Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
P.S. Ako niste gledali CSI Cyber odlično, nemojte ni gledati, ubedljivo najveći šit koji sam pogleda u zadnjih 3-4 meseca...
Nisam ni gledao,ali takođe mogu da kažem da je i serija Better call Saull jedan tezak šit.Reklamirali su se samo zbog stare slave BB,inače serija je dno-protraćen život.
Glavni lik ladno u zadnjoj epizodi 15 min izvlaci loptice za tombolu pred penzosima,kad sam to video došlo mi da se roknem
 
Poslednja izmena:
The Blacklist - fantastična epizoda, jedna od boljih u sezoni.
 
Ima li neko da jos uvek gleda Gotham? Ja sam odustao posle druge-trece epizode, nekako mi sve delovalo mlako i nezanimljivo. Da li se popravlja nesto posle serija, ili je u rangu nekih prosecnih serija? Odnosno, da li vredi da se gleda?
 
Ja pratim i serija dobija na dinamičnosti povremeno i bude zanimljiva ali ne pokida kao flash npr, po meni vredi pratiti ko voli taj žanr.
Ima dosta likova koji su konstantno zanimljivi npr. Pingvin [emoji6]
 
I ja pratim, Cobblepot je odličan ali me Fish nervira, očajan je negativac. Ako ona ostane u drugoj sezoni definitivno ću prestati da pratim seriju
 
Ja pratim i serija dobija na dinamičnosti povremeno i bude zanimljiva ali ne pokida kao flash npr, po meni vredi pratiti ko voli taj žanr.
Ima dosta likova koji su konstantno zanimljivi npr. Pingvin [emoji6]

Tesko moze da pokida kao Flash ;) I rejting epizoda je dosta nizi.

2015-04-27_172136.jpg

Videcu kada budem imao vise vremena (kada se zavrse ove tekuce serije), da joj dam sansu.
 
Poslednja izmena:
Flash - odlican, zakuvavalo se
Agents of Shield - fenomenalan. Ove epizode koje im imaju povezanost sa filmovima jednostavno razbijaju.
Scena pucnjave i borbe Sky sa Hidrinim agentima je mozda jedna od najbolje snimljenjih tuca u Marvel univerzumu. Sad jos vise jedva cekam petak za A2 :D

Utorak je sjajan dan, sad jos PoI kad odgledam da razbije i kompletno vece.
 
Poslednja izmena:
The Flash pokidao
Agents of Shield pokidali.
2 sata čistog uživanja.
 
P.S. Ako niste gledali CSI Cyber odlično, nemojte ni gledati, ubedljivo najveći šit koji sam pogleda u zadnjih 3-4 meseca...

Ja gledam, ali ću se u potpunosti složiti sa tobom. Težak promašaj i pokušaj da se izmuze lova iz franšize. Slično bih rekao i za NCIS New Orleans, mada malo blaže.
 
Flash - odlican, zakuvavalo se
Agents of Shield - fenomenalan. Ove epizode koje im imaju povezanost sa filmovima jednostavno razbijaju.
Scena pucnjave i borbe Sky sa Hidrinim agentima je mozda jedna od najbolje snimljenjih tuca u Marvel univerzumu. Sad jos vise jedva cekam petak za A2 :D

Utorak je sjajan dan, sad jos PoI kad odgledam da razbije i kompletno vece.


Slažem se u potpunosti. Još će season finale Šildovaca biti dupla epizoda. :))
 
Munjo' - odlican. Ne znam dal se za Gideeon-a koristi neki CGI ili live-model ali izgleda fenomenalno :) jedino sto me zbunilo je kada

Barry pita "A ko je stvarno Wells" .. ? a Gideon odgovara - "ne razumem pitanje" << Gideon bi morala da zna da je Wells u stvari Eobard Thawne
 
Koriste Morenu Bakaren, koja je i voice Gideona.
 
Munjo' - odlican. Ne znam dal se za Gideeon-a koristi neki CGI ili live-model ali izgleda fenomenalno :) jedino sto me zbunilo je kada

Barry pita "A ko je stvarno Wells" .. ? a Gideon odgovara - "ne razumem pitanje" << Gideon bi morala da zna da je Wells u stvari Eobard Thawne
Da ali Gedeon
slusa komande i Berija i Torna, mozda je on rekao da ne odgovara na to pitanje, kao sto je Beri rekao da mu ne kaze da su bili tu. A mozda i Beri nije lepo postavio pitanje. Pitao je ko je Wels, a ne ko se lazno predstavlja da je Wels.
 
Gde si ih video, to mi je promaklo?

Mislio sam na tu izolovanu sredinu, i prastaru misteriju skrivenu pod ledenim glečerom. Taj početak mi je malo rasplamsao znatiželju i podsetio na Planine ludila i Stvora... Šteta što su ugnjavili sa krimi sapunicom i na kraju bezveznim raspletom.
 
Mislio sam na tu izolovanu sredinu, i prastaru misteriju skrivenu pod ledenim glečerom. Taj početak mi je malo rasplamsao znatiželju i podsetio na Planine ludila i Stvora... Šteta što su ugnjavili sa krimi sapunicom i na kraju bezveznim raspletom.
Aaaa ja mislio ubacili ih kao omaž. Meni je rasped bio dobar.
 
Никад лошије нове серије ове године, рачунајући и наставке неких старијих. Нема шта да се погледа или је банално-дечије или је покушај драме у којој се све зна пре краја.
 
Ja sam lepo rekao da ce neke manje kuce da se zamere "velikima" samo iz razloga sto veliki, kao i u srbiji, funkcionisu pod vezama i korupcijom, i recikliraju 100 puta izreciklirano, i slicno. Pre svega CW koji vec godinama gura kakav-takav program sa TV serijama, neke od njih originalne, a neke i u svom malom budzetu sasvim solidne (Supernatural) gde su dosli u situaciju da imaju preko 15 serija sopstvene produkcije sad, a i STARZ koji je kuburio i bio uzasan, do Spartacus-a (a sad snimaju Outlander-a)
 
Tesko moze da pokida kao Flash ;) I rejting epizoda je dosta nizi.

Pogledajte prilog 168924

Videcu kada budem imao vise vremena (kada se zavrse ove tekuce serije), da joj dam sansu.

Postoji i druga strana medalje - Gotham je gledaniji na televiziji, pogotovo u SAD.

Nema je u drugoj.
Dobra je serija skroz. Smara mali Brus najvise i Cat.

Odlična vest, nisam znao to.

Inače, The Flash standardno odličan, sviđa mi se što događaje iz ovih dvadesetak epizoda nisu razvukli na nekoliko sezona kao što je u mnogim serijama slučaj. Nadam se samo da neće opasti tempo u narednim sezonama, i da će zadržati ovaj ritam
 
Pa to za gledanost verovatno ima veze i sa velicinom tv kuce koja ih emituje.
The Flash gotovo da u ovoj prvoj sezoni nije imala puno slabih epizoda, mozda samo one sa bracom Skofild. Sto je realno veliko dostignuce za seriju sa 20+ epizoda u sezoni.
 
Poslednja izmena:
Arrow odlična epizoda,jednako dobra ko i the Flash.Drugim rečima Arrow pokidao [emoji2] [emoji6]

Oliver kao negativac odličan,Nyssa kao i svakoj epizodi u kojoj je perfektna,izgledom i glumom,izraz na njenom licu kad su joj rekli da se udaje za Olivrea-Exstra!!!!Thea i Loreal konačno dobre.Canary cry konačno!!!!!!
Jedino sto pocinje da smara Felisiti bas mnogo place i kuka u zadnje vreme

A u sledecoj epizodi,necu ga stavljati u spoilere jer je iz Promoa za sledecu epizodu.

KATANA!!!!!!!Konačno

b257f5e27a5a036b91758c6ec339d088.jpg


@Dzekson Jos jedna lepa vest sa ovom epizodom The Flash se izjenačio po gledanosti sa Gotham,oba su imali po 1.5 kako to Ameri mere.Bas mi je drago da the Flash postaje najgledanija serija o strip superherojima!!!!
 
Poslednja izmena:
Pogledao promo za sledecu epizodu Arrow-a i gle cuda... ova Felicity opet placa... koliko bi serija samo bila bolja i ozbiljnija da nema njene patetike u svakoj prokletoj epizodi...
 
promo je glup, jer je sastavio ceo sinopsis epizode u 20 sekundi i major-spoiler-ovao gledanje epizode, mislim iddioti.
 
Odgledao Fargo, odlicna serija.
 
Problem sa Felicity je sto pokusavaju da od nje (koja uopste nije bila planirana kao main cast) da naprave glumicu u punom dijapazonu - sreca, tuga, strast, spontanost, itd. Bila je zanimljiva kao haker-geek lik koja lupeta gluposti, onda su je uveli u pricu sa Oliverom, i krenuli od nje da prave glavnog lika a glumica to ne moze da iznese - UZASNA je u svakom pokusaju glumljenja emocija. Pogotovo kad sa onim njenim slon-glasom pokusava da izgovara nesto pateticno. Nisam ocekivao da cu ikad da navijam za Laurel, ali kapiram da bi mnooogoo bolje bilo da se drze stripa i nju vrate na kolosek muvanja sa Oliverom, jer je alternativa u vidu Felicity, uzasna.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno