Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Wayward odlican.
Ako nastave ovako bice dobra mind blowing serija.
Podseca malo na Shutter island
 
Wayward odlican.
Ako nastave ovako bice dobra mind blowing serija.
Podseca malo na Shutter island

Odgledah je i moram priznati da je prilično dobra, u svakom trenutku te drži bukvalno prikovanog za tv.
Samo da tako nastave, inače sada videh radi se o mini seriji, prva sezona valjda i jedina će imati deset epizoda.
 
Slaba. Mislio sam da li ima nesto u zadnjih godinu dve da je pocelo, da sam mozda promasio, od ranijih ne verujem da mi je ista proslo sto vredi :)

ja koji inace ne pratim vise nijednu komediju, od 5-6 ljudi cuh da je Modern Family neki must-watch i da je zahebala i Friends i sve komedije .. a nikako da proverim dal je takva izjava i blizu istine.
 
Pogledah po koju epizodu, tj. probao da pogledam, i nisam mogao vise od 2 minuta da gledam :( Ne drzi me nimalo.
 
lol :) Sto ne rece da trazis samo pitke sitcome sa pozadinskim smehom onda :)
 
Hocu komedije, a ne nesto sto je pravljeno da gomilu ideja i trenutnih topika prodje kako bi ispalo popularno :)

TBBT, Rules of Engagement, 2.5 coveka (pre Kucera!), HIMYM, Scrubs... ne znam sta jos u stvari, skoro sve sto vredi se zavrsilo u zadnjih godinu/dve :(
Anger Management jeste plitak, ali je prosta komedija... bez tri kila "current topics" (smara me vise ceo politicki sistem u USA da gledam kroz komedije :D) na 2 grama smeha :)

Friends me nije toliko odusevio, patetike i kukanja ono dvoje me smore da pogledam vise od 1 epizode mesecno :) (taman da za 21 godinu pogledam sve epizode :D)
 
Hocu komedije, a ne nesto sto je pravljeno da gomilu ideja i trenutnih topika prodje kako bi ispalo popularno :)

Nisi ti to dobro gledao ;) Humor je mnogo 'napredniji' od tih koje si nabrojao, koje jesu gotivne i uvek gledljive, ali je vise humor 'okliznuo se pandur na bananu'.. Meni je MF mozda i najbolja komedija u poslednjih dosta godina, zajedno sa Wilfredom i Archerom.
 
Nisi ti Borise upoznat izgleda koliko se vrti topik u tim komedijama:)
Volim topical comedy kada je show u pitanju ali ne i u serijama.
 
Slazem se sa alfom - probao da gledam i nije mi se dopala, cak bih rekao da mi je bila glupa i dosadna.

@Boris - kako Archera i ove ostale stavljas u isti kos? Archer je dobar crtani, Wilfred (makar US verzija) je realno tres (sem ako ne volis pateticne glavne likove), a MF vec rekoh...

ontopic : Novi Simpsoni bzv, sad cu da gledam FG :)
 
Joj koji komentari :) Odoh..
 
Brooklyn Nine Nine, nema pozadinskog smeha, dobar sitcom i ekipa.



Čak se i Toma the president spominje u jednoj epizodi :)

Psych mi je od završenih komedija dobar, format od 40 minuta.
 
Poslednja izmena:
ontopic : Novi Simpsoni bzv, sad cu da gledam FG :)
Ja sam prestao nesto da gledam Simpsonove, ova sezona mi je nekako... cudna.
Nije da nije smesna, ali nekako.. ne znam kako da objasnim.

B99 mi je teska komedija, iako je dobra. Isto i Parks i Recreations, slazem se da je odlicna, ali teska...
30 Rock je jedini tog "cudnog" tipa koji gotivim.
 
Poslednja izmena:
^ odose oni odavno u aut, ne znam sta se desilo ali ako ovako nastave nema im spasa nego da stave katanac!!!
 
Bila je jedna dobra epizoda, mislim da je pretprosla (E18, Peeping Mom), tu sam se cak i nasmejao par puta.. Inace, ocaj...
 
Pogledao celu prvu sezonu Scorpion. Meni super serija.
 
Ja sam prestao nesto da gledam Simpsonove, ova sezona mi je nekako... cudna.
Nije da nije smesna, ali nekako.. ne znam kako da objasnim.

B99 mi je teska komedija, iako je dobra. Isto i Parks i Recreations, slazem se da je odlicna, ali teska...
30 Rock je jedini tog "cudnog" tipa koji gotivim.

Upravo je ova sezona Simpsonovih ma koliko čudna bila jedna od najsmešnijih u zadnjih par godina ako ne i više,
naravno bilo je tu i par očajnih epizoda, ali ipak ovo je jedna od boljih sezona.
 
Od kvalitetnijih humorističkih komedija, a pritom britanska, preporučio bih Coupling.
Nema mnogo sezona i epizoda.
 
Upravo je ova sezona Simpsonovih ma koliko čudna bila jedna od najsmešnijih u zadnjih par godina ako ne i više,
naravno bilo je tu i par očajnih epizoda, ali ipak ovo je jedna od boljih sezona.
Humor uopste nije slab, kazem samo nekako je "cudna"... ne mogu da gledam :(

Od kvalitetnijih humorističkih komedija, a pritom britanska, preporučio bih Coupling.
Nema mnogo sezona i epizoda.
Dobra je. Naravno, odgledao je :D Cak i nema onu englesku hladnocu i jadedness ;)
Uz nju je odlcina i My Family. Humor je odlican, ali nekako su jaded :)
 
Jel moze mala pomoc?Razimsljam da pocnem da gledam Daredevil ali mi je nekako odbojna jer nemam pojma o cemu se radi da li je rec samo o super herojima?.Da napomenem nisam gledao Flash,Arrow niti me to privlaci tako da ne znam da li ovo moze biti zanimlivo za nekog kog serije i filmovi o super herojima nikad nisu privlacili.Nadam se da ste me razumeli sta hocu da pitam?:)
 
Jel moze mala pomoc?Razimsljam da pocnem da gledam Daredevil ali mi je nekako odbojna jer nemam pojma o cemu se radi da li je rec samo o super herojima?.Da napomenem nisam gledao Flash,Arrow niti me to privlaci tako da ne znam da li ovo moze biti zanimlivo za nekog kog serije i filmovi o super herojima nikad nisu privlacili.Nadam se da ste me razumeli sta hocu da pitam?:)
Mislim da je ovo jedina serija/film o superherojima koja ne deluje tako. Tako da ako ce nesto da ri se svidi na tu temu to je onda ovo.
Meni se iz tog razloga i ne svidja nesto puno jer ja obozavam tu tematiku.
 
^^ Nikada nisam pratio ni stripove ni super junake a svidjaju mi se i Arrow i Flash i Daredevile. Svaki na svoj nacin. Ponekad malo dosade, malo ohladim, cekam da se nakupi par epizoda, pa pogledam. Probaj, ukusi su razliciti, niko ne moze da zna da li ce ti leci.
 
Poslednja izmena:
Pa jesi makar pre 10-15-20 godina igrao video igre o Marvel i DC super herojima? Ili gledao crtace? :d




Jel moze mala pomoc?Razimsljam da pocnem da gledam Daredevil ali mi je nekako odbojna jer nemam pojma o cemu se radi da li je rec samo o super herojima?.Da napomenem nisam gledao Flash,Arrow niti me to privlaci tako da ne znam da li ovo moze biti zanimlivo za nekog kog serije i filmovi o super herojima nikad nisu privlacili.Nadam se da ste me razumeli sta hocu da pitam?:)

Sa takvim stavom ti je besmisleno i da zapocnes gledanje.
A na raspolaganju imas toliko dobrih i odlicnih serija koje nisu o super herojima... :)
 
Poslednja izmena:
Gotham odlican, odlicna sezona, Gotham prikazan bas kakav treba da bude. Likovi fenomenalni.
Pingvin je izdominirao.
Bas super i kvalitetna serija.
 
Što se humora i crtanih serija tiče, preporuka za Brickleberry i Rick and Morty. Noviji Simpsonovi i Family Guy ne mogu vodu da im nose.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno