slabiju ocenu na imdb:).Konacno da prikazu malo realnije stanje u drzavama:).
 
Poslednja izmena:
Ovaj Tyrant da se bataljuje a? Pogledao dve epizode i poprilicno je ovo jeftinoca.. neko me slagao da je od iste ekipe sto radi 24 i Homeland. Tesko..

Isto ko Reign, cak i smesnije neke stvari :) Prilicno decje uradjeno, "kako mali Mikica zamislja 'Divlji Istok'":) Ako ovo dobije drugu sezonu.... treba zvati jednog malog sa brcicima ;)
 
Homeland je imao uzasno finale... Da ne spojlujem, bas sam razocaran...
Takođe sam ovog mišljenja. OK što nije bilo pompeznosti, ali cela priča sa njenom porodicom nekako previše razvucena da bi se došlo do neke kao poente koju smo već svi znali.

Dar Adal priča mi je bila ok. Mada pretpostavljam da su je spinovali na drugačiji način, mogla bi da da još bolji efekat za sledeću sezonu.
 
I trebalo je, jer serija nema poentu više.

Završio sam Extras, ostao mi je specijal da pogledam. Gledao sam i extras od Extras. :D I sve kao celina je bilo edukativno.
U komediju su uspeli da nabiju...
nesreću i želju za uspehom. Da bi samo stiglo do toga da proda integritet za uspeh, i bude jednako nesrećan zbog toga. Ako ne i više. Ali laže sebe i druge svakom prilikom i brani to.
Dobra serija i treba gledati.
 
Homeland je imao dobru epizodu samo joj nije bilo mesto na kraju tj. nije za finale sezone. Nema onog osećaja "wanting for more"
 
Ja za Homeland sam hteo još zadnji put u drugoj sezoni. Od tada me baš briga, a finale bez ičeg dramatičnog je dobro, i konačno odstupanje od klišea.

Gledao sam Extras Christmas Special, veoma dobar. Kad se pojavi Gordon Ramsey i dva oličenja arogancije krenu da se raspravlalju, mnogo zabavno, ta scena je ladno mogla da bude duža.
Zadnja scena u Velikom Bratu je odlična, i redak primer iskrenosti lika.
 
Homeland je imao dobru epizodu samo joj nije bilo mesto na kraju tj. nije za finale sezone. Nema onog osećaja "wanting for more"

Ja baš razmišljam sinoć, ovo je kao neka epizoda koja inače ide na početku. A kad pogledaš, baš je jedna takva laganica i bila na početku sezone, kad su ih silom vratili na "american soil"(mrzim kad ovo neko izgovori).
 
Završih sa trećom sezonom Continuuma...žali bože vremena koje sam bacio na ovu sezonu...
Vidim da su seriju obnovili i za četvrtu sezonu od 6 epizoda ali čisto sumnjam da će uspeti da poprave utisak posle ove treće
 
Ja isto pratim Continuum, trecu sezonu i bas mi traljavo ide. Srecom pa je brzo zavrsavaju. Dobra ideja, ali prilicno slaba realizacija.
 
Homeland cetvrta sezona:
Nista posebno, samo za nijansu bolja od trece koja je bila bas bas losa. Iz epizode u epizodu je sve bolja. A realno pretposlednje tri epizode su odlicne, ali su posteno zeznuli utisak sa poslednjom epizodom.
Definitivno najlosije finale sezone od svih serija koje sam gledao.

Ko nije planirao da gleda ovu sezonu - ne mora. Ako bude valjala peta ili sesta sezona za godinu-dve, samo u tom slucaju da. :d
 
Homeland cetvrta sezona:
Nista posebno, samo za nijansu bolja od trece koja je bila bas bas losa. Iz epizode u epizodu je sve bolja. A realno pretposlednje tri epizode su odlicne, ali su posteno zeznuli utisak sa poslednjom epizodom.
Definitivno najlosije finale sezone od svih serija koje sam gledao.

Ko nije planirao da gleda ovu sezonu - ne mora. Ako bude valjala peta ili sesta sezona za godinu-dve, samo u tom slucaju da. :d
Ima debeo spisak loših finala, i ovo nije loše. A pri tome ja crnim Homeland duže vreme.
Siguran sam da si gledao gore finale.
 
Odlicna je cetvrta sezona Homelanda osim te poslednje epizode.

Pre bih rekao da trecu treba preskociti sa gledanjem nego cetvrtu
 
Imeni je odlicna cetvrta sezona homeland-a, mozda i najbolja do sad.
 
Undateable. Sitcom, koji ponudi ponesto novo, iako se cini "typical".
Komotan, bice izgleda i druga serija, preporucujem.
 
Prošao sam pola prve sezone Arrested Development, i stvarno neverovatno kako nije bila dovoljno gledana, ima HBO kvalitet, ako ne i više, s obzirom da HBO ima i slabije serije koje doduše niko ne pamti ni da postoje. Sećam se kad sam je gledao, kako sam mislio da nema šanse da preživi, i da će ukinuti. U međuvremenu se digao prag kvaliteta serija, ali se AD drži kao i prvog dana.
 
poceo sam da gledam the 100.
Onako, nit smrdi nit mirise. Brdo gluposti i neki losi glumci, ali moze da se gleda (for the plot :D).
Isti recept kao i u vampirskim serijama i filmovima sa mladim glumcima.
 
poceo sam da gledam the 100.
Onako, nit smrdi nit mirise. Brdo gluposti i neki losi glumci, ali moze da se gleda (for the plot :D).
Isti recept kao i u vampirskim serijama i filmovima sa mladim glumcima.
Biva dosta bolje pri kraju i u drugoj sezoni.
Mala Klark nije nesto bog zna sta al u seriji je preslatka :D
 
Mene The 100 za sada drže jer me podsećaju na Lost.
Stigao sam do 10 epizode prve sezone...
Mada ona Octavia (ne Škoda :D) mi ide na qrac u dosta situacija....
 
The 100

Nije mi jasno kako su Groundersi i Reapersi preživeli na Zemlji ~100 godina a nisu našli i otvorili fallout bunkere i skloništa da uzmu oružje i hranu a ovi balavci pali na Zemlju i posle 2-3 dana našli i bunkere i oružje i naučili kako da ih koriste a ovi drugi se vijaju kopljima,strelama i motkama
 
The 100

Nije mi jasno kako su Groundersi i Reapersi preživeli na Zemlji ~100 godina a nisu našli i otvorili fallout bunkere i skloništa da uzmu oružje i hranu a ovi balavci pali na Zemlju i posle 2-3 dana našli i bunkere i oružje i naučili kako da ih koriste a ovi drugi se vijaju kopljima,strelama i motkama
Za Reaperse ces videti objasnjenje u drugoj sezoni. A nasli su jer su znali gde da traze, i realno imaju susret sa oruzijem dok Groundersi nikad nisu videli pusku.
 
Over the Garden Wall, je odličan, podeljeno na deset poglavlja od po ~12min. Nema razvlačenja i popunjavanja vremena.
IMDB ocena je manje više tačna za grdno čudo. Mogu i deca da gledaju, ali ima dovoljno ozbiljno između redova za starije.
 
Za Reaperse ces videti objasnjenje u drugoj sezoni. A nasli su jer su znali gde da traze, i realno imaju susret sa oruzijem dok Groundersi nikad nisu videli pusku.

Nisam još krenuo sa drugom sezonom :D

Što se tiče oružja mogli su slučajno da nalete na neki bunker nije im trebao plan za to. Ako se sećaš Finn je tako slučajno naleteo na onaj bunker sa hranom gde su se on i Clarke posle kresnuli a plus taj bunker se nalazi u šumama u kojima Groundersi žive ko zna koliko vremena i da nijednom ne nalete na bunker mi je malo glupo. Čak i onaj bunker posle gde su našli oružje je isto na njihovoj teritoriji pa ga opet ni "slučajno" nisu našli...

To mi malo smeta u postavci priče ali dobro...
 
House of Cards 3. Sezona najavljena za 27.02.2015. Ko ce ga docekati....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno