Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odlican vam ovaj Stranger Things, sinoc u cugu pogledao 5 epizoda, nadam se kraj nije bezveze samo. :)
 
Nije bezveze. Ni minut ne bih dodao, ni oduzeo :)

A ako budu radili drugu sezonu, mogu samo da ubrljaju (žali Bože True Detective).
 
Nije jos Netlfix obnovio ali obnovice sigurno, a Duffer brothers su dali par intervjua gde su rekli da imaju napisano 30 stranica neke vrste sinopsisa koji objasnjava gomilu nerazjasnjenih stvari...

A napravili su kraj prve sezone kao kraj nekog filma u nastavcima, moze tako da se zavrsi, mada je poprilicno glupavo, a nastavak svi ocekuju i bice...
 
Mr. Robot donekle zanimljiva radnja glavnog lika ali počinju više da smaraju sa tim, prodje i četvrta epizoda.. odgledacu do kraja, ali ako se nastavi u ovom stilu stavljam tačku na ovu seriju, prva sezona je bila maestralna. Samo da ne bude isto i sa Stranger Things

Sent from my D6603
 
Може ли ми неко рећи да ли је серија Stranger Things завршена или су крај направили да има и друге сезоне?
 
Ranije su se filmovi češće tako apstraktnije završavali. Danas ljudima moras da nacrtas do detalja sve da bi skapirali ili da im se dopadne. Meni da se tu stranger things završi bio bi zadovoljan bez ijednog dodatnog pitanja kako i zašto.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Ranije su se filmovi češće tako apstraktnije završavali. Danas ljudima moras da nacrtas do detalja sve da bi skapirali ili da im se dopadne. Meni da se tu stranger things završi bio bi zadovoljan bez ijednog dodatnog pitanja kako i zašto.

Sent from my D6503 using Tapatalk

Izuzev pitanja šta je Vilu izašlo iz usta i kako će se to završiti.
 
Meni ta serija nije ništa naročito. Nabacali su tu svega, od poltergejsta do E.T. vanzemaljca, gunisa i ostalih popularnih filmova 70tih i 80tih, imao sam osećaj kao da sam je već gledao. Ako bude sledeće sezone, a sudeći po kraju, čeka nas Blob :p.
 
Poslednja izmena:
Meni se upravo svidja ta mešavina jer me podseca na detinjstvo i nekadašnje filmove... A cliffhanger je sasvim dovoljan za sledeću sezonu.

Sent from my SM-N9006 using Tapatalk
 
Mene samo Winonra opako iritira i kvari mi celokupan utisak serije...barem ono što sam do sada odgledao
 
Poceo da gledam Banshee, svidja mi se nakon 5 odgledanih epizoda ..
Najveca zamerka ide glavnom glumcu, mislim da je sama njegova njuska sama po sebi iritantna, mnogo iritantan i odbojan lik ...
 
I meni je glavni glumac promašaj u Banshee ali zazmurio sam na to i serija je vrh.

Sent from my D6603
 
To je izgleda postao trend da u svakoj seriji ubacuju sto iritantnijeg glumca.
Evo na primer Stranger Things, serija me odusevila, ali gde nadjose onu Nancy sa sve vilicom sto nije evoluirila od doba kamenog coveka kad su zubima kidali meso sa zivotinja, samo plasi i kvari ugodjaj gledanja, a u seriji je "princeza" ... 30 kila devojce od toga su 15 kila samo vilica, kako god da je kamera snimi ja samo vilicu vidim
 
Poslednja izmena:
Nancy mi je bas klasican lik za ono vreme, Barb isto, vise manje svi. Svi do jednog su na neki naci specificni, drugaciji od onoga na sta smo navikli. Pogledajte klinci kakvi su svi bangavi, 11 mrsa, celava, kao iz logora. Ona dva pandura full *****i i nesposobni... Bas je u tome i draz, sasvim obicni ljudi u nekoj vukoyebini.
Atmosfera u seriji je fantasticna, najezio sam se par puta od glave do petd. Muzika fenomenalna. Znaci nemam nijednu jedinu zamerku na seriju.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Ja zavrsio. Od mene 11/10. :)
 
Meni je glavni glumac u Banshee-u, baš dobar, ne kažem da je odličan, ali ona njegova čudna zabrinuta faca mi izgleda odlično, baš se nekako uklapa u ambijent i radnju serije.
Serija mi je stvarno odlična stigao sam do sredine 3. sezone , za sada ostajem pri oceni 20/10.
Retko dobra serija ovakvog zanra koju sam gledao (izuzev Dexter-a)
 
Ma Dexter je klasa.Cak mi se i kraj svideo.Michael C Hall ispredavao glumu skroz.

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
 
Mislis na nastavak cetvrte sezone? U onom traileru kazu na jesen, znaci najverovatnije septembar-oktobar.
 
Pogledao ceo Stranger Things. Lep pocetak, ta misticnost oko umesanosti vlade me malo podsetila na englesku "Utopiu" i da ce ici u tom smeru. Sredina pa do samog kraja mlaka, ali posl. epizoda mami na gledanje nove sezone.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Znavi Robot i dalje smara. Nisam 2 epizodu uspeo da zavrsim. Cekam da se zavrsi sezona pa da vidim sta kazete.
 
I mene je Robot smorio, prvu epizodu sam gledao iz tri puta, svaki put zaspim. Sledece tri nisam ni gledao.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Ja cu robota da odgledam do kraja iz poštovanja prema prvoj sezoni ☺️

Sent from my D6603
 
deluje da je to sve sto ostati prema ovoj seriji veliko postovanje za 1 sezona, ali avaj eto ti mu daj sansu pa ako valja odgledacu i ja :D
 
Šta se od onih poznatijih i boljih serija može očekivati u skorije vreme (tipa mesec dana)?
U smislu nova sezona ili možda neka nova serija komplet.

Trenutno gledam:
Zoo - meh, onako, u odsustvu boljih dobra je i ta,
Waynward Pines - sasvim ok, deluje mi kao da je zadnja 10-ta epizoda bila kraj druge sezone!
Containment - ovu ću da batalim ako se uskoro ne desi nešto interesantno
Outcast - mnogo spor razvoj događaja, uskoro bataljevam
Preacher - onako, ništa posebno, malo uvrnuta!!!
 
Meni je mr robot totalno bez veze serija. Namucio sam se da pogledam prvu sezonu i to je trajalo. Bezzivotna prica
o dusevno obolelom mladom coveku, totalnom sociopati, koji u borbi sa svojom bolescu izmislja ca ga vodi neki lik mr robot i tera na destruktivno ponasanje koje je totalno besmisleno.
.
 
Zavrsio bas sinoc Stranger Things... Pa meni je skroz ok, a i tacno taj ET/Gunisi fazon :) Nego, jel` ima nesto od serija na foru Band of Brothers? Drugar voli tu ratnu tematiku, a Band of Brothers upravo pogledao.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno