Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odlicna poslednja epizoda Mr. Robot
Susretao sam se sa mnogo jezika u zivotu ali ne mogu da provalim na kom jeziku prica Tyrell sa zenom? Litvanski, madjarski, flamanski?
 
Poslednja izmena:
Mislim da je švedski u pitanju.
 
U mom prevodu pise Speaks in Swedish. ( :
 
U mom prevodu pise Speaks in Swedish. ( :
On priča švedski a njegova žena norveškodanski [emoji6] inače ja ne razumem ni 10% što ona priča iako norveški/danski ima dosta dodirnih tačaka sa švedskim dok Tyrell-a njenog muža razumem 100%.

Inače zadnja epizoda gos'n robota pokidala [emoji3]
 
Poslednja izmena:
Odgledao sam Bron/Broen (dansko-švedsku verziju) i serija je stvarno vrh. Američki verziju, tj. rimejk nemam nameru da gledam.
Sada gledam takođe dansku seriju Forbrydelsen i serija je po meni extra. Jeste da su prvu sezonu razvukli na 20 epizoda, ali drži pažnju samo tako. Amerikanci su napravili rimejk i ove serije, The Killing, ali čitajući komentare ovde, ni nju nemam namere da gledam.
Od mene svaka preporuka za ove dve serije.

Američka verzija Killing nije nimalo loša. Verovatno jedina američka verzija nečega a da nije stupidna
 
Killing je vrh. Nemojte uvek ići tim ameri su ******, samo original vredi. Killing ima odličnu atmosferu u svim epizodama, odlične glumce.
Setih se i serije Shameless gde je remake bolji od originala.
Btw ko nije gledao Shameless a željan je dobre komedije nek baci oko.
 
Odgledao večeras prvu epizodu, 5 sezone Doctor Who.

Odlična epizoda! Čuvam seriju, gustiram. Gledam par epizoda pa napravim ogromnu pauzu, pa kada mi zatreba oporavak od realnosti, kada zelim da gledam miks neverovatne dobrote, optimizma i SF-a ja se prisetim da Doctor Who čuči na hardu.

Ako je iko propustio seriju kojim neverovatnim životnim zapletom, a voli SF, nemoguće, vedrinu i britanski humor, ovo je serija za njega. :)
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1438377989328.jpg
    uploadfromtaptalk1438377989328.jpg
    258.1 KB · Pregleda: 191
Postoji li po vama neki sitkom koji moze da parira Friendsima. Gledao sam i HIMYM koji je na slican fazon, ali nekako ni blizu nije ovoga. Sad sam u tom raspolozenju da gledam nesto uz sta ne moram da razmisljam mnogo kao sto to radim uz vecinu iole slozenih serija.
 
Coupling?
 
Two and a half men? Dok nije Kutcher shebao sve, tj. zamenio Charlie-a.

Ilion, zar nije taj doca sa postera vec 2-3 doktora prevazidjen? Znam da je Peter Capuldi napustio Musketare zbog Koji Doca ;) Nikada nisam shvatio tu seriju, gomila nabacanih ideja iz zilion izvora, ali nikakav smisao ne nalazim u tome, da mogu povezati, a probao sam :)

Jedini humor koji sam video u toj seriji je Eccleston-ov.
 
Stariji doctor who je bio ok, uglavnom zbog glumaca.. od ovog novog bezim odavno :d

A dobri britanski sitkomi mozda Men Behaving Badly ili porodicnog tipa My Family, obe po meni odlicne.
 
My Family je dobra, ali My Wife and Kids i Friends bi uvek gledao pre nje.
U stvari nista od britanske komedije mi nije toliko extra da bi ga posebno pohvalio, samo je... dobro.

Mucke recimo uopste ne gotivim.. po meni jedna od najdosadnijih komedija :( Ali ukusi se razlikuju.
 
@alfanautis

Da, ovo je prastara postava ali sam to gledao sinoc. Ep1, sez5.Odlična epizoda. Meni se Doctor Who dopada zbog vedrine kojom zrači a naravno i zbog vremenske mašine, svemirskih brodova, SF-a uopšte.
Čisto sam hteo da podsetim ako je neko propustio, ili mladje populacije da se upoznaju sa jednim klasikom.
Definitivno mu treba dati šansu u nekoliko epizoda. Ne prima se odmah serija k' srcu.
 
Poslednja izmena:
My Family je dobra, ali My Wife and Kids i Friends bi uvek gledao pre nje.
U stvari nista od britanske komedije mi nije toliko extra da bi ga posebno pohvalio, samo je... dobro.

Mucke recimo uopste ne gotivim.. po meni jedna od najdosadnijih komedija :( Ali ukusi se razlikuju.

Ufff čoveče, Mućke?
 
Uff, Prvog dana bog stvori Mućke i posle sve ostalo ☺ mada opet njihov humor nije za svakoga to potpisujem.
 
Fawlty Towers ?
 
My Family je dobra, ali My Wife and Kids i Friends bi uvek gledao pre nje.
U stvari nista od britanske komedije mi nije toliko extra da bi ga posebno pohvalio, samo je... dobro.

Mucke recimo uopste ne gotivim.. po meni jedna od najdosadnijih komedija :( Ali ukusi se razlikuju.

Modern family i Bones, jedino što gledam na foxu kad naletim.
 
@alfanautis
Čisto sam hteo da podsetim ako je neko propustio, ili mladje populacije da se upoznaju sa jednim klasikom.
Definitivno mu treba dati šansu u nekoliko epizoda. Ne prima se odmah serija k' srcu.
Slazem se, kultna je serija, glumci se trude, nije neka SciFi sapunica obicna.

Ufff čoveče, Mućke?
So what? Vama odgovara, meni je to slab humor i prenatrpan engleski pesimizam i prevare :)
Volim vedru atmosferu, zato bi My wife and kids gledao pre My Family, any time.
 
Ni ja ih ne volim. Mada mene taj tip serija ne privlaci.
 
Droga :D
Jedina serija koju mogu da gledam više puta i nikada nije dosadna...
 
Mućke su naravno kultna serija. Odgledao sam sve epizode. Ali, u pravu je alfanautis kada kaže da je atmosfera pesimistična. Taj osećaj u komediji ne volim. Imamo ga isuviše u realnom životu.

To je jedan od razloga zašto ne volim ni domaći film preterano. Suviše realno za moj ukus.
 
Poslednja izmena:
Pekam, soliteri ma fenomenalno :)
Mnogi zaboravljaju koliko je to stara serija pa možda zato deluje pesimistično...

Šta treba da gledam Sinđeliće i ostale bljuvotine...

Ps. Coupling je isto odlična engleska serija!
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno