Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo bas odgledah prve dve epizode Arrow-a. Uopšte nije loša serija. Naprotiv, poprilično je zanimljiva. Videću kako će se dalje razvijati, ali mi se čini da ću nastaviti sa gledanjem. Sreća pa imam nekih 40-ak epizoda da pogledam [emoji15] Generalno izbegavam network serije, ali ovu cu definitivno gledati.
 
Opet ti na seriju koja ima 30 puta bolju produkciju i isto toliko veci budzet :)
Jednostavno CW serije za onoliko koliko je ulozeno na njih su opravdale svaki ulozeni dolar. Veoma je tesko sa onako slabom glumom, losom produkcijom, i malo para napraviti tako zanimljivu seriju koja te tera da pogledas sledecu epizodu.

Pa u odnosu na onu mnogo losu prvu sezonu, Arrow se sada dosta popravio. Jos da ima veliki budzet (ne znam koliki uopste ima?) i manje epizoda (12-13) bila bi to mnogo ozbiljnija serija :)

Evo bas odgledah prve dve epizode Arrow-a. Uopšte nije loša serija. Naprotiv, poprilično je zanimljiva. Videću kako će se dalje razvijati, ali mi se čini da ću nastaviti sa gledanjem. Sreća pa imam nekih 40-ak epizoda da pogledam [emoji15] Generalno izbegavam network serije, ali ovu cu definitivno gledati.

Ako ti je dobar taj pocetak, koji je realno mnogo slab, onda ce ti druga i treca sezona biti vrh :d
 
Poslednja izmena:
Evo bas odgledah prve dve epizode Arrow-a. Uopšte nije loša serija. Naprotiv, poprilično je zanimljiva. Videću kako će se dalje razvijati, ali mi se čini da ću nastaviti sa gledanjem. Sreća pa imam nekih 40-ak epizoda da pogledam [emoji15] Generalno izbegavam network serije, ali ovu cu definitivno gledati.

Tako sam i ja počeo, i nakon 10 epizoda nisam mogao nikoga da smislim od likova :D
 
90 miliona za 10 epizoda, odmah iza GoT najskuplja.

Na sta li je baceno toliko, kao da su snimali u Mongoliji i placali harac Gingis Kanu :) Na glumu sigurno nije. A i Netflix tesko da misli da ce dobiti 90 miliona od pretplata zbog Marco Polo-a....
 
Moze se i ovako reci: "Pricaj ti sta oces ali Arrow je daleko zanimljiviji od [staviti naziv serije koja nije bazirana na stripu]".
Kako kome. Meni sa 25 leta npr. nema sanse da Marvel-DC serije budu zanimljivije od nekih iole interesantnih "realnih" serija.
Sve je to manje-vise vec vidjeno kroz detinjstvo, sto kroz crtane filmove, sto kroz igre, sto kroz neke slicne serije.

Jedino bi moglo biti kao ok zabava, da se toliko lozim(o) na stripove i junake.

Dosta je jedan Smallville za zivota. :d

Ne pricam o tim ultra mega giga serijama. Uzmi npr. prosecni Homeland koji je meni licno zanimljiv. Na to sam mislio.

Upravo to, nisi gledao kao dete. :) Ja se nagledao i naigrao, pa mi to sada nikako ne moze biti toliko zanimljivo. Tako da tvoja tvrdnja da je Arrow daleko zanimljiviji od Da Vincija ne pije vodu.
Individualno je, naravno da godine nemaju veze. Sebe sam naveo samo kao primer.

Filmovi i blagajne su nesto drugo. A slazem se da su Marvelovi dobri. Taman fina zabava par puta godisnje.

Pa dobro, opet nebitno. Jel Gotham ima slican budzet kao Homeland, jel priblizno zanimljiva kao Arrow-Flash? :D
Poenta je da meni serije o strip junacima nikako ne mogu biti zanimljivije. Sve mi je vec vidjeno, pa ne treba ni da ih gledam.
Eventualno sto kazes, kada bi imali vrhunsku glumu i debeli budzet. A za to imamo ovih par filmova godisnje. :)

To ti kazem, serije bazirane na stripu mi nikako ne mogu biti zanimljivije jer sam to sve "vec video".

+1000000000

Nije ni čudo što nam se svidja sve isto i imamo skroz skoro isto mišljenje, tu smo s godinama, doduše stariji sam godinu dana :)

Mene baš ono uopšte ne lože tu super junaci kontam kao da sam prerastao. Mislim vau arrow, flash, batman, spiderman, to mi je tako bljutavo i nekako za klince da ne mogu uopšte očima da smislim. Ne daj bože da utrošim vreme za skidanje serija, a brz mi net, pa ni minut da potrošim na to.


I to što si rekao, dosta mi jedan smallvile i to je to, ni njega nisam pogledao do kraja. :D

Onda pogledam moje društvo koje je raspon od 25 do 28 godina i niko ne gleda to, sve im je kao i meni nekako dečje igralište došli super junaci pju pju boooom booom pju pju tk tk tk fijuuuuu :d

A onda dodjem ovde i gledam arrow pokidao, flash iskidao, ovaj pocepao, četvrti odrapio, onaj izleteo, rekoh bog te mazo sta se dešava...

Jel ljudi nisu odrasli uz super junake ili šta je fora?

Takve dobre serije su bile i ima ih, a ljudi se lože na arrow i te dečje serije...
 
A gledaš Da Vinci's Demons koji je meni u istom košu.

Počeo sam da gledam Arrested Development, jer kad je išla nisam redovno pratio, a zadnju Netflix sezonu nisam hteo ni da gledam, dok ne prođem prvo. Dobra mi je serija kao i pre desetak godina kad sam je prvi put video.
Još neverovatnije, sećam se skroz epizoda koje sam gledao. :D
 
Djilkosh, znam i mladje od tebe kojima su te serije dosadne bile i pre 5 godina :) A nisu uopste odrastali uz junake.

Meni su same serije ocigledno za klince, ali volim da gledam stvari koje su vizuelno lepo uradjene (mozda to nema veze ni sa cim, vec slabim vidom, prosto, lepe stvari privlace vise :D). Zato npr. House of Cards ne mogu da gledam... doomy, gloomy, cloudy.... smorim se pre nego se i jedan lik pojavi :)
 
+1000000000

Nije ni čudo što nam se svidja sve isto i imamo skroz skoro isto mišljenje, tu smo s godinama, doduše stariji sam godinu dana :)

Mene baš ono uopšte ne lože tu super junaci kontam kao da sam prerastao. Mislim vau arrow, flash, batman, spiderman, to mi je tako bljutavo i nekako za klince da ne mogu uopšte očima da smislim. Ne daj bože da utrošim vreme za skidanje serija, a brz mi net, pa ni minut da potrošim na to.


I to što si rekao, dosta mi jedan smallvile i to je to, ni njega nisam pogledao do kraja. :D

Onda pogledam moje društvo koje je raspon od 25 do 28 godina i niko ne gleda to, sve im je kao i meni nekako dečje igralište došli super junaci pju pju boooom booom pju pju tk tk tk fijuuuuu :d

A onda dodjem ovde i gledam arrow pokidao, flash iskidao, ovaj pocepao, četvrti odrapio, onaj izleteo, rekoh bog te mazo sta se dešava...

Jel ljudi nisu odrasli uz super junake ili šta je fora?

Takve dobre serije su bile i ima ih, a ljudi se lože na arrow i te dečje serije...
-100000

Jesmo mi odrasli uz super heroje,mnogo više nego tvoja generacija koja je odrastala u veselim devedesetim i jos veselijoj prvoj deceniji ovog veka.Moja generacija zna za taj osećaj kad isčekuješ omiljeni strip(Zagor u mom slučaju) ,pa trčanje na trafiku da se kupi da bi se pročitao u jednom dahu.Arrow sam zato i zgotivio,oživi taj dečiji osećaj!!!

Vidiš ja sam stariji od vas 10-13 godina pa neuzimam za pravo da pričam šta je detinjasto a šta nije,jer smo svi različiti i hvala bogu da je to tako.Uzgred znam dosta ljudi koji gledaju The Flash i Arrow,raspon godina od 15-45.Najbolja su mi objašnjenja onih koji su gledali The Flash (1990)-prikazivao se tada na RTB nedeljom i svi su ga gledali- i sad obožavaju da gledaju the Flash(mozete li pogoditi zašto).

U principu treba pustiti ljude da sami biraju,a ne suditi šta je detinjasto a šta ne.Meni se lično nije svideo Davinčijevi demoni,pogledao par epizoda i nisam mogao vise,ali nisam hteo da kudim seriju,jer ste pisali hvalospeve o njoj,što bi vam kvario užitak.
 
Poslednja izmena:
Pa trebao si komentarisati DVD. Npr. sad kad vidim Darkove price, ne obracam paznju (generalno sam primetio da sve zivo kudi, pa mi nista ne znaci :D), ali primetim da se sa nekima slazem oko izbora nekih serija i vidjenja istih, i onda mi njihovi predlozi znace. Nekome je slican slucaj sa tvojim predlozima.

Samo reci da zbog Sheepa i McGee-eve gledamo novog Flasha.... da te odmah :smash: :) Cameo nastupi, jedva primetni, da McGee nema extremno specifican akcenat, ne bi ni primetio da je ista glumica :)
A Flash sa Sheepom skoro da nije imao nikakvu vecu pricu kao ovaj Flash (Sheep je isao okolo i resavao probleme, i to je to :D)

Mada sa druge strane, kad razmislim, klincima ne bi dozvolio da gledaju serije tipa Flash/Arrow... previse paznje bi uzeli kao i vremena, nista pametno ne bi naucili. Bolje da gledaju Reign, koliko toliko bi shvatili neke gluposti vezane za vladavinu. Flash/Arrow vise dodju onda samo razonoda za nas starije ;)
 
Svaki dan je dan za arrow spam :Klanjanje
 
Znaci superjunaci su detinjasti. A transformersi, hobiti, razno razne americke naduvane komedije, razni akcioni filmovi koji pate od superheroj sindoma, terminatori, i jos ostalih 1000 stvari nisu detinjaste? Suvise je zivot kratak da bi i bio "ozbiljan" uvek moras u necemu da budes detinjast, i kladim se da ti neke stvari radis koje bi nama koji gledamo arrow izgledale detinjasto. Ja ne odem sa devojkom u grad ili sa kolegama sa posla na pice obucen u zeleno odelo sa lukom i strelom i pricam o mom ortaku flashu, vec sednem sam pred spavanje i odgledam za svoju dusu epizodu arrowa i ne vidim sta je tu detinjasto.
Moj ukus i kraj.
Meni recimo nije jasno kako neko moze da gleda sopranove ili kuma ili takve filmove. To je za mene dosadan spor i patim od sindroma da budem mafijas zanr i uopste ga ne volim, ali ne idem okolo da pricam ljudima kako su wannabe kriminalci.
Sreca pa ima materijala za svakoga i ukusi su ono oko cega ne treba raspravljati a pogotovu osudjivati.

Ontopic: the 100 pokidao
Gledao sam Epizodu gde je Kimmel ugostio Vergeru, umro sam od smeha kako prica, dobila je americki pasos pa je lupetala nesto.
 
Poslednja izmena:
Moja generacija zna za taj osećaj kad isčekuješ omiljeni strip(Zagor u mom slučaju), Uzgred znam dosta ljudi koji gledaju The Flash i Arrow,raspon godina od 15-45.Najbolja su mi objašnjenja onih koji su gledali The Flash (1990)-prikazivao se tada na RTB nedeljom i svi su ga gledali- i sad obožavaju da gledaju the Flash(mozete li pogoditi zašto).

Ja sam jedan od tih ljudi [emoji3]
Bilo mi je dovoljno da vidim da stari Beri Alen igra u novom flash-u i to me je kupilo odmah.O stripovima svih junaka 1970-1990 da ne pricam. Neopisiv osecaj.
Inace jel gleda neko Manhattan?
 
prosto neverovatno da niko osim mene ne prokomentartise POI ...

promo za 4x11 deluje krajnje nerealno, da sam ubedjen da jedna od masina radi simulaciju. jer je nerealno da u trejleru umru i shaw, root, finch, reese i fusco.
 
Da li je neko gledao Over the Garden Wall?
Ima ogromnu ocenu i veoma je hvaljen. Samo nisam siguran koliko je to tačno.
 
prosto neverovatno da niko osim mene ne prokomentartise POI ...

promo za 4x11 deluje krajnje nerealno, da sam ubedjen da jedna od masina radi simulaciju. jer je nerealno da u trejleru umru i shaw, root, finch, reese i fusco.
Zato sto nisam video.
Auuuu. POI je poceo da rastura i to bas bas. Ko bi rekao da sto vise odmice to je bolje.
 
Ascension...žali bože izgubljenog vremena...2/10
http://www.imdb.com/title/tt3696720/?ref_=nv_sr_2

Marco Polo nakon 10 odgledanih epizoda sve više "tone" 5/10...koliko serija nema veze sa istorijskim činjenicama može da se desi da do kraja Marko postane kan... :D
 
Poslednja izmena:
Tako sam i mislio, neću da traćim dalje vreme.
 
Ascension meni nije los, samo mi nekako nedovrsen, a koliko sam razumeo to je to?

Marko Polo je vec naucna fantastika. Da su je nazvali Poslednji Mongolac mozda bi i moglo. ( :
 
Poslednja izmena:
Nije SciFi vec izmisljotina. Da Vinci Demona vec ide SciFi:)
 
Ma nije sf, ali kad naprave tako seriju o nekoj istorijskoj licnosti pa onda krenu da fantaziraju i ulepsavaju do besvesti... tada mi je Star Trek realnost, a ovo naucna fantastika. ( : Kazem, da su je nazvali Poslednji Mongolac i da se ne zove Marko Polo vec neki tamo Dzon, Indijana, kako god, moglo bi da prodje, ovako nije to to.
 
Poslednja izmena:
Ja se zajebavam da su često fiktivna dela više istinita priča, nego ona za koja tvrde da su.
 
Termin za Game of thrones sad videh da je izašao ...
Ko to da dočeka :D

serije.png
 
Poslednja izmena:
Vala jeste - planiram stalno i uvek odložim jer ima mnogo epizoda :D
A znam ako je dobra serija da ću se navući i onda ode slobodno vreme u pm
 
Poslednja izmena:
Ascension Part 3 - impresivna epizoda od prve do zadnje minute. Part 1 - intrigantno, Part 2 - je bio više kao upoznavanje sa likovima i svetom ali Part 3 je jako jako dobro ispao.
 
Pojavila se poslednja epizoda ove homeland sezone 3 sata ranije :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno