Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Munja -

Izgleda da Wells ima neku mnogo komplikovanu pricu koju sprema. I dalje ne znas ni ko je ni sta je, i zasto skuplja tahionske cestice da dobije speedforce (ono sto omogucuje svakom od Speedster-a da se krecu brzo) i da li je on zapravo Reverse ili nije, i koliko ce uopste speedster-a da bude. Ucinilo mi se da u jednom trenutku kaze da "povraca speedforce" za "endgame" sto znaci da je i on nekada nativno bio speedster kao Flash i RF, a i dalje ne znamo ko je zaista RF
Odlična epizoda!
 
Kako je moguće da Banshee važi za bolju seriju od Arrow? Ajd na stranu što su serije različite, ali ne vidim nikakav poseban kvalitet priče i likova. Osim scena seksa i nasilja za najdublje ljudske porive, serija ne nudi ništa. Iz šupljeg u prazno. Ne kažem da je loša niti da je Arrow bolji. Podjednako su mi loše, ali u isto vreme i zanimljive za gledanje i ubijanje vremena. Najbiše mi smetaju nebuloze napravljene kako bi se likovi tukli. Npr, u streljani svi ko terminator, a kada treba nekoga da upucaju, ko slepci bez prstiju.

BTW, danas bi trebao da se nastavi Suits.
 
Rediteljski debi Gabriel Macht-a :)
 
Nemoj ovde to da pričaš, suits je sapunica :D
Reci mi ima li prevod ili si gledao bez?
 
The missing pokidao! Odlicna mini-serija nesto najbolje sto sam u zadnje vreme gledao :D
 
Ma šta, ja sam se toliko vezao za likove da je neverovatno. Nervira me sad ovo što mora da se čeka svake sedmice po epizoda, posebno ako bude neizvesno. Fina serijica u svakom slučaju :)
 
Neiskusniji članovi foruma još ne znaju da se riječ "pokid'o" smije koristiti samo uz ime samo jedne serije.
 
Arrow definitivno pad kvaliteta posle pauze. Valjda ce atom koji uskoro treba da se pojavi popraviti stanje.
 
Scorpion
Možda se svidi onima kojima se sviđa white collar. Nije baš isti tip serije, ali na isti način pokušava da bude vickasta i ozbiljna u isto vreme. Generalno nije loša serija, mada me nerviraju nebuloze i nepotrebna drama.
 
Почели Американци с3е1 - хаотично мало
 
Suits -

nije mi jasno, ocu da gledam ovu epizodu sto je izasla pa sam sav zbunjen - ovo je finale 4 sezone, 11 epizoda sezone br 4, koja je dosla posle pauze od 2 meseca .. ? i onda cekamo petu .. ? ovo malo nema nikakvog smisla ?
 
ja sam procitao da sezona ima 16 epizoda i da se krajem februara zavrsava.
 
Suits -

nije mi jasno, ocu da gledam ovu epizodu sto je izasla pa sam sav zbunjen - ovo je finale 4 sezone, 11 epizoda sezone br 4, koja je dosla posle pauze od 2 meseca .. ? i onda cekamo petu .. ? ovo malo nema nikakvog smisla ?

Sledece nedelje je S04E12 koje nosi naziv "Respect"... ne znam koliko ce epizoda biti u ovom serijalu.
 
Gomorra je opasna, bas dobra.

Gennyjeva transformacija kad je dosao iz Hondurasa je malo preterana, bas previse druga osoba u pitanju, ne znam ni koliki je to vremenski period bio, nigde nisu pomenuli..
 
Gomorra je opasna, bas dobra.

Gennyjeva transformacija kad je dosao iz Hondurasa je malo preterana, bas previse druga osoba u pitanju, ne znam ni koliki je to vremenski period bio, nigde nisu pomenuli..

Vec sam pisao o tome

Pa ceo Genny je totalno off. Na stranu sto je nejasno zasto starog Savastana drze onoliko u zatvoru samo zato sto je imao poveci kes u kolima?
Dok je nerdjivao ubistvo onih crnaca nista nije rekao preko telefona sto bi moglo da ga inkriminise
 
Da da. Ali još su u pregovorima tako da ništa nije sigurno.
 
Da li bi mi neko poverovao da nisam odgledao nijednu epizodu game of thrones, presaltao malo ali me nista od toga ne privlaci, ni gospodara prstenova nisam nikad gledao. Jel sam ja nesto oboleo mozda?
 
Verovatno slucaj kao kod mene - epska fantastika mi odbojna. :smoke: Zato sam npr. i propustio dosta kvalitetnih RPG igara.

Gospodara sam gledao samo jednom, onda kada su se pojavljivali. Druzina prstena odlican, a ostalo tezak smor.
GoT ce se (i na silu) odgledati ako se za par godina ispostavi da je vredno gledanja.
 
Poslednja izmena:
Dobro je da nisam jedini, plasi me to kad za necim svi poludeli a ja hladan ko spricer.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno