Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
TWD
Ono ok zavrsetak sezone, ali zar nije trebalo da traje 90min kao sto su reklamirali ili sam ja nesto istripovao?
Rick je cale! Bez njega ne bi preziveli 2 dana.

Neverovatno! I na faceu objavljuju pre 15min ovu sliku, a epizoda traje 65min!
90 min znaci da pocinje u 8 a zavrsava se u pola 10, recimo.
Pa i epizode od 42min se zovu 60min episode i traju od 8 do 9. Opste poznata stvar, ljudi koji gledaju na tv-u nisu nasamareni, to sto mi skidamo domace verzije to je druga stvar
 
Poslednja izmena:
Meni je ova današnja epizoda Shameless-a bila bolja od čitavog TWD-a uopšte.

Ove naše se poskidale, mora da su lepe parice u pitanju.
 
Još da dodam za 12 Monkeys, danas gledao epizodu od subote - WooooW. Da ne kažem nešto na slovo P ;).
Jako mi se dopada kako barataju time travel forama, a ova epizoda je pokidala, krastavac izlete mi ...
 
Jel ovo ona policajka u glavnoj ulozi?
Bilo bi dobro da se pojavi i onaj lik iz prve sezone, naučnik. Ali teško, on je u Atlanti u CDC-u.
 
1 pitanje, stavicu u spoiler, mada nije bitno pitanje koliko odgovor :)
A ko beshe ovaj crnja sa motkom i mapom u WD?.
 
Bio u prvoj i trecoj sezoni.
Sa klincem u prvoj i kao ludak u trecoj bez klinca.
Okaci prvo u vezi cega je spoiler. TWD
 
The Flash pokidao
Mark Hamil POKIDAO [emoji33]
auuu kakva epizoda

Uvodna scena borba Flash i Reverse Flash [emoji33] exstra efekti dostojni filmova.
Dr Wals flashback,posebno kad izvadi aparat za menjanje oblika,omaž Fringe.
Mark Hamil kad kaže- I am your father-
Gluma Mark Hamila
 
Poslednja izmena:
The following - poceo opet malo da valja
The Flash - odlicna epizoda, Hamil odlican, ima malo i Star Warsa u epizodi, prepoznacete kad cujete :)
Velika otkrica :D
Edit: Jaza me pretece, cudo iste komentare imamo [emoji16]
 
The following - poceo opet malo da valja
The Flash - odlicna epizoda, Hamil odlican, ima malo i Star Warsa u epizodi, prepoznacete kad cujete :)
Velika otkrica :D
Edit: Jaza me pretece, cudo iste komentare imamo [emoji16]
Vide li trejler za sve epizode do kraja sezone,auuuu kakvo će tek to kidanje da bude.
Sad sledi pauza,nova epizoda the Flash tek za dve nedelje.
 
Vide li trejler za sve epizode do kraja sezone,auuuu kakvo će tek to kidanje da bude.
Sad sledi pauza,nova epizoda the Flash tek za dve nedelje.
Nazalost sam video, voleo bi da mogu da ne gledam do kraja i da kad se zavrsi sezona odgledam u cugu ali to se nece desiti.

Btw Agents of shield je postala zanimljiva isto koliko flash i arrow. Krenuli su da pripremaju podlogu za Avangers, Inhumans, Civil War i ostale.
Nazalost poceli su sa losih 15 epizoda u prvoj sezoni i opala im je gledanost ali od tada su veoma veoma dobri.

Inace, usli smo u mesec kidanja, privode se kraju ove serije a za 12 dana, Winter is coming.
 
Poslednja izmena:
Ala vi rano gledate te serije :)
 
BOOM ovaj flash postaje sve bolji i ne znam kako im to uspeva. Kakva eksplozija epizode... pffff
 
1 pitanje, stavicu u spoiler, mada nije bitno pitanje koliko odgovor :)
A ko beshe ovaj crnja sa motkom i mapom u WD?.
Ovo i mene zanima. Nesto mi poznat lik ali se ne secam da li mi je poznat iz TWD ili neke druge serije.
 
Nazalost sam video, voleo bi da mogu da ne gledam do kraja i da kad se zavrsi sezona odgledam u cugu ali to se nece desiti.

Btw Agents of shield je postala zanimljiva isto koliko flash i arrow. Krenuli su da pripremaju podlogu za Avangers, Inhumans, Civil War i ostale.
Nazalost poceli su sa losih 15 epizoda u prvoj sezoni i opala im je gledanost ali od tada su veoma veoma dobri.

Inace, usli smo u mesec kidanja, privode se kraju ove serije a za 12 dana, Winter is coming.

Prijatelju,da li to najavljuješ Game of Thrones za 12 dana?Ili sam ja nešto pomešao?
 
Pa da, sad sredinom aprila kreće peta sezona.
 
Aha, jos si bese u USA? E pa onda ova moja konstatacija vazi samo za Jazu :d

Delovalo mi je ko da se takmicite ko ce od vas pre da pogleda novu epizodu Flash/Arrow.
 
Poslednja izmena:
Ja se primio na The Blacklist. Odgledao sve za nedelju dana, sad jedva čekam nastavak. Agents Of Shield, Agent Carter, Flash, Elementary, Stalker, Bolje pozovi Saleta :)... Ne pamtim kad sam pogledao neki film.
 
Cini mi se da bih Better Call Saul mogao da gledam po ceo dan, svaki dan. Prosto je genijalno kako je to odradjeno.
Btw sta da rtadim sa TWD posto ovu drugu polusezonu nisam gledao uopste?
Jel da gledam ili da preskocim sve osim poslednje epizode?
 
Ovo i mene zanima. Nesto mi poznat lik ali se ne secam da li mi je poznat iz TWD ili neke druge serije.

Da nije onaj sa sinom sto ga je spasio (Ricka) u 1. sezoni?

edit: jeste, onaj sto ga je poducio sta i kako kada je u 1. sezoni,odmah na pocetku,izasao iz bolnice
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno