Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije mi jasno zasto ljudi ocekuju realnost od serije bazirane po stripu, ali sto se tice mene odlicno finale.

Nova crna rupa je zbog Edijeve smrti i reseta vremenske linije. Flash nije spasao majku iz razloga sto je buduci flash vec pokusao. Sledecu sezonu ce biti uveden multiverse, tj Earth 1 i 2 koje su nastale bas zbog cepanja vremena i menjanja istog. Dr Wells nije otkrio Barryju zbog cega ga mrzi jer bi u tom slucaju rizikovao promenu svoje vremenske linije i buducnosti u koju se vraca .
 
Mogli su sve to da ubace u seriju, bez da svi akteri znaju. Strip je za strip, ovo je serija.
 
Evo da bude lakše onima koji nisu čitali The Flash strip.

multiverse1.jpg
 
Multiverz nije problem, bar ne jos, nije ni prica iz Flashpoint paradox-a (koja u stvari i nije paradoks). Traljavo su odradili kraj, a i kroz celu seriju ima mnogo naivnih trenutaka. Ne kazem da je serija losa, ali je ova finalna epizoda (i sve one sa onom dvojicom iz Bekstva iz zatvora) poprilicno losa.
 
Mogli su sve to da ubace u seriju, bez da svi akteri znaju. Strip je za strip, ovo je serija.
Slazem se sa ovom tvojom opaskom.Nisu dovoljno objasnili neke dogadjaje,moras biti upoznat sa stripom da bi ti u potunosti bilo jasno sta se desilo u finalu!!!!
 
Sve sto se tice vremena je vrlo onako zeznuto i apstraktno i u osnovi, sto bi reko DW



Tako da moze da se prihvati takvo kakvo je ali i ne mora.. No cak i da jeste, ono sto je rekao Dendi je nevezano za sve to.

Sto se tice svega ostalog - mislim da ce se i oni zbuniti/lose objasniti sve to..

Ali je majke mi bilo neozbiljno
sto su onako ostavili Edija
 
Meni je najzanimljiviji detalj bio kad je iz Crvlje rupe iskocio Sesir od Jay Garrick-a, odnosno prvog Flash-a. Za ljubitelje stripa, u pitanju je bas retro lik, koji je postepeno zamenjen sa Berijem i Wally-jem, a povremeno se pojavljivao u multiverse-u DC-a kao lik iz Earth-two dimenzije.
 
[rant]Hmmm, odem juče na kickass da proverim šta ima novo od serija, The Flash S01E23 ekstra, ali čekaj bre, gde je magnet link, kako da skinem seriju! Pogledam bolje ka ono nijedan unos/stavka bilo serija, film, app ili game, čak ni books :zgran: Gaddem hohštapleri traže registraciju što bi bilo ok da ne koriste "pay for new registration" sistem, ili kako se već zove, kliknete na register a ono vas baci na neki affiliate sajt koji će platiti kickassu ako se vi registrujete, juče bio jedan sajt danas neki drugi... :mad: A ni ThePiroćanci nisu više kao nekad, nema novih stvari...[/rant]
Ne može čovek više na miru ni da skine nešto s neta...
 
Poslednja izmena:
Super su zavrsili sezonu Supernatural-a :D
Cliffhangers-i na svakom koraku.
:-devil-: :angel: :hair: :zgran:
 
[rant]Hmmm, odem juče na kickass da proverim šta ima novo od serija, The Flash S01E23 ekstra, ali čekaj bre, gde je magnet link, kako da skinem seriju! Pogledam bolje ka ono nijedan unos/stavka bilo serija, film, app ili game, čak ni books :zgran: Gaddem hohštapleri traže registraciju što bi bilo ok da ne koriste "pay for new registration" sistem, ili kako se već zove, kliknete na register a ono vas baci na neki affiliate sajt koji će platiti kickassu ako se vi registrujete, juče bio jedan sajt danas neki drugi... :mad: A ni ThePiroćanci nisu više kao nekad, nema novih stvari...[/rant]
Ne može čovek više na miru ni da skine nešto s neta...

Izvinjavam se za off.
Kod:
https://eztv.ch/
dosta pregledan ako zelis da vidis sta je izaslo na dan.
takodje na
Kod:
https://kat.cr/supernatural-s10e23-hdtv-x264-lol-ettv-t10674402.html
ima magnet link dugme, ili ga ti nisi video ili si na pogresnom sajtu???
 
[rant]Hmmm, odem juče na kickass da proverim šta ima novo od serija, The Flash S01E23 ekstra, ali čekaj bre, gde je magnet link, kako da skinem seriju! Pogledam bolje ka ono nijedan unos/stavka bilo serija, film, app ili game, čak ni books :zgran: Gaddem hohštapleri traže registraciju što bi bilo ok da ne koriste "pay for new registration" sistem, ili kako se već zove, kliknete na register a ono vas baci na neki affiliate sajt koji će platiti kickassu ako se vi registrujete, juče bio jedan sajt danas neki drugi... :mad: A ni ThePiroćanci nisu više kao nekad, nema novih stvari...[/rant]
Ne može čovek više na miru ni da skine nešto s neta...

To si ti otišao na neki od lažnjaka koji izgledaju slično kao kat ali su prevara najobičnija. Original radi normalno :)
 
Do preključe je domen bio TO i najnormalnije sam skidao a danas (verovatno juče) promenili na PW!!!
Evo gifa čisto da se vidi koliko su slični i kako lako mogu da zavaraju:

torent-OK.gif
 
Ja sam probao jednom sa telefona da otvorim Kat i Rar, i posle toga sam se samo pitao da li moram extra brzi reset telefona od gomile "your device is infected" popupova ;) (srecom s3 duos nisam rootovao, pa nista i ne bi mogao da uradi i da sam lose kliknuo :D)
 
Do preključe je domen bio TO i najnormalnije sam skidao a danas (verovatno juče) promenili na PW!!!
Evo gifa čisto da se vidi koliko su slični i kako lako mogu da zavaraju:

Pogledajte prilog 170696
Isti sam slučaj imao, verovatno je u bookmarks-ima neki hijacker promenio adresu na lažnjak.

Game of Thrones: premalo konkretne radnje u ovih 6 epizoda, da li su tvorci serije pogubili kompas ili se nameštaju za veliko finale sezone u zadnje dve-tri epizode... Za sada jako mlako. Meračim se da krenem da gledam Bron (Most), dobio odlične preporuke od jednog garija, a i na IMDB je lepo počašćen - 8,6 je dobio.
 
Bron je vrh.
 
Procureo SUPERGIRL pilot pre dva sata!
Skida se javljam posle utiske.
 
Ma nemate pojma :) Naravno da će da bude užas i naravno da ćemo da gledamo :)
 
Izbacili ga namerno da vide da l da je otkazu pre premijere jer su trailer i komentari zasu [emoji16]

Ma nemate pojma :) Naravno da će da bude užas i naravno da ćemo da gledamo :)
Pa ovo i nije tako loše kao se po trejleru činilo.Najgore momente epizode su ubacili u trejler.
Dosta je slična struktura pilota kao pilot za the Flash vidi se da im je isti producent.
Efekti nisu loši mogli bi malčice bolji da budu,ali ako serija bude krenula ok biće sigurno bolji.
 
Agents of SHIELD (MOGUCI SPOILER-I) -

ova serija je dozivela boost x 200 u odnosu na pocetke, kraj druge sezone, zadnjih 6-7 epizoda su razbile! Konkretno, mislim da je scena sa Skye u epizodi 20 mozda i najbolje snimljena akciona scena u svim TV serijama (nazalost nije true 720p pa treba odgledati na samom rip-u, nema na YT-u dobrog snimka)

[youtube]2MUKXSEBBZQ[/youtube]

Ovo bukvalno moze da se poredi sa onom fenomenalnom scenom rata u Children of Men filmu. Oni po scheudle-u snimanja imaju 7-8 dana da naprave celu epizodu, a ako nadju vremena za ovako nesto sa koreografijom, onda znas da je serija fantasticna.


Sve ostalo se slozilo. Uvodjenje random likova odjedared nije imalo smisla tokom pocetka sezone, a svi su se slozili kao delovi slagalice, i Hunter, i neverovatna Bobbi (scena sa mucenjem je bila wtf i ftw), i Mac, i onda izvlacenje likova poput Reina-e i Peterson-a u kljucnim trenutcima. Coulson je definitivno jedinstven lik, i ne vidim nijednog drugog lika da bi mogao da igra ovakvu ulogu osim ovog glumca, Clark Gregg-a. Ostatak main cast-a takodje briljirao, od May preko Fitz-Simmons do Skye, i uloge su im odlicno razvijene. Kad sam skapirao da ce da urade "Bahrein" mislio sam da ce da bude neki shit, oni su May istrosili maksimalno, unistili je i preneli traumu o kojoj smo slusali cele dve sezone.

Bonus cele sezone je ovaj glumac koji je odigrao umobolnog caleta od Skye, Kal-a. Koliko covek iritira svojim nekontrolisanim potezima, toliko glumac odnosi komplet sve scene gde treba da prenese emociju.

Ocena sezone 2, odnosno drugog dela sezone 2, da se slozim sa IGN review-om i da kazem da je lagano 9.7/10 - Amazing.
 
Isti sam slučaj imao, verovatno je u bookmarks-ima neki hijacker promenio adresu na lažnjak.

Game of Thrones: premalo konkretne radnje u ovih 6 epizoda, da li su tvorci serije pogubili kompas ili se nameštaju za veliko finale sezone u zadnje dve-tri epizode... Za sada jako mlako. Meračim se da krenem da gledam Bron (Most), dobio odlične preporuke od jednog garija, a i na IMDB je lepo počašćen - 8,6 je dobio.
Čitam juče neki intervju sa onom dvojicom što su napravili got seriju
Benioff: Peta sezona se još uvijek dobrim dijelom drži radnje u knjigama, a šesta će donekle zaokrenuti. Puno smo o tome razgovarali s Georgeom koji dosta stvari smišlja u hodu, dok piše. Ne mora značiti da će kraj o kojem sada pričamo biti takav kada ga on napiše.
 
@Dzekson pricao sam o toj sceni cim je epizoda izasla. Premotavao sam je 5 6 puta
 
@Dzekson pricao sam o toj sceni cim je epizoda izasla. Premotavao sam je 5 6 puta

ja kasnim sa gledanjem zbog Stargate maratona, ali nisam ocekivao da ce mi najvise od svih serija koje sam pauzirao, leci SHIELD. pa razvalili su. Ne spomenuh jos borbu Bobbi VS Ward & agent 33, fantasticno. Adrianne Palicki ima 180cm, zapanjujuce, a borba je bila preterano dobra. Jos je i izmlatila njih dvoje poprilicno. Tu je jos od bitnih momenata i Gordon koji je previse bizaran lik, i gomila easter eggs-a od MCU filmova. Najjace kad Skye u Banner-ovoj gajbi gleda otisak pesnice :d

Inace, Vidon je rekao da sto se MCU-a tice, u filmovima nece vise biti Coulson-a, ali da se SHIELD smatra kao kanon, kad je u pitanju ceo MCU. A za sezonu 3 se ocekuju pojavljivanja i Thor-a, i Hawkeye-a (doduse moraju da smandrljaju neku pricu sa njim i Bobbi, suprotno od stripa, zbog Hunter-a) kao i jos epizoda sa prelepom, i unikatnom Jaimie Alexander (ja izgleda imam fetis sa neobicnim ribama :d )
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno