Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja bas poskidao homicide svih 7 sezona da pocnem s reprizom kad zavrsim 4 sezonu GoT-a :)
 
True Detective prva sezona = savrseno!
 
AHS Freakshow druga epizoda, obećava. Za sad mi je odlično, mnogo ozbiljnija od treće sezone limunade.
 
Ja sam jedva odgledao prvu epizodu, bila je baš nikakva posle prvih par minuta, koji su jedini obećavali.
 
Au majko, koliko Arrow likova može da izređa u jednoj epizodi, lele :) moraću da počnem da ih popisujem da zapamtim u sledećoj ko je šta :D
 
Arrow Fina epizoda

Thea su lepo vratili u igru,sa njom i Malkoma....Bice lepo gledati kako se priča odvija,posebno uzimajući u ubzir kraj ove epizode i promo za sledeću.....
Laurel konačno dobila batine [emoji2] [emoji106]
Raduje me predstavljanje Wildcat,i kako će trenirati Laurel,po stipu on je trenirao i Batman-a....
 
Modern Family mi deluje bolje od prošle sezone. Ova epizoda mi je dala pristojnu dozu zabave. U prošloj sezoni sam se jedva smejao.
 
Fenomenalan pocetak druge sezone the 100, ima jako dosta materijala za obraditi, najbolja epizoda do sad.
 
^Solidna serija. Na prvi pogled deluje da je u pitanju teen sapunica, ali nije. Vredi pogledati.
 
To ona deca sto su poslata na zemlju da istraze ? Vredi li to gledati ?
Ja sam odgledao prve dve-tri epizode i batalio sa gledanjem. Nije mi se svi gluma...ma nista mi se nije svidelo sem price. Steta.
 
Dobar je Gotham, odgledao prve tri epizode i svidja mi se :)
 
Poceo Constantine, nisam rasista ali mi je onaj crni andjeo bas ogavan i vestacki.
 
Mixology sam uhvatio jednu epizodu, može da prođe.
 
Fenomenalan pocetak Constantine. Deluje mi da ce biti najozbiljnija serija od svih koje su radjene po stripovima.
 
Super je poceo Constantine,promeni zadnjih 10minuta pilota....Vredi ga pogledati ponovo
 
Tyrant i Last Ship pred kraj postaju zanimljiviji.
Preporucujem i The 100.

Poceo sam da gledam i Gotham i za sad je OK.
 
Poslednja izmena:
Constantine batalio posle 20minuta i to jedva izdrzao...
 
Ne znam da li je neko počeo da gleda Scorpion,sasvim ok serija...mada je maalo bez veze naziv ali je ok.

I u prvoj epizodi obratite pažnju na sistem skidanja podataka sa avionskog računara uz pomoć Ferarija i UTP kabla...u pokretu :D
 
Brooklyn 99, ogledao svih 26 epizoda, serija rasutra :) kapetan Holt je urnebesan, narednik Terry takodje :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno